Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Türkiyedeki dizi kalitesi xD

Gitar Dersi Video
    Durumu: Rayman2 çevrimdışı
    Yer: Konya
    Beğendiği Mesajlar: 18
    33 Mesajına 67 beğeni yapıldı.

Standart Türkiyedeki dizi kalitesi xD

Alttaki yazıyı iyi okuyun xD
    Cocuklarim icin sewe sewe veririm diosan, 1001geceyi.. Cocuklarim kucuk yasta wersin diosan, kucuk kadinlari.. Cocuklarimin hepsi bi kisiye wersin diosan, yaprak dokumunu.. Cocuklarim kankalarina wersin diosan,kawak yellerini.. Butun sulale birbirine wersin diosan, ask-i memnuyu izle =))

Uyarı : Rayman2 ,burda karşılaştığım için senin ismin altında bu tarz yazı yazan tüm arkadaşlaradır bu uyarı.Dikkate alınmasını rica ediyorum.Arkadaşlar; bizim "alfabemizde" şu harfler var sadece ; "ABCÇDEFGĞHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ" ... Sonuç ; W-Q-X gibi harflerle TÜRKÇE'nin canına okumayın. sewe, wersin,kawak ...Bunlar nedir Allah aşkına ?? Bir yerden kopyalıyorsanız bile düzgün olduğuna emin olarak yapın bunu lütfen.
    s.senem
    Konu s.senem tarafından (09.02.10 Saat 11:47 AM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Çocuğuma başkası babalık yapsın diorsan Ezel'i"yok arkadaş benim derdim bana yetmiyor,başkalarının dertlerinide çekmem lazım"diyorsan ve kanser olamak istiyorsan hepsini izle

Arkadaş hele o Aşk-ı Memnunsuzlar adlı dizi nedir öyle.Cem yılmaz'ın dediği gibi,bütün köşk tren yapıyor Dizide herkez Behlüle,ona ulaşamayanda Adnan'a hasta.Ulan bu dizide başka erkek yokmu?

Çok güzel,tam yerli yerinde açıklaması olmuş dizilerin,tebrikler.Lost dünyayı sarstı,adamlar nediziler yapıyor,ama hala biz 80'li yıllardan kalma Yalan Rüzgarı tadında devam edelim.Hele Ezel'de Dayının söylediklerini çözmeye kalkıyorum,resmen kafam bulaşık teline dönüyor.Resmen yoruluyorum yeğen
    steelplectrum

Gitar Dersi Video
    Durumu: Rayman2 çevrimdışı
    Yer: Konya
    Beğendiği Mesajlar: 18
    33 Mesajına 67 beğeni yapıldı.

ya artık duygu denen bir şey kalmadı rezalet halkı basitleştiriyor yaşam seviyesini düşürüyorlar

4. Rayman2 adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Bertan KARAKAŞ (09.02.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: nosferatu55 çevrimdışı
    Yer: Samsun - Erzincan
    Beğendiği Mesajlar: 13
    3 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

kim yazdıysa çok iyi özetlemiş
    ''EST SOLARUS OTH MİTHAS''

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar