Close
Giriş Bilgileriniz

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: processor alacağım fikirleriniz

Gitar Dersi Video
    Durumu: tayfun çevrimdışı
    Yer: bursa
    Beğendiği Mesajlar: 2
    37 Mesajına 74 beğeni yapıldı.

Standart processor alacağım fikirleriniz

manuel raymond gitarım ve megatone amfim var kendi halimde gitar çalan bi insanım ve askere gitmeden önce processor almaya karar verdim sizden ricam şeçimimde bana yardımcı olmanız fiyatlarıda belirtmek gerekirsek birlikte yazıyorum

digitech rp50 70 lira
    digitech rp70 100 lira
    zoom 606 100 lira
    zoom 1010 100 lira (fakat pek temize benzemiyor)
    sizce hangisini almalıyım dedigim gibi kendi halimde çalan bi insanım gitarımı askerden sonra değiştiricem zaten sizce hangisi daha avantajlı benim için zoom 606 da wah pedalı var sanırım

Gitar Dersi Video
    Durumu: Gökhan T. Gündüz çevrimdışı
    Yer: çanakkale/gelibolu
    Beğendiği Mesajlar: 67
    116 Mesajına 153 beğeni yapıldı.

usta bu katagoriden biri değil ama zoom 707II öneririm 2ci eli zaten 100-150 gibi bi düşün burdan birisi olsun dersen digitech rp70 derim
    Konu Gökhan T. Gündüz tarafından (23.10.09 Saat 05:40 PM ) değiştirilmiştir.
    ( g.o.k.h.a.n )

müzik tarzı: progressive ve power metal

Gitar Dersi Video

Alıntı xyzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta bu katagoriden biri değil ama zoom 707II öneririm 2ci eli zaten 100-150 gibi bi düşün burdan birisi olsun dersen digitech rp70 derim
    bütçeme uyduktan sonra buna da bakabilirim teşekkürler

Gitar Dersi Video
    Durumu: Süleyman BOLAT çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 241
    145 Mesajına 274 beğeni yapıldı.

Askare gideceğini söylemişsin. Bence askere git gel sonra düşün. çünkü bu saydıklarının seni uzun süre götüreceğini zannetmiyorum, bunlar kısa vadeli çözüm olur bir anlamda ölü bir yatırım olur Geri satıp daha iyi birşeyler almakla uğraşmaktansa biraz sabredip iyi bişeyler almanı tavsiye ederim. Şimdilik guitar rig falan kullanabilirsin. Zaten evde kendi haline çaldığını döylüyorsun benim gibi Bu parayı bir köşeye koyup, gitar değiştirirkende kullanabilirsin. Askerden dönünce bütçene göre en iyisini düşünürsün. Bunlar benim fikirlerim tabi. seçim yine senin

Gitar Dersi Video

Alıntı basketci_46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Askare gideceğini söylemişsin. Bence askere git gel sonra düşün. çünkü bu saydıklarının seni uzun süre götüreceğini zannetmiyorum, bunlar kısa vadeli çözüm olur bir anlamda ölü bir yatırım olur Geri satıp daha iyi birşeyler almakla uğraşmaktansa biraz sabredip iyi bişeyler almanı tavsiye ederim. Şimdilik guitar rig falan kullanabilirsin. Zaten evde kendi haline çaldığını döylüyorsun benim gibi Bu parayı bir köşeye koyup, gitar değiştirirkende kullanabilirsin. Askerden dönünce bütçene göre en iyisini düşünürsün. Bunlar benim fikirlerim tabi. seçim yine senin
    Yorum için teşekkür ederim arkadasım.Bben daha önce kendim pedal felan da yaptım ama birde hazır şöyle bişi almak istedim yani çokta ileriye dönük bi procosser düşünmüyorum.İleri gidersem zaten pedal alırım diye düşünüyorum.
    Konu NuRR tarafından (26.10.09 Saat 12:52 AM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video

en son zoom 606 ya karar vermiştim ama arkadastan sen cıkmadı ve zoom 4040 modelini buldum bu fiyata sizce nasıl bu procosser http://www.sahibinden.com/zoom_4040_...XQQdisplayitem

Gitar Dersi Video
    Durumu: cathedral çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    4 Mesajına 4 beğeni yapıldı.

eski bir cihazdır.tavsiye etmem.

rp 70 gibi cihazlara bak.zoom 707 olabilir..

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar