Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Hangi Amfiyi Önerirsiniz?

Gitar Dersi Video
    Durumu: muhoyil çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 20
    4 Mesajına 4 beğeni yapıldı.

Standart Hangi Amfiyi Önerirsiniz?

Arkadaşlar Ben elektro gitar alacağım da evde çalışmak için hangi amfiyi önerirsiniz. 10 ya da 15 watt lık yeterli... Özellikle Distortion çalacağım.Ritim çalacağım. Şimdiden Teşekkürler

Gitar Dersi Video
    Durumu: Opeth çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 17
    14 Mesajına 18 beğeni yapıldı.

Ben Marshall mg15Dfx kullanıyorum öneririm ama gerek yok o kadar para vermeye 15cdr al aynı şey. Bir de Randall Spider III 15w mı ne var oda iyi diyolar. Distortion tonları gayet iyi overdriveda. Reverb efekti ise çok kaliteli gerçekten.Reverb'süz amfi alma bence.
    Ibanez RG370DX
    Boss Metal Core ml-2
    Marshall MG series 15DFX

Gitar Dersi Video
    Durumu: jackasss çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 24
    24 Mesajına 27 beğeni yapıldı.

roland cube15x almanı onerırım şiddetle 1 sure pedal almakta kurtulursun metal icin 3 çeşit dugme var 3 çeşit distortion tonu çeşitli efektler de var bakmanı onerırım

Gitar Dersi Video
    Durumu: BurakOzcan çevrimdışı
    Yer: Sinop
    Beğendiği Mesajlar: 6
    28 Mesajına 44 beğeni yapıldı.

Roland Cube 15x veya 20x 20x tercihimdir çok zengin bir amfi ve footswitch özelliği de var pedala ihtiyaç duyacağını sanmıyorum. yanlış hatırlamıyorsam 5 veya 6 farklı ton seçeneği ve buna bağlı olarak gain EQ ve volume ayarları mevcut ayriyetten üzerinde biçok efekt bulunmakta.. Ve tarzının hakkını da fazlasıyla verecektir...saygılar.

Take My Harmonies Away.!

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar