Close
Giriş Bilgileriniz

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hangisi Daha İyidir..??

Gitar Dersi Video
    Durumu: yermekan çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 25
    11 Mesajına 50 beğeni yapıldı.

Standart Hangisi Daha İyidir..??

Arkadaşlar Cuma Günü Çanakkaleye gidiyorum ve prosesör almak için 150 lira bütçem var kulaklıklı ve pilli olsun istiyorum malum yurtta amfiyle yapamam die satışa çıkarmıştım.Sizce hangi prosesör iyidir?
    digitech rp50 vardı aklımda arkadaş sürekli garantiye verdiğinden dert yandı zoom 505 var 50 liraya bi kaç yerde sorunlu oldugundan bahsediliyor..Zoom g1,g1x vs sizin öneriniz nedir ne alırsam beni memnun eder istediğim prosesörde davul efecti distortion ve clean tonları iyi olsun gerisini ben hallederim saolun şimdiden..

Gitar Dersi Video
    Durumu: Sentez.im çevrimdışı
    Yer: Samsun - Atakum
    Beğendiği Mesajlar: 22
    20 Mesajına 24 beğeni yapıldı.

rp80 alamıyormusun ?onlar iyi bütçene göre, konserimizde grubumdan bir eleman kullanıyordu oldukça iyidir
    Hayatın bana garezi varsa benim İbanez'im var ! ..Sentez..

http://www.gitardersivideo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=6350&dateline=1253161  191

Gitar Dersi Video
    Durumu: yermekan çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 25
    11 Mesajına 50 beğeni yapıldı.

hocam şimdi zoomlar do-re de ucuz die duydumda.. g1x filan ondan soruyorum rp80 hakkında bilgin var mı pille çalışırmı kulaklık çıkışı var mı vs vs..pedallı olduğunu biliorumda??

Gitar Dersi Video
    Durumu: yaspercross çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 4
    4 Mesajına 5 beğeni yapıldı.

bütçene göre 0 birşey almak istiyorsan zoom g1x seni idare eder en azından yurt ortamında idare eder

Gitar Dersi Video
    Durumu: Korhan Kandil çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 77
    44 Mesajına 72 beğeni yapıldı.

Ben şuan rp80 kullanıyorum. Bende öğrenci olduğum için aynı düşünceyle giriştim. rp80 clean tonları güzel fakat distortion tatmin etmeyebilir. Kendin istediğin efektleri seçerek yeni yeni sesler ortaya koyabilirsin. yeni yeni çalmaya başlıyosan rp80 seni idare edecektir. zaten belirli bir süre sonra prosesörler hiçbişekilde seni tatmin etmeyecek analog setuplar kurmaya çalışacaksın. Ama başlangıç olarak ve de efektleri tanımak açısından rp80 işine yarıyacaktır. Efektleri tanıdıktan sonra ileride hangisi hoşuna giderse ona göre setup kurarsın. Zoom kullanmadığım için bişi diyemeyeceğim... Kolay gelsin...

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar