Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Moralim 0(sıfır) Of....

Yasaklı
    Durumu: furkandd çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 13
    15 Mesajına 23 beğeni yapıldı.

Exclamation Moralim 0(sıfır) Of....

arkadaşlar bugün okula folklör çalışmalarından sonra gitar çalmamı istedi arkadaşlar kıramadm getrrdm gitarı. Ama Sesim çoğu şarkıya gitmiyo çok kalın ve tonunu ayarlayamıyorum. 1 ay içinde elektro gitar alıcam zaten artık söylemeyi düşünmüyorum bi grupta çalcam. Moral filan kalmadı yani. Çok güzel çalıyosun filan çok iyi şeyler söylediler hız bakımından olsn dğer şeyler olsun. şarkıyı bitirdiğimde çok iyi çalıyosn ama sesn hiç olmuyo diyolar. Elektro gitar aldığımda bu sorun kalkcak. Ama Gerçekten kendimi çok kötü hissediyorum...

Gitar Dersi Video
    Durumu: SoNTHERoK çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 28
    26 Mesajına 31 beğeni yapıldı.

Gitarı tutamayanlar da var
    Umut Aydın

Gitar Dersi Video
    Durumu: Erkan Gumus çevrimdışı
    Yer: istanbul/pendik
    Beğendiği Mesajlar: 20
    132 Mesajına 176 beğeni yapıldı.

vokal işi ayrı bi yetenek bence eğer gitarda iyi olduğunu düşünüyosan canını neden sıkıyosunki tam gaz devam
    Gitar: Vintage V6
    Pedal : Boss Ds 2
    Program: Cubase studio 4 + Guitar rig 4

Gitar Dersi Video
    Durumu: inamoto çevrimdışı
    Yer: Silivri
    Beğendiği Mesajlar: 56
    53 Mesajına 65 beğeni yapıldı.

Klasik veya akustik çalıyorsan illa ki söylemek zorunda değilsin. Elektroyu hiç çalamayabilirsin.
    ...GırıdıGırıdıGırıdıGırıdı...

...Endüstriyel Metal...

R+

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Bencede hiç moralini gereksizyere bozma kardeşim.Yanlız şunuda söyleyeyim,bence sen belkide sesini kullanmakta acemilik çekİyor,belki güzel bir sese sahip olabilirsin.Sesin bence güzeldirde.Çünkü nesesler var ama yanında gitar olunca yedirilen.Önce evde bence bağıra çağıra(ses tellerine zarar vermeden tabi)şarkılar söyleyip,geliştirebilirsin.Başka insanların yanında şarkı söylemekten çekindiği zaman bir insan,ister istemez belki güzel söyleyebileceği şarkıları söylerken zorlanabiliyor.Bunu kendimden biliyorum.Mesela şarkıyı söylüyorum ilk parçada kendime güvenim gelirdi,ikinci parçayı daha güzel söylediğimi söylerlerdi.Buarada sesinin yetişemediği yerlerde kapo denen aparatıda kullanabilirsin gitarda.Rahat söyleyebileceğin tonlara çekebilirsin gitarın sesini.Birde demişsinki elektro alınca şarkı söylemekten kurtulucam.Sen şarkı söylemek istemiyorsan bunun kucağında klasik,elektro,akustik olduğuyla bence pek alakası yok.İstersen söyler,istersen söylemezsin bukadar basit. Enstrumental çalar yine hayran bırakırsın çevrendekileri ama söylemezsin olur biter.Yani demek istediğim her gitarı aldığında bangır bangır akdeniz akşamları söylenecek diye bir kayde yok.Bence boşuna moralini bızuyorsun.Atıyorum Em den zorlanıyorsan parçaları çalarken birde Bm den dene belki daha rahat söylersin,yada dediğim gibi kapo kullanabilirsin.Seçenek çok.
    steelplectrum

Gitar Dersi Video
    Durumu: BerkCan çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 153
    64 Mesajına 69 beğeni yapıldı.

BEndede olmuştu o günden sonra ağzımı açmadım =) Bide BEnde Konserdeyken Sesi Kapattılar düşün MOral Sıfır Adama Küfrettim Sonrada Arabasını Çizdim
    Berkcan Kılıçaslan-Antalya
    --------------------------------------
    Ekipmanlar:
    Boss ce-5 -Behringer eq7- Boss md2- Zoom g1x - Özel yapım 100 watt kafa kabin - Özel yapım les paul kasa elektro gitar

7. BerkCan adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

MetaLMaN (08.05.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: WildRose çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 164
    49 Mesajına 77 beğeni yapıldı.

Geçenlerde tv de Kıraç'ın eskilerden bahsettiği bir söyleşini dinlemiştim ve aynen şunu söyledi " Bana arkadaşlar gitar çal ama sakın şarkı söyle derlerdi" Şu anda bence ülkemizin en güzel seslerinden birisi ve bu adama küçüklüğünde sesin çok kötü diyebilmişler
    Burçak Cenk Pilan(22) Tokat Gop Üni - Kimya

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Haluk Levent'de öyle mesela.İlk zaman ailesine ben şarkıcı olucam dediğinde ailesi bile dalfa geçmiş bu seslemi olacaksın diye,gülmüşler.Bana kalırsa kötü ses yoktur,bakımsız ses vardır(busöz böyle değildi galiba )Şimdi ise Haluk Levent Türkiye'nin eniyi rockcılarından biri.Bence sesi eğitmeyle alakalı.
    steelplectrum

Yasaklı
    Durumu: Bloodlust çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 40
    8 Mesajına 14 beğeni yapıldı.

abi bozma moralini en azından ismail YK değilsin... müziği hakkınla yapıyorsun.....

Gitar Dersi Video
    Durumu: Korhan Kandil çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 77
    44 Mesajına 72 beğeni yapıldı.

Alıntı Bloodlust Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bozma moralini en azından ismail YK değilsin... müziği hakkınla yapıyorsun.....
    İşte bu sözün altına imzamı atarım

12. Korhan Kandil adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Bloodlust (07.05.10)

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar