Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: El Yapımı Stratcoaster + Planet Waves Askı + MyDukkan Kılıf SATIYORUM!

Gitar Dersi Video
    Durumu: MetalMaster çevrimdışı
    Yer: Adana
    Beğendiği Mesajlar: 0
    9 Mesajına 21 beğeni yapıldı.

Exclamation El Yapımı Stratcoaster + Planet Waves Askı + MyDukkan Kılıf SATIYORUM!

Evet arkadaşlar maddi sıkıntılar yüzünden çok sevdiğim el yapımı strat'ımı satıyorum. Alman bir virtüözden almıştım gitarı, 3 sene falan önce. Fakat ikinci gitarımı alınca bunu pek kullanmıyordum. Telleri falan çıkarmıştım, odamın bir köşesine bırakmıştım. Sonrasında içini açtım, bazı şeylerin bozulmuş olduğunu gördüm ve geçen hafta yaptırmak için bıraktım. Daha bugün aldım, pırıl pırıl olmuş. Switch tamamen sağlam, manyetikler de öyle. Sap ayarı da yapıldı, yay ayarları da. Anlayacağınız, Adana'daki en temiz yerde yaptırdım gitarı (bkz: Damla Müzik Merkezi). Yanında da yazın aldığım planet waves askımı ve hiç kullanamadığım MyDukkan kılıfımı satıyorum (İkinci gitarım için almıştım fakat içine sığmadı, ben de 0 olarak satmaya karar verdim). Adana içinde olan arkadaşlar gelip deneyebilirler gitarı. Fiyat olarak 300-350 arasını öngörüyorum, Alman elinden bir el yapımı gitar bulmak zor bu devirde arkadaşlar, Çin yada Endonezya malı değil bu gitar, aslında az bile çünkü kasada çok küçük bir darbe var küçük bir stickerla sorunsuz kapanır. Hiçbir problemim yok gitarla, sadece maddi bir sıkıntı içerisindeyim. Resim (Akşam olduğu için net çıkmadı, isteyenler için tekrar çekebilirim):

İsteyenlere özel mesajla msn adresimi ve telefon numaramı veririm.
    Metali hissedersin ya da hissetmezsin!

Gitar Dersi Video
    Durumu: ibanezci çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 66
    97 Mesajına 131 beğeni yapıldı.

bi ses kaydını yükleyebilirmisin

Gitar Dersi Video
    Durumu: MetalMaster çevrimdışı
    Yer: Adana
    Beğendiği Mesajlar: 0
    9 Mesajına 21 beğeni yapıldı.

Bugün telefonla kaydetmeye çalışırım
    Metali hissedersin ya da hissetmezsin!

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar