Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Acepro

Gitar Dersi Video
    Durumu: alce çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 65
    122 Mesajına 161 beğeni yapıldı.

Standart Acepro

http://www.mixmuzik.com/magaza/acepr...bas-gitar.html

arkadaşım yeni başlıyacak gitar çalmaya. Bende titiz davranmak istiyorum ve bass gitardan anlamıyorum ne yazıkki. Bu gitar hakkında bilgisi olan varmı? bilginiz yoksada fikrinizi paylaşn lütfen

Gitar Dersi Video
    Durumu: luos çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 55
    50 Mesajına 122 beğeni yapıldı.

Acepro da benzerleri gibi iş olsun diye ucuza gitar üreten firmalardan. T&T Sister bir bas gitarı var arkadaşımın, aynı bu fiyata alınmış, aynı bu özellikle, görünüşte bir gitar. Bas gitardan fazla anlamıyoruz ama en azından gördüğümüz boyasının, kontrol düğmelerinin fln dayanıksız olduğuydu, bu gitarın bir farkı olacağını da sanmam. Elektro gitarda da öyledir mesela, 200 tl.ye gitarları vardır acepronun, değil pro ilk 6 aylık kullanım için bile hatadır onları almak.

En kötü modeli bile olsa mesela bir Cort gitar almak bundan çok daha mantıklıdır, bir başlangıç gitarı özelliği barındırır çünkü. Cort GBPJ var mesela, nerdeyse aynı fiyat.

Ha ben olsam o paraya 2. el temiz bir bas gitar alırdım, beni 2 yıl götürecek kalitede olurdu. Yeni gitar zamanım gelince de yine 2. el olarak 3-5 aşağısına satardım çok rahat hem, ohh mis. Enstrüman işi böyledir çünkü.
    Onur.

MetoisT
    Durumu: SatanicaWars çevrimdışı
    Yer: dünya
    Beğendiği Mesajlar: 22
    67 Mesajına 174 beğeni yapıldı.

Hiç güzel bi gitar degil.Bence 200 civarı internette güzel 2.Eller var onlara bakabilirsin.Çok daha iyi olur

Gitar Dersi Video
    Durumu: ZartarxiS çevrimdışı
    Yer: 7 String Drop G#
    Beğendiği Mesajlar: 0
    51 Mesajına 66 beğeni yapıldı.

cort ab 4 alsın
    ||| √ Jackson RR24M √ B.C. Rich Warbeast Std SWBSTO ||| √ Ibanez Tbx150h Head & Ibanez Is412cs Cabinet & Ibanez IFS4X 4-Button Footswitch ||| √ BBE Sonic Maximizer √ MXR ZW-44 Wylde Overdrive √ MXR M108 10 Band EQ √ Jim Dunlop Cry Baby DB-01 Dime Wah √ ISP Decimator √ MXR DC Brick |||

Gitar Dersi Video

ARkadaş kayserili biliyonuzmu Anlatmaya çalışıyorum ucuz malın yahnisi olayını ama anlamıyo ne yazıkki Bak bassın bence en iyi çalış şekli finger diyorum yok pick daha havalı felan diyo Yani 1. el cort alamaz kayserili ruhu izin vermez ona 2. ellerede gittigidiyordan baktımda adamlar nerdeyse hiçbir özellik vermemiş:s gördüğünüz bildiğiniz felan varsa bilgilendirin beni lütfen

Gitar Dersi Video
    Durumu: jardians çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 2
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

cort aktif 4 telli bas alsın (ben kullanıyorum) başlangıç seviyesinde çok iyi bi gitar bide 15 watt lık amfi çeksin yanına 500 tl ye bile gelmez ben 600 den 450 ye indirdim(gerçi dedemin 15 yıllık çalışmışlığı var o firmayla o ayrı)

Gitar Dersi Video
    Durumu: alp25737 çevrimdışı
    Yer: Karaman
    Beğendiği Mesajlar: 3
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

ben ilk basımı alırken ilk acepro
    2. cort ab4
    3. yamaha rbx 170 sırayla hedefi yükselttim
    şimdi yamahayı kullanıyorum bence pişman olmaman için biraz daha üstüne koy yada 2. el temiz bişey bak

Gitar Dersi Video

İstersen bi daha oku kendime değil arkadaşıma bakıyodum Ama pek tın değil şu aralar ne hali varsa görsün:P

Yasaklı
    Durumu: PuPPeT666 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 89
    27 Mesajına 53 beğeni yapıldı.

bunu bilir bunu söylerim...
    stay away from acepro!!!

Gitar Dersi Video
    Durumu: tayfun çevrimdışı
    Yer: bursa
    Beğendiği Mesajlar: 2
    37 Mesajına 74 beğeni yapıldı.

Alıntı SatanicaWars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç güzel bi gitar degil.Bence 200 civarı internette güzel 2.Eller var onlara bakabilirsin.Çok daha iyi olur
    arkadasıma katılıyorum hatta bir ara sitede wushburn bass gitar vardı arkadas 150 liramı ne istiyordu o bunardan iyidir acepro hakkında iyi bi yorum duymadım gitar markası olarak

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar