Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bir soru:d

Gitar Dersi Video
    Durumu: tayfun çevrimdışı
    Yer: bursa
    Beğendiği Mesajlar: 2
    37 Mesajına 74 beğeni yapıldı.

Arrow bir soru:d

arkadaslar benim gitarım manuel raymond mre3bk nese ben manyetiklerini degiştiricem en azından canımı sıkmaya basladı bu ses tonu ve cızırtı:d emg manyetik tabikide alamam cünkü gitarla aynı para ve manyetiklerim single
    Eklenti 63

şimdi 3 sık vericem ve görüşlerinize arz edeyim :d
    HAZIRMIYIZ

1---single cıkartıp köprü manyetigi takmayı düşünüyorum artec hunbucker nasıl olur

2--- köprüyü taktıktan sonra ortadaki sıngle cıkartıp single tipi hunbucker manyetikler var ( ne humbucker gibi güclü ne single gibi tın ) bunu da onunla degiştirsem gitar nasıl olur sizde hangisini yapmamı önerirsiniz

3-- köprü manyetigi takiim single ortaya alıyım sonra sap singlenı cıkartıp bu single tipi hunbuckerı takıyıiiim olurmu bu da mantıklı

resimlerle bunlar

Eklenti 61

Eklenti 62
    Konu tayfun tarafından (24.03.09 Saat 12:36 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

peki gitar buna değermi?gitar+manyetikler+işçilik üstüste koysanda daha iyi bir gitar alsan.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

Gitar Dersi Video

selim abi orta sınıf manyetik alıcam humbucker ve o single boyutunda olan humbucker artec firmasının 35 tl felan ikisi yani iyi bi fiyat cünkü benm manyetiklerim ölü nitelikte işcilige gelince onu ben yapıyorum hocam o konuda sorunum yok=))

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

o zaman dene derim.bişey değilmiş.ben 200- 300 lira masraf yaparsın diye düşünmüştüm.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

Gitar Dersi Video

Alıntı selimgitar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman dene derim.bişey değilmiş.ben 200- 300 lira masraf yaparsın diye düşünmüştüm.

teşekkürler hocam yardımcı olmaya calsıtıgınız için suanki singlelar kadar canımı sıkamaz heralde onlar resmen normal gitar gisi dist. yok gibi hocam ya )

Gitar Dersi Video
    Durumu: joseph_s çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 18
    16 Mesajına 18 beğeni yapıldı.

bana sorarsan yeni alıcaklarında istediğin sesi vermicek. selim usta haklı 200-300 tl gibi bi para harcarsan uzun bi süre kafan rahat eder. bence aceleci olma ve yapıcaklarında kalıcı şeyler olsun.elindekini en iyi şekilde kullanmaya bak. yani ampi ye bile bağlamadan sadece egzersiiz çalışabilirsin bi müddet. belki canın sıkılcak çalarken biras ama azimli olmak gerekir paranda o arada birikir ( öğrencimisin yoksa çalışıomusun onuda bilmiorum ama ) sonrasında ya zaten gitarını değiştirmiş olursun yada daha profesyonel bi manyetik almış olursun.

Gitar Dersi Video

Smile slmmm

Alıntı joseph_s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana sorarsan yeni alıcaklarında istediğin sesi vermicek. selim usta haklı 200-300 tl gibi bi para harcarsan uzun bi süre kafan rahat eder. bence aceleci olma ve yapıcaklarında kalıcı şeyler olsun.elindekini en iyi şekilde kullanmaya bak. yani ampi ye bile bağlamadan sadece egzersiiz çalışabilirsin bi müddet. belki canın sıkılcak çalarken biras ama azimli olmak gerekir paranda o arada birikir ( öğrencimisin yoksa çalışıomusun onuda bilmiorum ama ) sonrasında ya zaten gitarını değiştirmiş olursun yada daha profesyonel bi manyetik almış olursun.

tamm arkadasım yorumun için ) dikkate alıcam söylediklerini yeni gitara gelince hani askerlikte yaklasıo o bakımdan modifiye yapıp devam etmek istiyorum sonra gelince iyi bişi alırım )

Gitar Dersi Video
    Durumu: Emre çevrimdışı
    Yer: Istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 215
    79 Mesajına 232 beğeni yapıldı.

Alıntı selimgitar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki gitar buna değermi?gitar+manyetikler+işçilik üstüste koysanda daha iyi bir gitar alsan.
    aynı fikirdeyim

Gitar Dersi Video

Smile

manyetiklerin performans degerlerine baktım sesine felan artec firmasının 2 manyetik bana 40 tl ye patlıcak ama ses beni 6 ay daha belkide daha fazla götürür güzel bir ton alıp montaj yapıcam )

MetoisT
    Durumu: SatanicaWars çevrimdışı
    Yer: dünya
    Beğendiği Mesajlar: 22
    67 Mesajına 174 beğeni yapıldı.

Ne kadar mal olacaksa sana o fiyattaki gitarlara bak hangisi kafana yatıyorsa onu al

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar