Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Melek İrdem ve Selim hocayı Medya Kralında İstiyoruz

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Exclamation Melek İrdem ve Selim hocayı Medya Kralında İstiyoruz

Normalde Okan BAYÜLGEN'i pek izlemem ama bugece Melek İRDEM,ACAİPADEMLER'de bass gitarda sahne alacağı için izledim.Ayrıca proğramın başında Özlem TEKİN'i izlemek Rock sever olarak ayrıbir keyifti.Fakat proğramın sonunda Melek'i orada görmek beni öyle mutlu ettiki,sanki 40 yıldır arkadaşım gibi gururlandım.İnşallah Selim hocam,Melek İRDEM ve Sedat ÖZBEK'ide birgün orada görmek,albümün şarkılarını dinlemek nasip olur canlı canlı.Çünkü aynı anda tüm Türkiye'den insanlarında seyrettiğini biliyor olmak ayrı bir gurur veriyor insana.Tek kızdığım şey konukların bir 15-20 dakikadaha stüdyoda kalıp grubu dinlememeleri.Yinede seyirciler vardıya oda yeter zaten.Başarılarının devamını dilerim.
    steelplectrum

2. Bertan KARAKAŞ adlı üyemizin mesajı 6 defa beğenildi.

Burhan (10.05.10), cenkh (29.05.10), Martini (10.05.10), mustik (12.05.10), NuRR (10.05.10), timeisbadkeepyourass (24.05.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: WildRose çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 164
    49 Mesajına 77 beğeni yapıldı.

Bende senin tam tersin olarak sıklıkla izlerim Okan'ın showlarını fakat bugün izleyemedim :S bilmiyordum Melek İrdem'in oraya çıkacağını ama içime mi doğdu ne birkaç saat önce kendi kendime acaba Melek İrdem Selim Işık ve Sedat Özbek albümlerini tanıtmak ve hatta siteyi tanıtmak, daha çok kişinin gitar öğrenmesini sağlamak için mail vs. atmış mıdır, acaba biz üye olarak neler yapabilir programa katılmaları için gibi sorular sormuştum... Gerçekten orada bu "Süper Üçlüyü" görmek mükemmel olurdu..

Aslında çok da zor olmasa gerek çünkü: Okan Bayülgen güzel projelere destek vermeyi seven birisi Selim Işık'ın ders videolarını da kesinlikle destekleyeceğini düşünüyorum.. Zaten Kukla tarafından yapılan müziğin kalitesi de orada hatta çok daha üstlerde olmanız gerektiğini söylüyor
    Burçak Cenk Pilan(22) Tokat Gop Üni - Kimya

4. WildRose adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Bertan KARAKAŞ (10.05.10)

Gitar Dersi Video

Okan'a karşı birazda önyargı var galba bende.Aslında haklısın.Butür şeylere destek oluyor.Mesela gitar gecesi falan düzenlediğinde,Türkiye'de bugibi şeyleri yapan başka biri olmadığını görmüş olduk.Oyönden taktir ediyorum.Sadece konuklarına karşı biraz saygısız geliyor banaya heralde tepkim ondan olsagerek.İnşallah Selim hocamızıda orada görmek nasip olur.
    steelplectrum

Gitar Dersi Video
    Durumu: WildRose çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 164
    49 Mesajına 77 beğeni yapıldı.

Okan Bayülgen bana göre de aşırı bencil, saygısız hatta bazen terbiyesiz bile olabiliyor fakat bazı konularda çok duyarlı ve eğlenmesini/eğlendirmesini iyi biliyor bu sayede izliyorum sıklıkla herşeye rağmen seviyorum da biraz
    Burçak Cenk Pilan(22) Tokat Gop Üni - Kimya

Gitar Dersi Video
    Durumu: s.senem çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 343
    204 Mesajına 546 beğeni yapıldı.

Alıntı steelplectrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah Selim hocam,Melek İRDEM ve Sedat ÖZBEK'ide birgün orada görmek,albümün şarkılarını dinlemek nasip olur canlı canlı.Çünkü aynı anda tüm Türkiye'den insanlarında seyrettiğini biliyor olmak ayrı bir gurur veriyor.
    Hepimizin dileği bu.Ancak bu noktada sizlere çok büyük iş düşüyor arkadaşlar.Biz albüm çıktığından beri bu tarz programlara çıkabilmek için görüşmeler yapıyoruz zaten,uğraşıyoruz ama tanınırlık bu tarz programlarda çok önemli.Açıkçası bu kadar çok üyesi bulunan bir siteden çok az tepki geldiğini düşünüyorum.Her şeyden önce Melek bir yana,sizlerin Selim'i o sahnede görmek isteyeceğinizi bekliyordum.Bu nasıl olacak derseniz,bakın bir sürü radyo,tv ve internet yayını yapan kanallar,müzik siteleri var.Yapacağınız çok fazla bir iş yok aslında.Tıpkı hergün buraya girer gibi,girip online istek bölümlerinde Melek İrdem albümünden bir şarkı isteseniz hergün,inanın gayet sıkı bir şekilde farkediliriz Rockstar yarışmasında bu sitenin üyelerinin hiç de yabana atılmayacağını gördük,ee o zaman neden şimdi miskin miskin oturuyoruz
    Deliriyorum muntazaman...

Qui donc devant l'amour ose parler d'enfer ?
    http://www.youtube.com/watch?v=U0NHiZXpRVs

8. s.senem adlı üyemizin mesajı 8 defa beğenildi.

Bertan KARAKAŞ (10.05.10), Korhan Kandil (10.05.10), Martini (10.05.10), MetaLMaN (10.05.10), NuRR (10.05.10), sagosa (10.05.10), WildRose (10.05.10), | Selim IŞIK | (10.05.10)

Gitar Dersi Video

Varya gerçekten çok haklısın.Bu benim aklıma gelmedi.Normalde radyo dinlemem ama buiş için müdavimi bile olurum.Neden olmasın,hemde süper olur.Ozaman istek yapılabilecek ençok dinlenen radyo kanallarını burada arkadaşlar paylaşırsa ve nasıl istek yapılabileceği hakkında(telefon,mail vs.vs)bilgi veren olursa ben seve seve pc başındayken online radyo dinleyip hergün istekte bulunabilirim.Askerde enson dinlediğim radyo İstanbul'un Sesi idi ve oradada Ahmet ENES'i tanımış oldum.(adı geçmişken kendisi canlı müzik yapardı gitarıyla radyo başında.Bilindik parçaları ve kendi bestelerini çalardı.Gitarda akorlarla ritimleri nasıl çalındığını öğrenmek isteyen bilhassa yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ederim)Orası gerçi biraz Türkçe slow müzik ama sadece örnek vermek istedim.Teşekkür ederim önerin için.
    steelplectrum

10. Bertan KARAKAŞ adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

s.senem (10.05.10)

Yasaklı
    Durumu: okan_alperen çevrimdışı
    Yer: Tekirdağ
    Beğendiği Mesajlar: 10
    16 Mesajına 19 beğeni yapıldı.

yav bu gecede uykusuzluk tutmuştu. Keşke tv açsaydım. Melek ablanın orda olduğunu bilseydim hiç yatmazdım zatn =)). Medya kralının özetini fln hiç bulamadım. Sadece melek ablanın olduğu bölüm olsad olur bulabilen forumumuza link atarsa veya upload edebilrse çok iyii olur =))

Gitar Dersi Video
    Durumu: s.senem çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 343
    204 Mesajına 546 beğeni yapıldı.

Bertan, mesela http://www.powerturk.com/ bu sitede anında iste diye bir bölüm var.İster telefon ister online formu doldurarak istek yapılabiliyor.İlk hedefimiz mesela PowerTürk olsun Klibimizin Power'ın tv kanalında yayınlanması için de iyi bir amaç olur hem

Mesela burda ancak belli başlı parçalardan tercih yapılabiliyor ama altta mesajınız diye bir bölüm var,oraya yazıp yolarız,problem değil bence
    Deliriyorum muntazaman...

Qui donc devant l'amour ose parler d'enfer ?
    http://www.youtube.com/watch?v=U0NHiZXpRVs

13. s.senem adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Bertan KARAKAŞ (10.05.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Erkan Gumus çevrimdışı
    Yer: istanbul/pendik
    Beğendiği Mesajlar: 20
    132 Mesajına 176 beğeni yapıldı.

bende izledim süper bi performansdı ama ne yalan söylim melek ablayı orda görünce gözümde kukla canlanmadı değil
    Gitar: Vintage V6
    Pedal : Boss Ds 2
    Program: Cubase studio 4 + Guitar rig 4

Yasaklı
    Durumu: furkandd çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 13
    15 Mesajına 23 beğeni yapıldı.

Standart Dün ki medya Kralı Melek Ablanın Olduğu yer

Dün ki medya Kralında Melek Ablalarn sahne aldığı bölümü izleyebileceğimiz bi link atarmısınız....

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar