Close
Giriş Bilgileriniz

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Online müzik aleti ve aksesuarları almak.

Gitar Dersi Video
    Durumu: istavrit çevrimdışı
    Yer: Adilcevaz
    Beğendiği Mesajlar: 328
    116 Mesajına 311 beğeni yapıldı.

Standart Online müzik aleti ve aksesuarları almak.

Görmeden, dokunmadan, sesini duymadan, kucağına almadan, biraz şansa bırakarak biraz da değiştirme imkanlarına güvenerek çoğumuzun yaptığı online müzik aleti ve gereçleri alışverişleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hangi siteler sizi memnun etti? Hangileri çok bekletti? Hangilerinden aldığınız ürünlerden memnun kalmadınız?

Başlığı açmamın nedeni imkanların müzik konusunda hiç iyi olmadığı bir yerleşim yerinde görev yapmam nedeniyle bütün ihtiyaçlarımı internetten karşılıyor olmam. %50 memnuniyetle alışverişler yapıyorum. En kötüsü de 10 gün bekledikten sonra temin edilemeyen ürün yüzünden siparişi iptal edip başka bir siteden sipariş etmek zorunda kalmam ve günlerce postacı yolu gözlemem. Ne tünel var Bitliste, ne İstiklal, ne de direkler altı. İnternet alışverişi (müzikle ilgili) deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Sevginin Gücü, Güce Olan Sevgiyi Yendiğinde, Dünya Barışı Tanıyacak.

Kimya Öğretmeni
    Durumu: Burhan çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 656
    288 Mesajına 708 beğeni yapıldı.

Bende tüm ekipmanımı (yaklaşık 2100 TLden fazla tutuyor) internetten aldım. Gelen malzemelerin hiç birinde en ufak bir kusur bile yoktu. Şahsen oldukça memnunum. Senin de dediğin gibi kargo yolu beklemek biraz sıkıntılı oluyor. Onun haricinde bir sıkıntı göremedim.

Fakat, ensrtumanı deneyip almanın her zaman daha mantıklı olduğu söyleniyor. Keşke öyle imkanlarımız olsa da deneyip alabilsek. Ama imkanımız yok, bizde mecburen online alışverişe yöneliyoruz.

Bu arada, alışveriş yaptığım tek site Mydukkan idi. En son alışverişimin üzerinden 8 ay falan geçti.

3. Burhan adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

istavrit (17.12.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: DReaMCaTcHeR çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 16
    26 Mesajına 60 beğeni yapıldı.

Hiç almadım ama mydukkan.com iyi diyorlar bi de 2. el düşünüyorsan gittigidiyor

5. DReaMCaTcHeR adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

istavrit (17.12.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: alce çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 65
    122 Mesajına 161 beğeni yapıldı.

Mydukkan'dan arefe günü verdiğim sipariş bayramın bitiminden hemen sonraki gün geldi Mydukkan'ı şiddetle tavsiye ediyorum. Yaptığın alışveriş tutarıyla orantılı indirim kazanıyorsun. Ve kampanyaları incelersen kargoyuda bedavaya getirebilirsin Ben gitarımı satıp ordan cort vx-4x alıcam misalen

Gitar Dersi Video
    Durumu: sHiFTLessBoo_RocK™ çevrimdışı
    Yer: baLıqesir
    Beğendiği Mesajlar: 3
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

mydukkandan alısveris yaptım ve oldukca memnun kaldım 2 gün icinde siparis ettigim ürünü (cort z40) yolladılar ve herhangi bi sorunla karsılasmadım
    Teq bi qerceK wardır; Herqes yaLan söyLer we Teq deqisKen yaLanın qonusudur ..

süRReaLisT biriyim bn.FaLLar qibidir HayaTım,ya 3 ay bounca beqLenirim ya da 40 yıL HaTrım qaLır.

come carpe diem baby!..

obey your masTer!!

bow down seLL your souL To me I wiLL seT you Free paciFy your demons..

Gitar Dersi Video
    Durumu: istavrit çevrimdışı
    Yer: Adilcevaz
    Beğendiği Mesajlar: 328
    116 Mesajına 311 beğeni yapıldı.

Mydukkan tartışmasız güzel bir site. Mülteri hizmetleri de çok iyi çalışıyor.Son bir hafta içinde mydukkandan 4, doremuzik'ten 1 gitar sipariş ettim.( Öğrencilerim için) Dore müzik de güzel ve kullanışlı bir site. Dore'de Siparişiniz gönderilene kadar en küçük bir sorunda hemen sizi arıyorlar ve çok ilgileniyorlar. Ayrıca sitelerinden chat yaparak firma yetkilileriyle online görüşebiliyorsunuz. Bu da çok avantajlı oluyor.

Edit: Bu arada prosesörüm bu gün geldi. Onu da hepsiburada'dan aldım. Ama müzik aleti vs. alışverişlerinde hepsiburadayı pek öneremem. Hem çok fazla oyalıyorlar hem bekletiyorlar, hem de müzik bilen, müzikle haşır neşir insanlardan, en azından sadece müzik aleti satan insanlardan direk sipariş etmek daha avantajlı oluyor.
    Sevginin Gücü, Güce Olan Sevgiyi Yendiğinde, Dünya Barışı Tanıyacak.

Gitar Dersi Video
    Durumu: outofnick çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 12
    5 Mesajına 8 beğeni yapıldı.

Ben de 10 gün kadar önce mydukkan.dan tel ve pena aldım arkadaşlar.Siparişi gerçekleştirdikten sonra sisteme her girişimde siparişimin hangi durumda olduğu gösterildi.Muntazam bir paketleme yapmışlar. Tavsiye ederim; ama açıkçası aksesuar değil de enstruman alınacaksa dokunup, görerek almak daha mantıklı geliyor.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Kayhan KILIÇ çevrimdışı
    Yer: İstanbul-Kadıköy
    Beğendiği Mesajlar: 267
    122 Mesajına 236 beğeni yapıldı.

Evet en mantıklısı alacağınız enstürümanı amfisi vs kendiniz gidip bizzat deneyip almaktır ama herkes bu imkana sahip olamayabiliyor tartışmasış mydükkan bu işte en iyi olduğunu düşünüyorum ürün alırkende ulaştırırlarkende sorunsuz çok çok memnunum

Gitar Dersi Video
    Durumu: punk çevrimdışı
    Yer: istanbul bağdat cad.
    Beğendiği Mesajlar: 14
    11 Mesajına 11 beğeni yapıldı.

online alısverısı pek sevmıyorum cunku alıcağın enstrümanı denemen cok önemli uzaktan baktığında cok guzel görenebılıyo bazen, ama elıne aldığın zaman ısler baya bı değisebıliyor. ben gıtarımı öyle almıstım gıtar geldığı zaman keske almasaydım dedım ama eğer online ensturuman alacaksanız önce muzik marketten bı bakın derim.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Ahmet ERŞİK çevrimdışı
    Yer: deyim
    Beğendiği Mesajlar: 272
    117 Mesajına 170 beğeni yapıldı.

mydükkan, gittigidiyor.com

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar