Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Daha güzel bir hediye olabilir mi?

Gitar Dersi Video
    Durumu: NuRR çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 929
    139 Mesajına 340 beğeni yapıldı.

Standart Daha güzel bir hediye olabilir mi?

Bu yıl hiç düşünmedim ne alacağım sevdiklerime diye.Buluşmadan gelen dvd mi görünce yeğenlerim ,kıskanarak,dudak bükerek "Ne güzel dediler" Bu dvd nin yeri özel hiç istemeyin ama söz size de bir şeyler ayarlayacağım dedim
    Deli gibi dvd lerini bekliyorlar şimdiNe çok istek varmış içlerinde de bilememişiz bu güne kadar.Üç yeğenim de elektro gitar çalacaklarmış işte! Ailecek seyredin bizi
    Sizler de hediye etmek isterseniz,lütfen herhangibirimize bildirin arkadaşlar.Daha kalıcı ve anlamlı bir hediye olamaz bence.Hem daha çok insana ulaşabilmiş oluruz böylece.
    Not:Eşimin ablası ve ağabeyi çok memnun olmadılar bu arada Durup dururken başımıza iş açtın.Şimdi gitar ve bir sürü daha bir şey almamız gerekiyormuş diye sitem ediyorlar.
    NUR KUMKALE
    SELİM IŞIK'a destek olmak için
    www.gitardersivideo.com
    Teşekkürler S.SENEM

Yıldızlarımı söndürmüşler sanmayın!Tüm yıldızlarımı sizlere yolladım

2. NuRR adlı üyemizin mesajı 3 defa beğenildi.

lamajör (28.12.09), s.senem (28.12.09), Serkan Çelik (28.12.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: alce çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 65
    122 Mesajına 161 beğeni yapıldı.

En iyisini yapmışsınız. Benim gibi 17 yaşında gitara başlayıp öss derdi yüzünden doğru düzgün çalamayıp sonradan birşeyler yapmak isteyip, aslında hiçde yeterli olmadıklarını gördüklerinde benim gibi ailelerini suçlamazlar artık Gerçekten tebrikler

4. alce adlı üyemizin mesajı 3 defa beğenildi.

lamajör (28.12.09), NuRR (28.12.09), Serkan Çelik (28.12.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: s.senem çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 343
    204 Mesajına 546 beğeni yapıldı.

Alıntı Runila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yıl hiç düşünmedim ne alacağım sevdiklerime diye.Buluşmadan gelen dvd mi görünce yeğenlerim ,kıskanarak,dudak bükerek "Ne güzel dediler" Bu dvd nin yeri özel hiç istemeyin ama söz size de bir şeyler ayarlayacağım dedim
    Deli gibi dvd lerini bekliyorlar şimdiNe çok istek varmış içlerinde de bilememişiz bu güne kadar.Üç yeğenim de elektro gitar çalacaklarmış işte! Ailecek seyredin bizi
    Sizler de hediye etmek isterseniz,lütfen herhangibirimize bildirin arkadaşlar.Daha kalıcı ve anlamlı bir hediye olamaz bence.Hem daha çok insana ulaşabilmiş oluruz böylece.
    Not:Eşimin ablası ve ağabeyi çok memnun olmadılar bu arada Durup dururken başımıza iş açtın.Şimdi gitar ve bir sürü daha bir şey almamız gerekiyormuş diye sitem ediyorlar.
    Valla süper düşünmüşsün Nur'cum , ben de kuzenime (klasik gitara başlamıştı zaten yazın) hediye edeyim madem.Eminimki çok sevinecektir.Çok güzel düşünmüşsün
    Deliriyorum muntazaman...

Qui donc devant l'amour ose parler d'enfer ?
    http://www.youtube.com/watch?v=U0NHiZXpRVs

6. s.senem adlı üyemizin mesajı 3 defa beğenildi.

lamajör (28.12.09), NuRR (28.12.09), Serkan Çelik (28.12.09)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Serkan Çelik çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 63
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

Alıntı alce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyisini yapmışsınız. Benim gibi 17 yaşında gitara başlayıp öss derdi yüzünden doğru düzgün çalamayıp sonradan birşeyler yapmak isteyip, aslında hiçde yeterli olmadıklarını gördüklerinde benim gibi ailelerini suçlamazlar artık Gerçekten tebrikler
    Evet. bendede aynı sorun var 2007 de gitar kursumu bitirdim. Öss üniversite falan derken 2 senedir gitarımı elime almıyorum ama yaz gelsin 2 senenin acısını nasıl çıkarıyorum bak

8. Serkan Çelik adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

NuRR (28.12.09)

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar