Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Seri İlanlarda Adalet İstiyoruz!

Gitar Dersi Video
    Durumu: WildRose çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 164
    49 Mesajına 77 beğeni yapıldı.

Standart Seri İlanlarda Adalet İstiyoruz!

Kusurabakmayın başlık biraz sert oldu sanırm fakat gerçekten birşey farkettim ki herkes konusunu yukarıya taşımak için çabalara girmeye başlamış...

Biraz önce şahit oldum birisine hatta...
    Burda herkes GDV den bahsederken GDV ailesi diyor, bunun için tüm üyelerin bir aile gibi davranması gerekiyor, lütfen özellikle üye arkadaşlar biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Yöneticiler ise bu gibi durumlar karşısında kesin tavırlarını koymalılar artık...

Sözüm üye arkadaşlara; Bu sitede herkes birbirine yardım etmek için çalışmalı, sitenin amacı bu.. Lütfen amacından saptırmayın ve sizin gibi daha birçok kişi faydalanabilsin bu bilgilerden ve imkanlardan... Bence üye olan herkesin görevi, kendi faydalandığı bilgilerden başkalarının da faydalanmasını sağlamak. Hadi bunu yapmıyorsunuz bari köstek olmayın...

Örnek olarak :
    http://www.gitardersivideo.com/satil...t-wasburn.html
    http://www.gitardersivideo.com/satil...rr-1200tl.html

Bunlar gibi daha birsürü şey var...Kesinlikle ciddiyet kalmamış artık...
    Konu WildRose tarafından (09.05.10 Saat 08:20 PM ) değiştirilmiştir.
    Burçak Cenk Pilan(22) Tokat Gop Üni - Kimya

2. WildRose adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Fikret Makara (28.07.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: by_hobbit çevrimdışı
    Yer: ⓖⓐⓩⓘⓐⓝⓣⓔⓟ
    Beğendiği Mesajlar: 110
    28 Mesajına 37 beğeni yapıldı.

Keşke her konuda bu kadar duyarlı olsak dimi...
    Vedat Yaman

Gitar Dersi Video
    Durumu: ZeYN çevrimdışı
    Yer: İstanbul - Kadıköy
    Beğendiği Mesajlar: 155
    294 Mesajına 1.011 beğeni yapıldı.

Ben flood yapılmadığı takdirde "Bu mesaja 'Hayırlı satışlar' ya da 'Güzel gitar dostum, kaçırırsan üzülürsün' yazmayacaksın" deme hakkını kendimde görmüyorum. Belki adam gerçekten memnun üründen ve öneriyor, elimizde görüntüler olmadıktan sonra niyetinin iyi ya da kötü olduğunu anlayabileceğimiz başka bir faktör olduğunu sanmıyorum.

Eğer yanlışsam buyrun forum yöneticilerimiz var, kendilerine danışın, dediğiniz gibi olmalıysa da forum kurallarına bu şekilde bir madde ekler, başlıklar için gereği neyse yaparız, üyelere ceza vermemiz gerekiyorsa ceza veririz.
    Gitar Teknikleri bölümüne yalnızca Gitar Teknikleri tarafından çekilen videolar için tarafımdan başlık açılmaktadır. Bu videoların haricinde açılan başlıklar yine tarafımdan çöpe taşınmaktadır.

Gitar Dersi Video
    Durumu: WildRose çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 164
    49 Mesajına 77 beğeni yapıldı.

Peki ürün danışma bölümü neden vardır bu forumda. Ürünler hakkında soruların sorulması ve yorumların yapılması için sanıyorum...

Hayırlı satışlar gibi yazıların bir mantığı yok zaten tamamen yukarıya taşımak amaç, gerçekten hayırlı satış dileyen birisi özel mesajla yapabilir bunu. Ürün hakkında güzeldir değildir gibi yorumlar için zaten forumda ayrı bir bölüm var.....

Artık bu konular o kadar kolay oldu ki nasıl olsa ceza verilmediği için sitenin kendi msn grubunda bile millet birbirine "kanka benim başlığa yorum yazsana yukarıya çıksın gibi yazılar yazabiliyor" biraz önceki konuda bu tarz bir yazışmayı paylaştım...

http://www.resimupload.com/ds5541919...slemresmi.html
    http://www.resimupload.com/ds8582193...lemresmi2.html
    Konu WildRose tarafından (09.05.10 Saat 09:03 PM ) değiştirilmiştir.
    Burçak Cenk Pilan(22) Tokat Gop Üni - Kimya

Gitar Dersi Video
    Durumu: inamoto çevrimdışı
    Yer: Silivri
    Beğendiği Mesajlar: 56
    53 Mesajına 65 beğeni yapıldı.

Msn grubunda bir arkadaş amfi ve gitarı zorla 500 liraya satmaya çalışıyordu. Bir diğer arkadaşımız ona muhabbet arasında, çok afedersiniz "gitarda eline veririm" diyordu. Msn konuşma grubu bana çok bencil ve boş geldi. Çıktım gruptan. Seri ilanlarda böyle olayları farketmeniz iyi oldu. Nasıl bir mantık olduğunu da anlamadım. Gitarı görürsün alırsın , altındaki yazan yorumlar istisnadır. Çok basit hareketler.
    ...GırıdıGırıdıGırıdıGırıdı...

...Endüstriyel Metal...

R+

Gitar Dersi Video
    Durumu: by_hobbit çevrimdışı
    Yer: ⓖⓐⓩⓘⓐⓝⓣⓔⓟ
    Beğendiği Mesajlar: 110
    28 Mesajına 37 beğeni yapıldı.

Beyler Öncelikle GDV dahil herkesten özür diliyorum çünkü o yazışma bana ait.Uzun zamandır sitenin üyesiyim ve bu zamana kadar en ufak yanlışımı gören biri varsa söylesin.İlk defa ve dalgasına da olsa arkadaşa böyle birşey söyledim o da kırmamış gitar güzel gibi bi yorumda bulunmuş.Arkadaşlar da olayı büyütmüş.Bu zamana kadar yapıla ntüm haksızlıkların reçetesi bana kesilmiş.Oldukça etkilendim.Benim zaten böyle basit şeylere ihtiyacım yok.Zaten konuyu öne taşmanın bi yararı yok.Arayan adam bulur.Umarım her konuda böyle duyarlı oluruz diyorum sadece.İyi forumlar.
    Vedat Yaman

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar