Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Alex Skolnick

Gitar Dersi Video
    Durumu: s.senem çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 343
    204 Mesajına 546 beğeni yapıldı.

Standart Alex Skolnick

Hakkında nezamandır yazmak istediğim , Testament’la tanıdığımız bir diğer muhteşem ötesi gitarist. Yakın arkadaşı olan Marty Friedman’la alakalı yazınca kendisinden de bahsetmek farz oldu , onunla ilgili de bildiklerimizi yazalım madem
    Hakettiği değeri asla tam olarak göremediğini düşündüğüm, tuşesi fena halde sağlam , riffleri kusursuz ve sert ,soloları muhteşem olan ,güçlü tekniğe sahip bir kişidir efenim kendisi.
    Caz’ a yoğun bir ilgisi vardır ki, Ozzy ,Aerosmith ve Black Sabbath gibi pek çok efsanenin şarkılarını ve hatta War pigs gibi rock klasiklerini caz versiyonlarıyla coverlamıştır.
    Joe satriani öğrencilerinden olduğu rivayet edilir, ibanez signature serisi gitarını , thrash metalden sapıp caza kaydığı yıllarda caz kasa bir gibsonı tercih etmiştir Akustik gitarda Takamine kullanır.
    Testament ‘ı Chuck Billy’le birlikte testament yapan en önemli isimlerden biridir.Kendi ismiyle Trio adını verdiği gençlerle caz yaptığı , “Goodbye to romance” isimli albümünün yanısıra, 2008 çıkışlı “The Formation of Damnation” la öldü denilen Testament’ı da death/thrash karışımı bu albümleriyle tekrar diriltmişlerdir.Hernekadar bi The Gathering kadar muhteşem olmasa da son yıllardaki en iyi albümlerden biridir bence.Bu albüm 92 deki The Ritual albümünden sonraki ilk birlikte çalışmalarıdır ayrıca.

Hımmm ben de fazla bişi bilmiyomuşum maalesef hakkında, çok yazık

Return to Serenity yi bi dinleyin anlıyacaksınız beni
    Deliriyorum muntazaman...

Qui donc devant l'amour ose parler d'enfer ?
    http://www.youtube.com/watch?v=U0NHiZXpRVs

2. s.senem adlı üyemizin mesajı 4 defa beğenildi.

Burhan (09.02.10), lamajör (03.12.09), NuRR (03.12.09), | Selim IŞIK | (03.12.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Gökhan T. Gündüz çevrimdışı
    Yer: çanakkale/gelibolu
    Beğendiği Mesajlar: 67
    116 Mesajına 153 beğeni yapıldı.

sins of omission derim
    ( g.o.k.h.a.n )

müzik tarzı: progressive ve power metal

4. Gökhan T. Gündüz adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

s.senem (03.12.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: lamajör çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 245
    22 Mesajına 48 beğeni yapıldı.

“Goodbye to romance” i indirdim akşam dinliyeceğim bakalım bir jazz sever olarak, haketmiş mi bukadar hayranlığı gerçekten, serenity süper demesem kızarsın zaten onu biliyorum ,o yüzden evet süper
    Onat Yaşar DEMİRGİL (25) - Samsun & İstanbul

Jeff Beck !
    -who else
    -you had it coming
    -jeff

Bu albümleri dinlemeden ölmeyin

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar