Close
Giriş Bilgileriniz

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: boss ME-70

Gitar Dersi Video
    Durumu: ppldentist çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 11
    4 Mesajına 17 beğeni yapıldı.

Standart boss ME-70

kullanan arkadaş varmı rock ve blues tarzı için yeterlimi
    gitar gibson
    anfi microcube roland

Gitar Dersi Video
    Durumu: alce çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 65
    122 Mesajına 161 beğeni yapıldı.

Önce microcube'u normal cube etsen daha mantıklı olmazmı

3. alce adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

ppldentist (26.05.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Bugün elime geçti.Şuan mesaideyim,kullanamadım daha.Kullanınca burada nasıl bir processor olduğunu artı ve eksileriyle yazarım.
    steelplectrum

Gitar Dersi Video
    Durumu: spide132 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 4
    10 Mesajına 11 beğeni yapıldı.

ben çok beğendim güzel bir alet blues tarzına nasıl gider bilmem od/ds bölümünde blues var ama çok kullanmadım daha çok sert bir dist. tonu ayarladım kendime iyi bir ayar yapmak şart bu alette ayrıca kötü bir gitar kullanmama rağmen sesini çok değiştirdi amfi de kullanmıyorum bilgisayara ya da ses sistemine bağlayabilirsin üstünde preamp bölümü var

şu adresten bazı sanatçıların kullandığı tonları me 70 de ayarlayabilirsiniz http://www.soundsderhelden.de/downlo...der-Helden.pdf

6. spide132 adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

ppldentist (26.05.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Ürün dün elime geçti.Arkadaşlar bence pedal dizmek için çok çok paralar harcayacağınıza bucihazı fırsatınız varsa deneyin,aderim.Çok çeşitli distortion tonları mevcut ve eyriyetten pedalada çok yakın diyebilirim ton kalitesi olarak.Hatta aradaki farkı anlayamıyorsunuz biel desem yeridir.Hem kullanış kolaylığı,hem sağlamlık,hemde ton yelpazesi olarak 10 numara processor.Fakat ayriyetten bende DS-1 ve MT-2 deolduğundan bir arada kullanabiliyorum şuan.Yani ufak bir setup oldu denebilir.Yorumlarda Wah pedalının bir zaman sonra yetersiz gelebilceği söyleniyor.Şuan kulağıma iyigeliyor fakat yetmemeye başlarsa yanına bir Cry Baby ekleyebilirim.Yani ihtiyaç olan çoğu sesler üzerinde mevcut.Zaten evde çalıyorsanız,30 watt,50 watt amplilerde yeterde artar bile.Dediğim gibi yetmediği bir ton veya aradığınız başka bir özellik yok ise cihazın üzerinde,okısmıda pedalla takviye yapabilirsiniz.Mesela üzerinde Akustik similatör yok maalesef ama ileriki zamanlarda ilk alacağım pedallardan biridir.Fiyat performans olarak mükemmel diyebilirim.Üzerinde birde Noise Gate özelliğide var,dip gürültüsü falan hikaye oluyor zaten.Üzerinde Tuner'da mevcut.İstediğiniz zaman açın,akordunu yapın gitarınızın(daha ben tuner'ı açıp akor yapamadım ama bulurum birazdan )Bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum:Üzerinde birde Phrase Loop özelliği var.Bu özellik neişe yarar diyenlere açıklamaya çalışayım.Şuan cihazın üzerinde kaç saniye bilemiyorum daha araştırıyorum gerçi ama mesela size 40 saniye bir süre veriyor.Mesela arpejinizi kaydede biliyorsunuz.Üzerine isterseniz çaldığınız ritmi ekleyebiliyorsunuz.Bu ikisi çalarken ise üzerine canlı canlı sololar atabilirsiniz.Yanınızda çalan başka arkadaşınız yoksa,size arkadaş olan bu özellik sizin gelişmeniz içinde yararlı olacaktır.Şuan bir eksisini göremeim ama kullandıkca belli edecek kendini.İleriki zamanlarda cihazı daha iyi çözdüğüm zaman görüşlerimi artıları ve aksileriyle beraber yazarım.
    Konu Bertan KARAKAŞ tarafından (25.05.10 Saat 07:32 PM ) değiştirilmiştir.
    steelplectrum

8. Bertan KARAKAŞ adlı üyemizin mesajı 3 defa beğenildi.

Burhan (25.05.10), Ercan (25.05.10), ppldentist (26.05.10)

Gitar Dersi Video

Standart herkese teşekkür bende boss me 70 diyorum

dostlar sağolun valahi böyle bir site inanınki çok iyi müzisyenler yetişmesine olanak sağlayacaktır .Özellikle Selim hoca gurur duymalıdır herşeyin para ile ölçüldüğü dünyamızda sizin gibi tecrübe paylaşımı yapan herkese sonsuz teşekkürler. Bende aynı görüşteyim Me 70 için zaten gerekirse türe göre 1 2 pedal takviye ile farklı setup krulabilir.Boss ME 70 türkçe tanıtım videoları Hazırlayan Gitar tekniklerine teşekkürler.

http://www.gitarteknikleri.com/watch.aspx?v=Boss ME-70 Prosesör Tanıtımı - 1.Bölüm_131

http://www.gitarteknikleri.com/watch.aspx?v=BOSS ME-70 Prosesör Tanıtımı - 2.Bölüm_132

http://www.gitarteknikleri.com/watch.aspx?v=BOSS ME-70 Prosesör Tanıtımı - 3.Bölüm_133

http://www.gitarteknikleri.com/watch.aspx?v=BOSS ME-70 Prosesör Tanıtımı - 4.(Son) Bölüm_134

10. ppldentist adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

Bertan KARAKAŞ (28.05.10), Burhan (26.05.10)

Gitar Dersi Video

evet dostum en kısa zaman da microcube kalacak ancak tube bir anfi edinmeyi düşünüyorum hatta araştırıyorum öneri alabilirim.

Gitar Dersi Video

arkadaşlar ben indirdim sizde indirip deneyebilirsiniz. kolay gelsin
    http://www.4shared.com/file/NybPl9Es...Professio.htmh

hız ve teknik geliştirme programı
    Konu Burhan tarafından (31.05.10 Saat 11:44 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video

Arkadaşlar me 70 dvd si var ama bir türlü free torrentini bulamadım bilen varsa upload ederse sevinirim şimdiden teşekkürler

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar