Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Tavsiye lütfen

Gitar Dersi Video
    Durumu: emreozcanlar çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Tavsiye lütfen

arkadaşlar bütçem çok kısıtlı 200 tl gibi bir miktar ayırabiliyorum ancak.(akustik gitar için)

http://www.dobez.com/Urun-Ashton_DM2...20910001).html sizce nasıl yada ne önerirsiniz.ama bunun üzerine çıkamam...

Gitar Dersi Video
    Durumu: mitov çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 63
    39 Mesajına 56 beğeni yapıldı.

arkadaşım dediğin gitarı bilmiyorum fakat ben gitarımı satıyorum belki ilgilenirsin diye söylüyorum yamaha f310. Gitarı mayıs ayında taksim tünelden do re müzikten aldım. 2. el bir elektro gitar buldum çokk almak istiyorum kaçırmak istemiyorum o yüzden satışa çıkardım akustiği, hiç ama hiçbir sorunu yoktur dediğim gibi satmamın sebebi elektro için paraya sıkışmam. Eğer istanbuldaysan ( ben istanbuldanım ve sadece elden satmak istiyorum ) görüsebiliriz istediğim fiyat 250 tl dir fakat ufak çaplı bi pazarlık yapılabilir anlaşabiliriz. Onun dısında o fiyatlara yakın 0 gitar almak istersen sana Ibanez V72E yi öneririm onunda fiyatı 250 tl sanırım. Fiyatına göre iyi bir gitardır.. kolay gelsin..

Gitar Dersi Video
    Durumu: emreozcanlar çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

hocam teşekkür ederim ama nakit değil kartla alıcam

Gitar Dersi Video
    Durumu: mitov çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 63
    39 Mesajına 56 beğeni yapıldı.

he tamam dostum ama dediğim gibi alcaksan o fiyat aralığına dediğim ibanezi alabilirsin tavsiye ederim yani..

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar