Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/6 123 ... SonSon
58 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ben mi anormalim yoksa millet mi?

Gitar Dersi Video
    Durumu: MetaLMaN çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Samandıra
    Beğendiği Mesajlar: 138
    58 Mesajına 142 beğeni yapıldı.

Thumbs down Ben mi anormalim yoksa millet mi?

Selam arkadaşlar ben 14 yaşında biriyim facebook gibi sosyal ağlarda arkadaşlarımın profiline baktığımda çok değişik kareler görüyorum yok yukardan çekinirler yere bakarlar
    işte fotoğrafa efekt verirler siyah gir vb.dertli dertli müzik dinlerler ve her zaman intihar etmeye meyillidirler.Bakın arkadaşımın facebook profilinde yazan yazı

!!SerSer1!!
    Aşka baba dedik
    Bizi yetim bıraktı

Arkadaşlarımın %85 'i akranlarım olmasına rağmen kendini büyük görüyor
    ergenlik psikolojisidir diyorum abartıyorlar.Adamlar kendini her an jiletleyecek gibi tepkiler veriyorlar.Dertlenmeye yer arıyorlar.Yazıları Türkçeyi katletmiş

Örnek:Jnmmm..NrdsN sN yhhaaaa??
    kürede akLına qLeni sıkıo S kim madem ßLi0n ßas harFini deqL tamamını söLede ßi ise yarasın Lan

Bakınca çözmek için 10 dakika okuyorum
    Aga ne diyo bu kız

Arkadaşlar bendemi anormallik varrr.Gençlik nereye sürükleniyorr nedir bu iş?

Gerçi bende büyük sayılmam ama.
    Ekipman

LTD & ESP : EX-50
    BOSTON: GA 15 R AMFİ

2. MetaLMaN adlı üyemizin mesajı 16 defa beğenildi.

aykutky90 (06.06.10), bariskaplan (04.02.10), cyberangel (04.02.10), Emre (04.02.10), fatihalt (09.06.10), ferhatdkm (22.06.10), gkhn.exe (03.11.10), hemrefb (18.06.10), kobefe (29.06.10), NuRR (04.02.10), RideMyRocket (04.02.10), semihcix (19.06.10), Serdar_84 (06.06.10), Süleyman BOLAT (19.06.10), vpain (22.06.10), WildRose (18.06.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: murist çevrimdışı
    Yer: Tekirdag
    Beğendiği Mesajlar: 5
    20 Mesajına 31 beğeni yapıldı.

gerçekten çok önemli bi konuyo parmak atmışsın şimdilik göz önünde bulundurmasalar da 5 yıl sonra iş gerçekten çığrından çıkıcak. dinlediği müzik tarzına göre tipini bilmemneyini değiştiriyolar. tamam belki o müziğin felsefesini yaşam tarzı olarak görüyolar ama neden bu tarz yazılarınıza yansıyor. Genellikle bu saçma ve basit hareketler emo diye tabir edilen gelenek görenek görmemiş angut bir felsefe içinde yaşan dikkat çekmek isteyen baskın görünmeye çalışıp ezilen ezik gözüküp ilgi görmeye çalışan yaşıtlarımız kardeşlerimiz büyüklerimiz tarafından yapılıyor. Bu ne ya ! Napıyosunuz siz. Kendinize gelin biraz. Yazı dilini değiştirince bişey mi olduğunuzu zannediyosunuz. Belki çok az kalsak da biz hala normal olanlardanız merak etme !
    MuRat GüRkan
    Tekirdağ

4. murist adlı üyemizin mesajı 6 defa beğenildi.

BerkCan (05.02.10), ferhatdkm (22.06.10), ManOfTheMatch (04.02.10), MetaLMaN (04.02.10), NuRR (04.02.10), vpain (22.06.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: MetaLMaN çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Samandıra
    Beğendiği Mesajlar: 138
    58 Mesajına 142 beğeni yapıldı.

Thumbs down

Alıntı murist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok önemli bi konuyo parmak atmışsın şimdilik göz önünde bulundurmasalar da 5 yıl sonra iş gerçekten çığrından çıkıcak. dinlediği müzik tarzına göre tipini bilmemneyini değiştiriyolar. tamam belki o müziğin felsefesini yaşam tarzı olarak görüyolar ama neden bu tarz yazılarınıza yansıyor. Genellikle bu saçma ve basit hareketler emo diye tabir edilen gelenek görenek görmemiş angut bir felsefe içinde yaşan dikkat çekmek isteyen baskın görünmeye çalışıp ezilen ezik gözüküp ilgi görmeye çalışan yaşıtlarımız kardeşlerimiz büyüklerimiz tarafından yapılıyor. Bu ne ya ! Napıyosunuz siz. Kendinize gelin biraz. Yazı dilini değiştirince bişey mi olduğunuzu zannediyosunuz. Belki çok az kalsak da biz hala normal olanlardanız merak etme !

çok haklısın kardeşim "emo" denilen olayada yakın
    aslında çift kişilik gibi sabah soruyorum ne dinliyosun heavy metal diyor.Ohh ne ala diyorum profilde tripkolik yok djateş dj ............... vb.
    erkek kız farketmiyor artık çok benim emo özentisi arkadaşım var.
    Kendilerini büyük görmek üstün görmek gibi bir duygu beslerler.
    Aslında saflık ve salaklıkdır yaptıkları
    Ekipman

LTD & ESP : EX-50
    BOSTON: GA 15 R AMFİ

Gitar Dersi Video
    Durumu: gkhn.exe çevrimdışı
    Yer: ist
    Beğendiği Mesajlar: 264
    14 Mesajına 20 beğeni yapıldı.

Kesinlikle her ikinize de katılıyorum ayrıca güzel bir konuya parmak basmışsın tebrik ederim . Aynen dediğiniz gibi resmen güzel Türkçemizi katlediyorlar. Benim oturduğum mahallede de emo özentileri var görseniz o kadar iğrenç ki. Simsiyah giyiniyorlar, acayip saç stilleri yok efendim ne bilim acayip acayip konuşmaları bir keresinde arkadaşım yanına gittim yoldan geçiyorlar arkadaş selam verdi onlara tanıyor çünkü selam verdiği özenti bir şey dedi çözmek için kafa patlattım akşama kadar meraktan bu kız ne dedi diye (sırf selam verince bu kadar düşündüm yemin ederim ) arkadaşa sordum sen bir şey anladın mı diye öyle aval aval baktı kaldı

Yani kısacası biz normaliz, onlar anormal
    Konu gkhn.exe tarafından (04.02.10 Saat 05:31 AM ) değiştirilmiştir.

7. gkhn.exe adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

NuRR (04.02.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Death Note çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 4
    36 Mesajına 70 beğeni yapıldı.

Alıntı murist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok önemli bi konuyo parmak atmışsın !
    gerçekten önemli br konuya parmak atmışsın mı ?

konuya gelirsek. bırakalım istedikleri gibi yaşasınlar. hayat onların hayatı sorgulamak bize düşmez

herkes mutlu olduğu gibi olsun bu yeter.
    HAIN İlk Şarkısını Yayınladı ! Dinlemek ve Destek Olmak İçin : http://facebook.com/HainBand

Desteklerinizi Bekliyoruz Arkadaşlar !

9. Death Note adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

dren_emrcn (04.02.10), vpain (22.06.10)

Yasaklı
    Durumu: cenkh çevrimdışı
    Yer: İstanbul / Kemerburgaz
    Beğendiği Mesajlar: 82
    23 Mesajına 29 beğeni yapıldı.

Alıntı Death Note Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten önemli br konuya parmak atmışsın mı ?

konuya gelirsek. bırakalım istedikleri gibi yaşasınlar. hayat onların hayatı sorgulamak bize düşmez

herkes mutlu olduğu gibi olsun bu yeter.
    Şu parmak olayını simdi kuzenimle konuşup gülüyorduk.

Bu arada ''Death Note'' Kesinlikle haklısın...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bu arada konuyu açan arkadaş gerçekten çok güzel bir olaya parmak atmış

Gitar Dersi Video
    Durumu: saim çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 24
    6 Mesajına 9 beğeni yapıldı.

bunların farkında olman iyi onların yaptıkları ise farklılık arayışı başka bişey degil zamanla geçer diye umuyorum olgunlaşınca anlarlar yaptıklarının saçma oldugunu

Gitar Dersi Video
    Durumu: ManOfTheMatch çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 127
    16 Mesajına 16 beğeni yapıldı.

gelcekten açıkçası bende korkuyorum.
    Ibanez GRG170DX Elektro Gitar
    Ibanez IBZ10G Amfi
    Ibanez DS7 Distortion Pedal
    Ibanez RU10 Metronom
    Ibanez GS260 Askılık
    Ibanez CE20PICKS Pena

Gitar Dersi Video
    Durumu: KirkAhmmett çevrimdışı
    Yer: Samsun
    Beğendiği Mesajlar: 89
    25 Mesajına 41 beğeni yapıldı.

Sende bi anormallik yok kardeşim canını sıkma Bu süslü püslü yazıları,saçma sapan sözleri hava olsun diye face'e oraya buraya yazanların çoğu benim gözümde özentidir.Herkes için demiyorum bunu yanlış anlaşılmasın gerçekten edebiyata ilgisi olup da çok güzel şiirler,düz yazılar yazıp bunları paylaşan arkadaşlarım var ama bu iş bana yetenek meselesidir gibi geliyor.Yeteneği olmayan,başkalarına kendini kanıtlama gibi boş bi hevesin içine giren insanlar öyle amacı bile belli olmayan işlerle uğraşır diye düşünüyorum.Milliyetçilik duyguları çok fazla olmayan biri olarak ben bile artık o kadar sıkıldım ki bu işten msnde k yerine q sen yerine shen vb. şekilde yazan arkadaşlarımla sohbet bile etmiyorum.Belirli olgunluğa ulaşıp,bazı şeyler aşıldığında insanlar bu işlerle uğraşmayı bırakır diye umuyorum
    Ibanez RG350DX-WH
    Ibanez TBX 15R

14. KirkAhmmett adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

fatihalt (09.06.10), MetaLMaN (18.06.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: bariskaplan çevrimdışı
    Yer: Kocaeli
    Beğendiği Mesajlar: 34
    23 Mesajına 33 beğeni yapıldı.

MetaLMaN çok haklısın."x,q,w.." harflerini kullanıp yazı yazanlara hep sinir olmuşumdur.Bu tarz insanlar bişey olduklarını düşünürler.Birde ingilizce yazma hastalığı var.Türkçede kelime bitti ingilizceye geçtiler.

Sayfa 1/6 123 ... SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar