Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bc Rich Draco mu bc rich wmd sob mu ?

Gitar Dersi Video
    Durumu: jackasss çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 24
    24 Mesajına 27 beğeni yapıldı.

Standart Bc Rich Draco mu bc rich wmd sob mu ?

bc rch draco : http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=7894&gid=243

bc rich wmd sob : http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=7903&gid=243

tarzım black & death metal hangisi daha ii gider

Gitar Dersi Video
    Durumu: Pisisman çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Nedir şu milletimdeki kasa sevgisi.Bunlar suntadan yapılma sahte çin mallari. 1.200 fiat yazmıslar.
    120 tl ye verseler alıp elimi sürmem.Hayatımda gördügüm en rezalet gitardir bc rich(gitar bile degil aslında süslü bi cisim)

Gitar Dersi Video

2 dk da yerin dibine soktun bc rich i valla helal sana sana gore kotu olabılır baskasına guzel gelebılır

Gitar Dersi Video
    Durumu: M.K. çevrimdışı
    Yer: Tekirdağ-Merkez
    Beğendiği Mesajlar: 30
    29 Mesajına 136 beğeni yapıldı.

Dostum bunlara gitar diyenler utansın Arkadaş haklı resmen suntadan üretiliyorlar Bir performans bekleme bu gitarlardan.O fiyata çok sağlam gitarlar var

B.C. Rich kötü bir marka değil ama çin malı gitarları alınacak gibi gitarlar değil.Sonra pişman olursun biz sana söyleyelim
    Mert KASAR (1993) Tekirdağ/Merkez
    Metal/Progressive

Gitar Dersi Video
    Durumu: the_extremist çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 7
    77 Mesajına 111 beğeni yapıldı.

seçim sana kalmış tabiki haklısın, kimi beğenir kimi beğenmez. fakat bende 1200 liranın çin üretimi bir gitara verilmesini yadırgıyorum. yani mesele BC rich olması değil, çin malı olması. amerikan ve japon olanlarda gerçekten kaliteyi hissedersin. ama bu çin üretimli olanlara bu kadar para vermeyi gönül el vermiyor.
    benim önerebileceklerim aşağıdakiler, incelemeni tavsiye ederim, yine para senin karar verecek olan sensin.
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=6775&gid=1511
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=5136&gid=1511
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=7139&gid=1511

sabit köprü istediğini düşünerek bu seçenekleri sundum. bence en iyisi S1 Elite
    Konu the_extremist tarafından (22.09.09 Saat 07:56 PM ) değiştirilmiştir.
    Mustafa

6. the_extremist adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

jackasss (22.09.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: ZartarxiS çevrimdışı
    Yer: 7 String Drop G#
    Beğendiği Mesajlar: 0
    51 Mesajına 66 beğeni yapıldı.

kardeş daha eline bc rich alıp tadına bakmamış elemanları dinleme sen. öteki forumda başka çok bilmişin lafını alıp buraya satıyor. kendi kafasında oturttuğu gitar imajının dışında bir şeyler gördümü b.k at izi kalsın cart osman olmaz mantığını da ben anlamıyorum. bi git elle bak dene sesini sen beğenmiyorsan da gel insan gibi anlat.illa her gitar les paul veya ibanez kasamı olacak? bende bc rich var diye bunları yazmıyorum. daha eline almadan iki tıngırdatmadan yorum yapılmasına deli oluyorum.. neyse
    Draco modeli tek single olduğu için ben pek gidiceğini sanmıyorum death metale. sana önerim wmd warbeasttir.yada dark arts warlock. adam sunta diyor halbuki bc richin karakteristik maun ağacı vardır ki bir sürü gitar denemişimdir elime aldığım en ağır gitarlardan biridir maun bc richler. clean ton pek bekleme manyetik taktırmadan, ki tarzına göre pek işin olmaz clean tonla.nakit durumun varsa çakıcaksın yanına 75 watt randall sonra diyecekler abi ne iyi soundu var. tamam gitar çin malı ama napıcaksın 92 model amerikan warlock almak istesen adamlar 2000 dolar istiyor buyur burdan yak. yukarıdaki arkadaşın önerdiği schecter modelleride güzeldir. seçim zor kolay gelsin...
    ||| √ Jackson RR24M √ B.C. Rich Warbeast Std SWBSTO ||| √ Ibanez Tbx150h Head & Ibanez Is412cs Cabinet & Ibanez IFS4X 4-Button Footswitch ||| √ BBE Sonic Maximizer √ MXR ZW-44 Wylde Overdrive √ MXR M108 10 Band EQ √ Jim Dunlop Cry Baby DB-01 Dime Wah √ ISP Decimator √ MXR DC Brick |||

8. ZartarxiS adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

jackasss (22.09.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Judas çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 220
    258 Mesajına 382 beğeni yapıldı.

bc rich'in tek çin olmayan gitarı mydukkandaki : http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=1554&gid=243
    ama bütçene göre epeyce ucuz manyetik modifiyesi yapıp kalanla da çok güzel bir amfi+pedal veya presesor alabilirsin.

Gitar Dersi Video

draco modelındekı sıngle gıbı gorunen h ama sıngle gıbı gozukuo dıe bılıyorum ben yalnısmı

neyse denerım hepsini ben hangısını seversem alırım.

Gitar Dersi Video
    Durumu: alce çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 65
    122 Mesajına 161 beğeni yapıldı.

Alıntı ZartarxiS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş daha eline bc rich alıp tadına bakmamış elemanları dinleme sen. öteki forumda başka çok bilmişin lafını alıp buraya satıyor. kendi kafasında oturttuğu gitar imajının dışında bir şeyler gördümü b.k at izi kalsın cart osman olmaz mantığını da ben anlamıyorum. bi git elle bak dene sesini sen beğenmiyorsan da gel insan gibi anlat.illa her gitar les paul veya ibanez kasamı olacak? bende bc rich var diye bunları yazmıyorum. daha eline almadan iki tıngırdatmadan yorum yapılmasına deli oluyorum.. neyse
    Draco modeli tek single olduğu için ben pek gidiceğini sanmıyorum death metale. sana önerim wmd warbeasttir.yada dark arts warlock. adam sunta diyor halbuki bc richin karakteristik maun ağacı vardır ki bir sürü gitar denemişimdir elime aldığım en ağır gitarlardan biridir maun bc richler. clean ton pek bekleme manyetik taktırmadan, ki tarzına göre pek işin olmaz clean tonla.nakit durumun varsa çakıcaksın yanına 75 watt randall sonra diyecekler abi ne iyi soundu var. tamam gitar çin malı ama napıcaksın 92 model amerikan warlock almak istesen adamlar 2000 dolar istiyor buyur burdan yak. yukarıdaki arkadaşın önerdiği schecter modelleride güzeldir. seçim zor kolay gelsin...

harikasın. Ben dark artı denedim süperdi resmen gitar. Ve standart warbeast ı aradım aradım bulamadm cok üzüldüm...

12. alce adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

jackasss (02.10.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Death çevrimdışı
    Yer: İstanbul-Küçükçekmece
    Beğendiği Mesajlar: 22
    93 Mesajına 139 beğeni yapıldı.

abi nedir bu çin takıntısı..çinde üretiliyorda kalitesi b.crich veya herhangi diger markanın kalitesi ..yani japon malı alınca cok saglam cok kaliteli mi oluyor.. bi kurtulun şu şeyden..çinliler 'in yaptıgı telefon vs elektronik eşyalar kalitesiz oldugu için bu gitarlar da dandik olacak dimi ? .. LTD nin de çoğu çinde üretiliyor ve herkes memnun yani.. sonucta ürün çinde üretilse bile ltd nin kalitesi var üzerinde .. b.c rich'e dandik diyorsanız bence hiç konusmayın .. tamam bu fiyat gitarları pek de kaliteli değil fakat 2000 tl üzeri gitarları uzay.. koskoca kerry king , Chuck Schuldiner boşuna mı kullandı bu gitarı..Gitardan anlamıyorlar onlar tabi siz daha iyi bilirsiniz..Türkiye'de gitar çalanların varı yoku ibanez fender gibson , bu gitarların dışında gitar yok ..
    Özgün

Ekipman;

LTD JH-200
    Roland Cube 20x
    Crybaby 535q Wah
    Yamaha PSR-E413 Klavye
    Ashton SL29CEQ Elektro Akustik

Videolarım;
    http://www.youtube.com/user/OzquNnN

14. Death adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

jackasss (24.09.09)

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar