PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klasik Gitar Dersleri.

mahmutbilge
06.11.09, 05:01 PM
( Selim hocamiza yaptiklari ve daha da yapacaklari icin tesekkür ediyorum. ) Daha selim hocam klasik gitar derslerini getirmedi ama cabuk gelsin diyenler burdan selim hocamiza istekte bulunursa sevinirim.

Kerem ERGİN
06.11.09, 05:02 PM
:) gelir gelir telaş yok :)

driver_x
06.11.09, 05:08 PM
bende sabırsızlıkla bekliyorum klasiğin tadı bir başka oluyor :)

yigidos
06.11.09, 05:28 PM
Hocam merakla bekliyorum=)

Gökhan T. Gündüz
06.11.09, 05:49 PM
yakın zamanda gelmeli herkez ne olsa calarım modunda:D

Frankestein
07.11.09, 01:11 PM
Selim hocaya teşekkür ediyorum bu ayrıcalığı bize tanıdığı için klasik gitar derslerini hepimiz en yakın sürede bekliyoruz ama Selim hocamız bu aralar yoğun galiba albüm hazırlıkları filan varmış.hepimiz şimdiden teşekkür ediyoruz :pis:

osmcyl
09.11.09, 01:08 AM
dersler en kısa zamanda gelir inşallah sabırsızlıkla bekliyorum. hocama çok teşekkürler...

cevizli_kadayıf
09.11.09, 10:51 AM
Aceleye gerek yok bence :) Çok büyük emekler veriliyor ne de olsa... =)

osmcyl
11.11.09, 01:13 AM
evet orasıda doğru arkadaşım

NuRR
11.11.09, 05:18 AM
Ben çok büyük heyecanla bekliyorum:) Otuz Beş yaşından sonra süper olacağım ya:) Güldüm diye es geçmeyin ama yarışacağım hepinizle haberiniz olsun:)

ugurbeckham
14.11.09, 11:19 PM
bende sabırsızlıkla bekliyorum

Bertan KARAKAŞ
14.11.09, 11:44 PM
Bende bekliyorum klasik gitar aşığı biri olarak.:)

acemiii
15.11.09, 09:54 PM
gelsin artık dersler daha fazla dayanamıyorum.:D:D

blackdavid
16.11.09, 02:13 AM
Herkes için klasik gitar derslerinin çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bu kadar talep geri çevrilmez galiba...

maviyelken#
21.11.09, 10:44 PM
canın sağ olsun

zazaenden61
25.11.09, 12:42 AM
hocam bekliyoruuzz LÜtFEN

MeLL
25.11.09, 04:37 PM
Evet hocam sabırsızlıkla bekliyoruz..

yigidos
26.11.09, 04:46 PM
Hocam,elektro dersleri bitmiş,sıra bizim derslerde mi?

by_hobbit
26.11.09, 05:55 PM
Elektro gitar dersleri gibi klasik gitar dersleri de mütiş olucak bence.Selim hocam yoğun olmadığı bir zamanda eminim bu konuda çalışıcaktır.

direc-t06
26.11.09, 07:59 PM
elektroyu bıtırdık selım hocayla :D klasık gitarında yerı ayrı tabı :D

bodtu
28.11.09, 03:44 AM
Gitari öğrenmenin temeli klasikten başlar takintisindan kurtulmak lazim aslinda...

bodtu
28.11.09, 03:52 AM
Bu yoğunlukta klasiği de araya sıkıstırırsanız helal olsun...

stemendest
17.12.09, 01:36 PM
klasik Gitar Derslerinide Bekliyoruz, Selim hocamız Onuda Bi arada Sıkıştırır Yavaştan Başlatır Bizleri

gitarz
17.12.09, 02:47 PM
şimdi klasik gitarı sattım ya dersleri gelmeye başlar he.

asirocker
17.12.09, 06:11 PM
ben de sabırsızlıkla bekliyorum selim hocaya da çok teşekkürler:)

tc_32
25.12.09, 10:23 PM
aa evet dogru lütfen emeginize saygımız sonsuz ama bizim için birz daha zaman ayrır mısınız_?

tako911
26.12.09, 06:22 PM
Bence çok fazla sıkıştırıp Selim hocayı rahatsız etmeyelim sonuçta electro derslerini siz istediniz dige yapmadı içinden geldiği için yaptı. Hocam klasik dersleride yap bass dersleride yap :D dersek onu bunaltabiliriz. Yağ çektiğimi düşünüyorsanız haksızsınız çünkü gerçekten şımartılmayı el üstünde tutulmayı ne derse yapmayı hak ediyor dige düşnüüyorum ...

desperado
28.12.09, 12:55 PM
gitar almak istiyorum klasik.. nasıl bişe almalıyım .. daha çok yeniyim.. yardım ederseniz.. bide dersleri siteye eklenince e-mail e haber verirseniz sevinirim.. desperado_207@hotmail.co.uk

Serkan Çelik
28.12.09, 01:03 PM
klasik gitar dersleri geldi herhalde :D forumda gördüm

s.senem
28.12.09, 01:09 PM
Arkadaşlar gözden kaçmış sanırım ama Klasik gitar dersleri "Erhan TURAN" eşliğinde yaklaşık 10 gün önce 1. bölümüyle sizlerle buluşturuldu. Yine Selim Hoca'nın desteğiyle hazırlanıyor,kendisi arkadaşı zaten.
Burdan takip edebilirsiniz ;
http://www.gitardersivideo.com/forum/online-erhan-turan-klasik-gitar-dersleri/

mahmutbilge
28.12.09, 01:19 PM
Arkadaşlar gözden kaçmış sanırım ama Klasik gitar dersleri "Erhan TURAN" eşliğinde yaklaşık 10 gün önce 1. bölümüyle sizlerle buluşturuldu. Yine Selim Hoca'nın desteğiyle hazırlanıyor,kendisi arkadaşı zaten.
Burdan takip edebilirsiniz ;
http://www.gitardersivideo.com/forum/online-erhan-turan-klasik-gitar-dersleri/

Hayir arkadasim ben konuyu actigimda klasik gitar dersleri yoktu yanlis anlasilmasin uzun süredir vardi bu konu senin gözünden kacmis. Eskiden klasik gitar dersleri gelsin diye toplanmistik artik devam etsin diye. Böyle bir hocayi bulmusuz yillarin deneyimi var üstünde kacirmayi istemeyiz böyle fedakar insanlar az geliyor, ileride büyük bir gitarrist olursam gercekten ögrenmek isteyenlere ücretsiz ders verecegim kimse kimsenin kahrini bosa cekmez ama selim hocam bizim kahrimizi cekiyor bosuna degil adam akilli gitarist olalim diye o yüzden bizde selim hocamizin bizden istedigini yapmak icin, elinde yetismis adam akilli gitarrist olmak icin ugrasiyoruz hepsi bu. ( hatamiz varsa eger affola).

rknktyky
28.12.09, 01:20 PM
Aslında video kısmında yüklenmiş klasik gitar eğitim videoları mevcut.

Erhan Turan dersleri eklenene kadar bunlara bir göz atabilirsiniz.

http://www.gitardersivideo.com/forum/video.php?do=viewcategory&categoryid=2&categorytitle=gitar-dersleri

s.senem
28.12.09, 01:21 PM
Hayir arkadasim ben konuyu actigimda klasik gitar dersleri yoktu yanlis anlasilmasin uzun süredir vardi bu konu senin gözünden kacmis.

Senin mesajı yazış tarihini gördüm,başlardaki mesajlara değil yazım.Gözden kaçıran varsa da burdan ulaşabilir diye yazdım,her konuya hakim olmak zorunda değil herkes.Kasım sonu ve -17-26 aralık arasında da birçok yorum yazılmış..Sorular geliyor çünkü, klasik için de bass içinde.

mahmutbilge
28.12.09, 01:44 PM
Senin mesajı yazış tarihini gördüm,başlardaki mesajlara değil yazım.Gözden kaçıran varsa da burdan ulaşabilir diye yazdım,her konuya hakim olmak zorunda değil herkes.Kasım sonu ve -17-26 aralık arasında da birçok yorum yazılmış..Sorular geliyor çünkü, klasik için de bass içinde.

Ben konuyu actigimda elektro dersleri bitmemisti yanlis hatirlamiyorsam sonlardaydi sanirim, zaten elektro dersleri de klasik gitar yada akustikle ayni teknik disinda alacagimizi aliyoruz, zaten ordan gamlar armoni akor kurumu ve dahasi, bunlara tam olarak hakim olabilien arkadaslarimiz nota da ögreniyor mecbur olarak, zaten o dersleri tekrarlamaya gerek yok klasik gitar hocamiz Erhan TURAN'da öyle dedi. Sadece klasik gitar teknikleri olsa hic fena olmaz yani :D:D

s.senem
28.12.09, 01:58 PM
Ben konuyu actigimda elektro dersleri bitmemisti yanlis hatirlamiyorsam sonlardaydi sanirim, zaten elektro dersleri de klasik gitar yada akustikle ayni teknik disinda alacagimizi aliyoruz, zaten ordan gamlar armoni akor kurumu ve dahasi, bunlara tam olarak hakim olabilien arkadaslarimiz nota da ögreniyor mecbur olarak, zaten o dersleri tekrarlamaya gerek yok klasik gitar hocamiz Erhan TURAN'da öyle dedi. Sadece klasik gitar teknikleri olsa hic fena olmaz yani :D:D

:) Devamı gelicek zaten hazırlanıyor, dont panic :)

amator
12.01.10, 08:09 PM
Saçmalamış Bu Salak

Düzenleme : Fahri

mahmutbilge
12.01.10, 09:24 PM
Saçmalamış Bu Salak

Aramiza hosgeldiniz ama bu sekilde konusmaniz cok rahazsiz edici lütfen bu sekilde cümleler kullanmayin.

eleman
12.01.10, 09:40 PM
Bende katılıyorum ve merakla bekliyorum

Serdar_84
12.01.10, 10:34 PM
Saçmalamış Bu Salak

Terbiyesizlik etme...

NuRR
14.01.10, 02:05 AM
Saçmalamış Bu Salak

Seni hiç okumamış,duymamış, yaşamamış olalım biz.Tekrar görüşmemek üzere.

mertcan cora
22.03.10, 01:31 PM
Hocammmmm Çabuk Yaw 100 Lira Diyolar Derslere :( :D

Anonimx
08.07.10, 04:40 AM
aceleye gerek yok ya :)

Burak Can Dönmez
08.07.10, 04:43 AM
hocanın bahsettiği büyük proje bu mu acaba?

yusufcuk
08.11.10, 06:29 PM
bende klasik gitar var ve onu çalmak istiyorum ama selim hoca elektro anlatmış aslında ben elektro çaladabilirimde =) şimdi elektro almak gerek =) pahalı diyorlar arkadaşlarım

the_narrator
12.11.10, 10:02 PM
selim hoca burda elektro dersleri vermis,aslinda onuda calmak isteriz tabide suan klasik mevcut oldugu icin onu calmak istiyoruz :) selim hoca en kisa zamanda klasik derslerinide bekliyoruz..hatta sabirsizlikla.. :) :)

xyztt
12.12.10, 09:26 PM
hocam bende sabırsızlanıyorum bir yandan da elektro almak için para biriktiriyorum :D

okyanusss
12.01.11, 09:56 PM
gerçkten verecek mi ders:D:D:D
saqbırsızlıkla bekliorum hocam şimdiden teşekkürler verdiğiniz ve daha vereceğiniz emekler için...

Doğukan Güney
19.01.11, 03:51 PM
bende klasik gitar var ve onu çalmak istiyorum ama selim hoca elektro anlatmış aslında ben elektro çaladabilirimde =) şimdi elektro almak gerek =) pahalı diyorlar arkadaşlarım

klasiğe göre azçık tuzlu a-olur ama abartılacak kadar değil

necmiıye
30.06.11, 03:04 AM
sabırla bekliyorum:)

Compleks
16.09.11, 01:39 PM
Bize işin en zor kısmını anlattı sağolsun. Klasikk gitar derslerinide aynen isteyerek ve güzelce anlatacağından eminim. Çalsamda çalmasamda tüm siteyi dinliyorum iyimi ? Buda acayip :) Meraklaa bekliyoruz.

Alperen Sarışan
16.09.11, 03:24 PM
Dersler videolu mu olacak yoksa hocamız istanbulda bire bir mi ders verecek..

serhatyilmaz
30.10.11, 06:55 PM
Merhaba Hocam Kalsik Gitar dersler için kayıt oldum ama malesef boyle bir dersiniz daha yok...

exclamation
01.05.12, 06:38 PM
3 yıldır klasik gitar dersleri eklenmediğine göre beklemesek mi ki:)