Close
Giriş Bilgileriniz

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: merhaba arkadaslar önerilerinizi bekliyorum

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bone çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 2

Standart merhaba arkadaslar önerilerinizi bekliyorum

merhaba arkadaslar ben uzun zamandır siteyi takip ediyorum cokda hosuma gidiyor fakat cok bilgim olmadıgı icin her konuya atlayıp yorum yazmak hosuma gitmiyor o yuzden pek topic im yok fatak ben bir elektro gitar almak istiyorum bunun icinde 400-500 arası bi butce ayırıcam sadece gitar icin hic bir bilgimde yok fatak ole kendim ugrasmak istiyorum yani profesyonel gitar calabilirmiyim bilmiyorum ama elektro gitar cok ilgimi cekiyor denemek istiyorum ve bi gitar begendim ama sizin onerilerinizi almak istiyorum

Cort KX5 VN marka gitarı begendim
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=6920&gid=111
    dan da siparis vermeyi dusunuyorum bu gitarı fatak bilgisi olan arkadaslardan bu ayarlada baska onerecekleri gitar varmı yada bu gitar hakkında bilgisi olan varmı al veya alma oneri bekliyorum sizden simdiden tesekkurler ilginiz icin
    Konu Bone tarafından (23.02.10 Saat 05:49 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video

sanırım kimse fikrini soglemeyecek

Gitar Dersi Video
    Durumu: alce çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 65
    122 Mesajına 161 beğeni yapıldı.

Bİrde çalmak istediğin tarzı söylersen

Gitar Dersi Video

elektro ile calınabilecek her sey ben fazla anlamıyorum ugrasarak ogrenmek istiyom 1.5 senedir aklımda gecermi diye dusundum ama kesinlikle istiyorum

Gitar Dersi Video
    Durumu: salihgenc34 çevrimdışı
    Yer: istanbull
    Beğendiği Mesajlar: 16
    6 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

oncelıkle kendıne sıfır bı gıtar alma.sandıgın kadar kolay bır işde değil zamanla sınırlarsan zaten öğrenemezsin ama başlamanıda şiddetle tavsiye ederim.gitar tavsiyesi olarakda sert tonlardan hoslanıyrsan ibanezler daha soft tonlar ıstıyrsn squierler.hadi kolay gele.

6. salihgenc34 adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Bone (24.02.10)

Gitar Dersi Video

tesekkurler ama bu gosterdigim gitar hakkında yorum yaparsanız sevinirim cunki bunu gercekten almak istiyorum bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim cort un bu modeli sizce nasıl aldıgıma degermi

Gitar Dersi Video
    Durumu: alce çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 65
    122 Mesajına 161 beğeni yapıldı.

Standart bir gitar. 24 perde olması avantaj. Coil tab özelliğiyle daha sıcak sesle elde edebilirsin. Git bir dene klavyesini beğenirsen al. http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=615&gid=111 bu gitarıda tavsiye edebilirim. Tremolosu pek işlevsel olmayacak ama ne olduğunu öğrenirsin en azından. Hemde yumuşak sesler elde edebilirsin.(gerçi bu durumda her halükarda yumuşak olcak ama )

9. alce adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Bone (25.02.10)

Gitar Dersi Video

Alıntı alce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Standart bir gitar. 24 perde olması avantaj. Coil tab özelliğiyle daha sıcak sesle elde edebilirsin. Git bir dene klavyesini beğenirsen al. http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=615&gid=111 bu gitarıda tavsiye edebilirim. Tremolosu pek işlevsel olmayacak ama ne olduğunu öğrenirsin en azından. Hemde yumuşak sesler elde edebilirsin.(gerçi bu durumda her halükarda yumuşak olcak ama )
    arkadasım da uzun zamandır ugrasıyo o cortx6 aldı eger ileriye yonelik de calmak istiyosan x6 al diyor floyd rose u oldugu icin onu oneriyo bu gitar sadece gorsel fazla bi ozelligi yok diyor bana bu konuda ne dersin cort x6 dusuneyimmi yada x6 yı kesinlikle al diyebilirmisin bana

he bu arada gitara bakıcam tesekkur ederim

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar