Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: S.IŞIK ritimlerine ihtiyaçım var...

Gitar Dersi Video
    Durumu: konusarock çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 9
    3 Mesajına 14 beğeni yapıldı.

Exclamation S.IŞIK ritimlerine ihtiyaçım var...

Arkadaşlar öncelikle merhabalar; bazı çalmak istediğim şarkıların ritimlerinde problem yaşamaktayım..bir rica bulunsam Selim IŞIK'ın videolarında bizlere öğretmiş olduğu Ritimlerden (Van,Gelibolu,Ankara,Sakarya vb.) Şu şarkıları kodlarmısınız??

Teoman --- AŞK KIRINTILARI

Şebnem FERAH -- BU AŞK FAZLA SANA

Deniz SEKİ--- ADALETSİZ SEÇİM

Soner ARICA ---- HADİ BENİ ÖLDÜR

Seden Gürel - Devlerin Aşkı

Demet - Arnavut Kaldırımı

Oğuzhan Koç - Giden Günlerim Odu

Düş Sokağı Sakinler--Kan Revan

Yaşar - Kumralım

Haluk Levent---Anlasana

Hakan Peker - Artık Sevmeyeceğim Vb..

Bu tip duygusal yarı apej yarı ritim atabileceğimiz.....Bildiğiniz şarkılar varsa yarımcı olursanız sevinirim...Arkadaşlar bi isteğim daha olcak Yukarı Aşağı gibi belitmeler olmazsa daha çok sevinirim,dediğim gibi Sayın Selim IŞIK'ın bizler öğretmiş olduğu Ritimlerle (Van,Gelibolu vb...)yardımcı olursanız çok memnun olacağım...Şimdiden teşekkürler İyi eğlenceler iyi forumlar iyi günler Saygılarımla Emre...
    Konu konusarock tarafından (13.04.10 Saat 02:47 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

zor soru sormuşsun emre
    burdan bildiğim iki şarkı var.ilki teoman 6/8 lik slow rock ritmi yani van-kartal-kartal (videolarda var) ikincisi şebo 4/4 lük hareketli pop rock ritmi van kartal---tal kartal (videolarda var) diğerleride eminimki videolarda vardır. ama şarkıları dinlemediğim için bilemiyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

3. | Selim IŞIK | adlı üyemizin mesajı 5 defa beğenildi.

Egercek (06.04.10), ErolTasci (18.08.10), konusarock (07.04.10), melike-2 (07.04.10), pokemon210 (03.05.11)

Gitar Dersi Video
    Durumu: konusarock çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 9
    3 Mesajına 14 beğeni yapıldı.

Öncelikle Merhabalar;
    Sayın Selim IŞIK konumu dikkate alıp cevap yazdığınız için size birkez daha minetarım!!! Çok teşekkür ederim.Eğer aklına gelen bu tarz piyasa müzikleri öneriniz olursa her zaman açığım çünkü ritim konusunda çok sorun yaşıyorum ve bir türlü atamadım bu pisikolojiyi Bu (VAN,GELİBOLU,KARTALLAR vb.) etkili öğretiminiz sayesinde birazda olsa aştım tekrar tekrar teşekkür ederim...İyi eğlenceler İyi forumlar İyi günlerde Saygılarımla; Emre

Gitar Dersi Video
    Durumu: Harun ŞATIR çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 8
    17 Mesajına 44 beğeni yapıldı.

gENELDE TEK KALIP HALİNDE ÇALINIYORLAR ZATEN YAPMAN GEREKEN SANA UYGUN RİTMİ KENDİN BULMANDIR BU GELİŞMENEDE YARDIMCI OLACAKTIR
    Şu Kahrolası Dilimi Kesin

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar