Close
Giriş Bilgileriniz

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: KASDAV'a katılan var mı?

Gitar Dersi Video
    Durumu: oguzrock çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 78
    29 Mesajına 32 beğeni yapıldı.

Standart KASDAV'a katılan var mı?

Evet arkadaşlar aranızda Kasdav'a katılan var mı? Biz İzzet Ünver Lisesi olarak (gruba ben dahil değilim ) Enter Sandman şarkısıyla katıldık, fakat finallere kalamadık hakkımızın yendiğinin kanaatindeyim.Sanırım kazanmak için torpil ve okulumuzun başında "özel" yazması gerekiyor.

Gitar Dersi Video
    Durumu: cagatay_rock çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Biz karta lisesssi olarak finale kaldık özel olmaya gerk yok eğer iiysen hakkını verolar (grpta ben yokum)

Gitar Dersi Video
    Durumu: oguzrock çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 78
    29 Mesajına 32 beğeni yapıldı.

Alıntı cagatay_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz karta lisesssi olarak finale kaldık
    Tebrikler

Gitar Dersi Video
    Durumu: alce çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 65
    122 Mesajına 161 beğeni yapıldı.

Alıntı cagatay_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz karta lisesssi olarak finale kaldık özel olmaya gerk yok eğer iiysen hakkını verolar (grpta ben yokum)
    Türkçe şarkıyla katılmamışsınız anlaşılan:P

Gitar Dersi Video
    Durumu: ecs çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

bu sene Red hot chili peppers'ın can't stop şarkısıyla katılıyoruz.
    Bakalım ne olcak,

Gitar Dersi Video
    Durumu: dehset_fatih çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Karanlık Sokaklar
    Beğendiği Mesajlar: 24
    98 Mesajına 131 beğeni yapıldı.

Özellere torpil olduğu biraz aşikar sanırım.Ama benim arkadaşlarım Otakçılar Lisesi nden katıldılar.2 sene arka arkaya kazandılar.Müthiş bir gitaristleri var tabi çaldıkları parçalarda çok zordu bir tanesinde çocuk günde 8 saat ve yaklaşıl 2-2.5 aylık bir süreçte Cacophony çaldı ve en iyi gitarist ödülü+burs kazandı.Sweeplerle ve müthiş hızlı alternate pickinglerin olduğu bir parça ona bu ödülü kazandırdı.Hatasız çaldı.Mr.Big çaldıkları senede yine gitaristleri en iyi gitarist ödülünü aldı ayrıca grup olarakta en iyi orkestra ödülü aldılar.İnanmazsanız isimleri ve kazandıkları seneler hakkında bilgilendirebilirim. Gitaristleri okulu bitirdikten sonra R.Hot Chili ile katıldılar elendiler direk kolay parçalarla katılacaksanız hiç uğraşmayın deymez.Çünkü Malmsteen çalan biri katıldığında kafadan eleneceksiniz demektir.

Cort Evl-K6 WP
    İbanez TBX65r
    Boss GT-8--!!

Gitar Dersi Video
    Durumu: Death çevrimdışı
    Yer: İstanbul-Küçükçekmece
    Beğendiği Mesajlar: 22
    93 Mesajına 139 beğeni yapıldı.

bizde katılmıştık final countdown parçasıyla :P finale kaldık.
    Özgün

Ekipman;

LTD JH-200
    Roland Cube 20x
    Crybaby 535q Wah
    Yamaha PSR-E413 Klavye
    Ashton SL29CEQ Elektro Akustik

Videolarım;
    http://www.youtube.com/user/OzquNnN

Gitar Dersi Video
    Durumu: dertli çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 3
    2 Mesajına 2 beğeni yapıldı.

biz kadıköy anadolu olarak katıldık 1. olmadık ama baya iyi olduğumuzu sölediler. finale kadar kaldık ayrıca özel dildik.
    1969 VW KAFER Türünün son örneyi avatarımın ve mahallenin gülü 34 kvp 34
    2010 TT CUSTOM CHOPPERS ATİLLA.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Burak Berker çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 366
    137 Mesajına 202 beğeni yapıldı.

Hakkınızın yendiğini düşünmekte haklısın da değilsin de.Ben Rock'n Purple'a katıldım grupta da vardım.Son 10 gün akşamlara kadar çalıştık şarkıyı.Müthiş bir emek verdik imkanlarımız yoktu okula bateri zor aldırdık vs.Elenmek elbette ki koyuyor insana ve bunun sonucunda insan suçu kendinde değil başkalarında arıyor.Bende jüriye ilk zamanlar çok laf yaptım.Sonradan insan mantıklı düşünebileceği kadar siniri geçince gerçekleri anlıyor.Aslında biz iyiydik ama bizden daha iyileri vardı ve onlar hak ediyordu.Bence sakin düşünürsen hakkınızın yenmemiş olabileceğini düşünürsün

Alıntı dehset_fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellere torpil olduğu biraz aşikar sanırım.Ama benim arkadaşlarım Otakçılar Lisesi nden katıldılar.2 sene arka arkaya kazandılar.Müthiş bir gitaristleri var tabi çaldıkları parçalarda çok zordu bir tanesinde çocuk günde 8 saat ve yaklaşıl 2-2.5 aylık bir süreçte Cacophony çaldı ve en iyi gitarist ödülü+burs kazandı.Sweeplerle ve müthiş hızlı alternate pickinglerin olduğu bir parça ona bu ödülü kazandırdı.Hatasız çaldı.Mr.Big çaldıkları senede yine gitaristleri en iyi gitarist ödülünü aldı ayrıca grup olarakta en iyi orkestra ödülü aldılar.İnanmazsanız isimleri ve kazandıkları seneler hakkında bilgilendirebilirim. Gitaristleri okulu bitirdikten sonra R.Hot Chili ile katıldılar elendiler direk kolay parçalarla katılacaksanız hiç uğraşmayın deymez.Çünkü Malmsteen çalan biri katıldığında kafadan eleneceksiniz demektir.
    Dediklerine katılıyorum ancak son cümle hariç.Gitar çalmak demek hızlı çalmak demek değildir.Hızlı çalmak bir yetenektir ama güzel çalmak daha önemlidir kanaatimce.Ayrıca dergilerin yaptığı en iyi solo anketlerinde malmsteen in 30.sıradan yukarı yükselemediğini görüyoruz.Onun için bu cümle sizi yanıltmasın mühim olan gitara duygu katmaktır ruh ile çalmaktır.En iyi gitarist seçmelerinde de Jimmy Page , John Lennon , Ritchie Blackmore gibi duygu ve ruh ile çalan kişilerin de hızlı gitaristleri geri de bırakmalarından anlayabiliriz Ayrıca sana karşı bir cevap gibi algılama bunu sadece kendimce yanlış gördüğüm bir noktayı düzeltmek istedim
    Konu Burak Berker tarafından (15.05.11 Saat 03:01 PM ) değiştirilmiştir.
    Ekipman:İbanez RG370DXL(DiMarzio The Tone Zone ve DiMarzio Air Norton modifiyeli)
    Yamaha APX700L
    Line6 POD HD400
    Edifier R2600 Speakers
    Roland RH-A7 Headphones

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar