Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeteneksiz siniz Türkiyee

Gitar Dersi Video
    Durumu: RideMyRocket çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 148
    79 Mesajına 172 beğeni yapıldı.

Standart Yeteneksiz siniz Türkiyee

Selam arkadaşlar. Çoğunuz yetenek sizsiniz'i bilir. Hiç sevmem, izlemem, önermem
    Ara sıra bizimkiler TV izlerken içeriye gidince izlediğim olmuştur. Bilal midir nedir adını unuttum, kör bi adam vardı.. O mu kazanmış ne. Yaptığı şeyi her köre en fazla 1-2 ayda öğretirsin yani. Neyse geçen okulda (bizim okul gerizekalı kaynıyo ) bu konuyu tartısıyoduk. O kör adamın haketmediğini söyledim. Milletin duygularını sömüren birinin diğer yetenekli kişileri elemesinin doğru olmadığını söyledim. Sen misin bunu diyen ?! Afedersiniz ama ağzıma ettiler yani Yok neymiş o körmüş. Yok neymiş herkez yapamazmış. Hadi ordan be ! Hiç mi benim gibi düşünen yok bu konuda derken Penguen'de şu yazıya rastladım ve ''İşte bu. Oh be benim gibi düşünen birileri!'' dedim. Hemen penguendeki yazıyı paylaşıyorum.

''Yetenek sizsiniz''?... Elinde darbuka, ağzında düttürüdütdüt. Yapacak kadar macun satıcısı oranında yetenekli bir engelliysen ve trübünlere oynayıp, Allah, Peygamber lafı ağzından düşmüyorsa bir türlü, yurdum insanının acıma duygusu seni o zenci gırtlaklı süper yetenek kız cocuğu kaşısında bile birinci yapabiliyormuş. Yazık ulan!... Bu yarışmanın önermesi, yönlendirmesi şu oldu '' Bu ülkede yetenekli olduğun kadar değil, duyguları sömürebildiğin kadar başarılı olursun.'' O değil de ; hadi Acun ile Hülya Avşar'ın tribünlerin reytingine boyun eğmesi normal diyelim, Ali Taran gibi pırıltıdan, yetenkten anlayabilen bir adam nasıl onca yeteneği harcayıp vıcık vıcık yağlı bir duygu sömürtüsüne eyvallah diyebildi ?... Tüm ülkelerin yeteneklerinin katıldığı uluslararası bir Yetenek Sizsiniz'e Türkiye'yi btensilen Bilal Göregen'i gönderseler ya keşke biz bunu seçtik diye...

Buyrun Bilal Göregen'in performansı

Sizin de bu konuyla ilgili görüşlerinizi okumak isterim ^^
    Under the lights where we stand tall
    nobody touches us at all
    showdown, shootout, spread fear within, without
    we're gonna take what's ours to have
    spread the word throughout the land
    they say the bad guys wear black
    we're tagged and can't turn back

Gitar Dersi Video
    Durumu: oguzrock çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 78
    29 Mesajına 32 beğeni yapıldı.

Aynı konuyu bizde tartıştık ama benim hemfikir olduğum arkadaşlarım vardı.

'' Bu ülkede yetenekli olduğun kadar değil, duyguları sömürebildiğin kadar başarılı olursun.''

ne güzel söylemiş

3. oguzrock adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

RideMyRocket (13.02.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: RideMyRocket çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 148
    79 Mesajına 172 beğeni yapıldı.

Bizim okulda tek tük insan vardır bu benim gibi düşünüyo diyebildiğim. Ama sınıfta yok. Yok abi yok valla yok
    Under the lights where we stand tall
    nobody touches us at all
    showdown, shootout, spread fear within, without
    we're gonna take what's ours to have
    spread the word throughout the land
    they say the bad guys wear black
    we're tagged and can't turn back

Gitar Dersi Video
    Durumu: MetaLMaN çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Samandıra
    Beğendiği Mesajlar: 138
    58 Mesajına 142 beğeni yapıldı.

kardeşim aslında haklısın bizim toplumumuz çok yufka yürekli yani hemen seferber olabilir bir konuda.
    ama ben kör lafını sevmem görme engelli diyorum.Görme engelli bilal haketmedi ama milletimiz seçti diyecek birşey yok evet biraz sömürge vardı ama kim sömürge yapmıyorki ülkemizde
    Ekipman

LTD & ESP : EX-50
    BOSTON: GA 15 R AMFİ

6. MetaLMaN adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

sagosa (26.03.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Utku Orhan çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 9
    15 Mesajına 47 beğeni yapıldı.

Alıntı RideMyRocket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim okulda tek tük insan vardır bu benim gibi düşünüyo diyebildiğim. Ama sınıfta yok. Yok abi yok valla yok
    zaten çoğu kişi senin gibi düşünseydi bu adam birinci olamazdı bencede o kadar yetenekli olan kişiler varken bu kişinin birinci olması banada saçma geldi ama yapıcak bişi yok nasıl bizim halkımız evlilik programları kadın programları ne bilim saçma sapan şeyleri seviyosa bu kişiyi birinci seçmeleride normal ama şurda bi + var hayata küsmemek olayı belki bi çok kişiye örnek olmuştur.Yarışmayı kazandı ama bence yeteneğiyle değil hayata olan bağlılığıyla.Zaten bizim türklerin yapcağı yarışmadan ne beklersin televizyonda adam akıllı bişey yok ciddi anlamda bişeyler yapmaya çalışan bi kaç kişi var.

Gitar Dersi Video
    Durumu: caner666 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 8
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

zaten bizim insamız gittikce cahilleşiyor her ALLAH PEYGAMBER diyene inanıyorlar sonra pişman oluyor bunun bi örneğide siyasette var tayyip bi ALLAH dedi önlerinde cuma NAMAZI kıldı cahil halk da buna inandı şimdi pişman

Yasaklı
    Durumu: cenkh çevrimdışı
    Yer: İstanbul / Kemerburgaz
    Beğendiği Mesajlar: 82
    23 Mesajına 29 beğeni yapıldı.

Hepiniz haklısınız

Gitar Dersi Video
    Durumu: DarKPLuS çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 180
    35 Mesajına 44 beğeni yapıldı.

İlk yarımfinalde Bilalin birinci olması hakkında söylediklerin görüşlere katılıyorum. Türkiyenin yeteneği diyebileceğimiz bir şey yapmıyor adam.
    Bu çocukları brutal yaptılar diye seçmediklerinde çok sinirlendim.
    We are all DOOMed!

11. DarKPLuS adlı üyemizin mesajı 3 defa beğenildi.

alcoliq (14.02.10), gkhn.exe (26.03.10), RideMyRocket (14.02.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Judas çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 220
    258 Mesajına 382 beğeni yapıldı.

Halk gerçekten yufka yürekli olsa gerçekten yetenekli ve o konuma gelmek için yıllarca çalışmış kişileri seçer.

Gitar Dersi Video
    Durumu: SaiTRocK çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 26
    20 Mesajına 39 beğeni yapıldı.

@darkplus valla ona bende kızdım da bi yandan da adamlara hak verdim yani, yetenek doğuştan geliyor yani bu tarzda gitar, davul işte bunlar yetenekten çok çalışmayla olan şeyler, ama onları türkiye tanıdı artık yolları açık bence
    sait t. - İstanbul/Ataşehir

14. SaiTRocK adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

DarKPLuS (13.02.10)

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar