Close
Giriş Bilgileriniz

1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Selam Arkadaşlar(BurakOzcan)

Gitar Dersi Video
    Durumu: BurakOzcan çevrimdışı
    Yer: Sinop
    Beğendiği Mesajlar: 6
    28 Mesajına 44 beğeni yapıldı.

Standart Selam Arkadaşlar(BurakOzcan)

Selam arkadaşlar. Adım Burak Özcan 31 Mart 1993 doğumluyum. Sinopta yaşıyorum.Müzik hayatına ilk olarak Türk sanat müziği ve onun beraberinde egelen Ud ile 11 yaşımda başladım. Fakat zamanla soğudum uzaklaştım ve bıraktım Ve sonradan gitar ile tanıştım. Yaklaşık olarak 4 yıldan fazla süredir gitar ile haşır neşirim. Ama adam akıllı gitar 1 yıldır çalıyorum. Kendi kendimi geliştirdim.Maalesef sinopta müzik anlamında elinizden tutacak birileri yok. Kendi çabalarımla biyerlere gelmeye çalışıyorum Başlarda sert müzik delisiydim fakat giderek tarzım kaymaya başladı... Önceden trash,death,heavy falan dinlerdim ama artık daha çok Rock'n Roll , Blues , Rock ve Hard rock takılıyorum nedenini ben de anlamadım fakat artık sert müzik biyerde sıkıyor.. Ama hala vazgeçemediğim iki grup var Metallica ve Black Label Society(Zakk Wylde) özellikle BLS ^^...
    Onun dışında genellikle Lynyrd Skynyrd,AC/DC,Deep Purple,Jimi Hendrix,Rainbow,Gary Moore,Led Zeppelin,Mr.Big,Nirvana,Skid Row,Black Sabbath,Guns'n Roses,RHCP...
    Türkçe: Şebnem Ferah,Duman,Demir Demirkan,Bulutsuzluk Özlemi,Athena,Yavuz Çetin,Yaşar Kurt...vs.vs..

Selim Hocamla bu yıl içinde -çok fazla olmadı- bi arkadaşımın tavsiyesi sayesinde tanıştım fakat derslere başlamaya henüz fırsatım olmadı inşallah başlıcam

Ve arkadaşlar elimden geldiğince bilgimin tecrübemin yettiği kadarıyla sorularınıza çözüm bulmaya hazırım.. Saygılar
    Konu BurakOzcan tarafından (11.02.10 Saat 02:25 AM ) değiştirilmiştir.

Take My Harmonies Away.!

2. BurakOzcan adlı üyemizin mesajı 4 defa beğenildi.

gkhn.exe (10.02.10), NuRR (10.02.10), s.senem (10.02.10), ZeYN (10.02.10)

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar