Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Demir Demirkan Aşktan ÖteGp

Gitar Dersi Video
    Durumu: cracker0101 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    8 Mesajına 10 beğeni yapıldı.

Standart Demir Demirkan Aşktan ÖteGp

Bunu bulabilen var mı hiçbir yerde yok
    Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Gitar Dersi Video
    Durumu: dren_emrcn çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 108
    46 Mesajına 81 beğeni yapıldı.

var arkadaşım, hatta farklı versiyonları ile birlikte. internette iyi bir araştırma yap. sitenin adını yazmak istemiyorum reklamı olmasın diye ama emin ol var
    uçmak istiyorsunuz ama uçmaya uçmakla başlayamazsınız. size önce yürümesini öğretmek zorundayım ve yürümeyi öğrenmenin ilk adımı, kendi kuralları olmayan insanın başkaları tarafından yönetilmek zorunda kalacağını anlamaktır.
    F. W. Nietzsche

Gitar Dersi Video

site adını pm atarmsın ?
    Hayatta müzik lazım değildir. Çünkü hayat müziktir. Müzik ile ilgisi olmayan varlıklar insan değildirler. Eğer söz konusu olan hayat, insan hayatı ise müzik mutlaka vardır. Müziksiz hayat zaten mevcut olamaz. Müzik hayatın neşesi, ruhu, sevinci ve her şeyidir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

ben gp sine değilde akor olarak rasladım zaten gp sine gerek yok şarkı orjinalde de akusik gitarla akor atılarak gidiyor...google a yaz direk gelir zaten
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video

akorunu bende buldum ama arada ki soloyu bulamadım başındaki var zaten onun için ayrıca gp diye yazdım

Mustafa Kemal ATATÜRK

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

Alıntı cracker0101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akorunu bende buldum ama arada ki soloyu bulamadım başındaki var zaten onun için ayrıca gp diye yazdım
    e|-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    a|---------------------------------------------------------------------------------------------9--------------
    d|----------------------------------------------------------7-9-10--7-9-10-10-9-10-9-7----10-9-------
    g|--7-9-10--7-9-10-10-9-10-9-7-9-7-6---------9-10---------------------------------------------------
    b|--------------------------------------------7-8--8---------------------------------------------------------
    e|-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

e|-------------------------------------------------------------------------10-12-13-10-12-13-13-12-13-
    a|-10-12-13--10-12-13-13-12-13-12-10-12-10-9-----------12-13-----------------------------------
    d|--------------------------------------------------------9-10-10-------------------------------------------
    g|------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    b|------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    e|------------------------------------------------------------------------------------------------------------

e|-12-10----------------------------------------------------4-1-0-0---------------------------------------
    a|---------13-12-10-9--------------------------------------6-1-0-0-1-0----------------------------------
    d|-----------------------10-9---------10-9----------------------------2-1---------------------------------
    g|-----------------------------12-10--------12-10-9-7-6--------------------------------------------------
    b|-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar