Close
Giriş Bilgileriniz

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: klasik gitarımın sapını düzeltebilirmiyim?

Gitar Dersi Video
    Durumu: carpediem911 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 6
    3 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

Question klasik gitarımın sapını düzeltebilirmiyim?

çok fazla olmasada çalarken rahatsız edecek derecede eğrildi kendim düzeltebilir miyim yada düzeltemezsem tamircide kaça mal olur?
    Şimdiden teşekkürler.
    Konu NuRR tarafından (27.11.09 Saat 05:30 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Gökhan T. Gündüz çevrimdışı
    Yer: çanakkale/gelibolu
    Beğendiği Mesajlar: 67
    116 Mesajına 153 beğeni yapıldı.

daha net bi resim koysan daha iyi yardımcı oluruz
    ( g.o.k.h.a.n )

müzik tarzı: progressive ve power metal

Gitar Dersi Video

çok makbule geçer valla yardım ederseniz

bu da ayrıntı(büyütürseniz daha belirgin):

Konu carpediem911 tarafından (27.11.09 Saat 09:19 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Gökhan T. Gündüz çevrimdışı
    Yer: çanakkale/gelibolu
    Beğendiği Mesajlar: 67
    116 Mesajına 153 beğeni yapıldı.

fazla bişey isticeklerini zannetmiyorum kendin yapamazsın luthier'e götür gitarın kaliteliyse yaptırmaya değer kalitesizse uğrasma benim sahsi fikrim arkadaslarımında yorumlarını almalısın
    ( g.o.k.h.a.n )

müzik tarzı: progressive ve power metal

Gitar Dersi Video
    Durumu: mqaqe çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

evet 50-100 tl lik gitarlar için masraf yapmaya değmez. ama tabi maddi durumun musait değilse, yaptırmasıda seni zorlamaz ise neden yaptırmayasın. yani gene sende bitiyor, onunla idare edebilir kendini geliştirince, iyi bir gitar alabilirsin. sen o gitarı yaptırdığında sonra dan gene problem yapmıyacağını nerden bilebilirsin. bu benim nqaqe olarak şahsi görüşümdür.

Gitar Dersi Video
    Durumu: BATUHAN çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 0
    5 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

kardeşim öncelikle şunu belirteyim böyle ucuz gitarlarda bu durumlara çok rastlanmakta,ben 2 senedir küçük bir atölyesi olan gitarcıda hem gitar tamiri yapıyorum hemde hoş sohbetin bol oldugu bir yer oldugundan gırgır şamata vs. her neyse =) diyiceğim şuki ben böle gitarlara masraf yapılmamasından yanayım gitarlarınıza iyi davranın eger ucuzggitarsa yaptırmak yerine yenisini ve daha güzelini alın rahat edin:d yalnız çin'i bu gitar konusunda çok iddaalı gördüm bazı arkadaşlarımız gitarı görünüşüne ve fiyatına bakarak seçmekte ses kavramı yok anlıycağınız ucuz gitarları renkli boyalı yapıyorlar pahalı gitarlarıda adamlar konturplak yapmış dışarısına ise çok ince bir akça ağaç kulllanmış baktıgınızda gayet ağaçtan yapılmış bir gitar fiyatıda yüksek şeklide güzel yani süper gitar aman aldanmayın siz siz olun (ilk başlayanlara tavsiyemdir) bilen birisiyle gitar alın aklınızdaki aradığınız tür ses güzelliği olan gitar olsun..

Gitar Dersi Video

o kadar da uzuz değil aslında markası da kötü sayılmaz ( http://www.hepsiburada.com/arenas-kl...id=musicses271 ) okulda arkadaşlarınkini elime aldığımda sanki keresteye tel geçirip elime vermişler gibi hissediyorum ama dayanıksızmış demekki linkini verdim sizce değer mi?

Gitar Dersi Video
    Durumu: BATUHAN çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 0
    5 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

şimdi ben sana şöyle bişey söyliyim yukarıdada belirttim bazen en pahallı gıtarlar bıle kötü çıkabilir sound yönünden olsun farklı bi arızadan olsun şuan bu gitarını yaptır idare eder seni bir süre öyle düşünüyorum ama ileride değiştirmek gibi bi düşünce kafanda bulunsun...

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar