Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Murat İlkan'dan Pentagram'a Veda! :(

Gitar Dersi Video
    Durumu: timeisbadkeepyourass çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 45
    15 Mesajına 31 beğeni yapıldı.

Standart Murat İlkan'dan Pentagram'a Veda! :(

Murat İlkan'ın sitesindeki açıklama buyrun arkadaşlar..

Bundan ikibuçuk yıl önce fiziksel hareketlerimde farkettiğim bazı rahatsızlıklar sebebiyle doktora gittim.
    Yapılan tetkikler sonucu MS (Multiple Sklerosis) teşhisi konuldu. MS doğası gereği, zaman zaman geçirilen ataklarla, kişiden kişiye değişen bir seyir izler. Bende rastlanan türü agresif olmadığı için şanslıyım.

Şimdiye kadar Pentagram'la çalışmalarımı aksatmadan sürdürdüm. Ancak grup olmak birlikte hareket etmeyi gerektirir. Rahatsızlığım nadiren de olsa bunu engellemekte.

Bu sebeple, Pentagram'a ve dinleyicilerine olan saygımdan ötürü, gruptan ayrılmanın en doğrusu olduğuna karar verdim ve grup arkadaşlarımla da kararımı bir süre önce paylaştım.

Yönünü kendim çizebileceğim, kararları kendim alabileceğim bir oluşum içine girdim ve ilk olarak "Murat İlkan Akustik" projesini oluşturdum. Bu projeyle ilgili gelişmeleri www.muratilkan.com ve Facebook’taki Murat Ilkan - Official Page ' den takip edebilirsiniz.

25 Haziran 2010 tarihinde İnönü Stadyumu'nda gerçekleşecek olan Sonisphere festivalinde Pentagram'la son kez sahne alacağım.

Sonuç olarak hastalığım, şarkı söylememi engelleyen bir rahatsızlık değil. Sadece şartlar ve etkinlik tarihihleri gibi ayrıntıların bana göre şekil alacağı yeni bir oluşumda müzik yaşamıma devam edeceğim.

MURAT İLKAN

Gerçekten üzüldüm.Allah acil şifalar versin...
    Sizce Ogün Sanlısoy tekrar dönermi Pentagrama!?
    SELİM IŞIK'a destek olmak için
    http://www.absolutdunyasindarockstarsensin.

Gitar Dersi Video
    Durumu: direc-t06 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 55
    33 Mesajına 41 beğeni yapıldı.

çok yazık oldu ya severek takıp ettıgım bı gruptu .Grubu one cıkartanda Murat Ilkandı bence

Kimya Öğretmeni
    Durumu: Burhan çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 656
    288 Mesajına 708 beğeni yapıldı.

Pentagram'ın bende yeri ayrıdır. Aynı şekilde Murat İlkan'ın da... Çok üzüldüm duyduğumda. Allah acil şifalar versin.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

İnsan üzülüyor gerçekten.Allah şifa versin.Fakat Ogün SANLISOY'un Pentagram'a döneceğini hiç ihtimal vermiyorum.Zannedersem iyibir solist bulmaları gerekiyorki Pentagram'ın kalitesi zaten ortada.Türkiye'nin gurur duyacağı eniyi gruplardan birtanesidir bence Pentagram.Hayırlısı olsun nediyeyim.
    steelplectrum

5. Bertan KARAKAŞ adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

mustik (25.05.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: s.senem çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 343
    204 Mesajına 546 beğeni yapıldı.

Ms kötü bir sinir hastalığı,Clive Burr'da da vardı.Yukardaki yazıyı görünce aklıma onun için düzenlenmiş bir İron Maiden konserinin tanıtımı geldi.Kötü gözüküyordu,umarım Murat İlkan için her şey daha yolunda gider.Gerçekten üzüntü verici bir haber.
    Deliriyorum muntazaman...

Qui donc devant l'amour ose parler d'enfer ?
    http://www.youtube.com/watch?v=U0NHiZXpRVs

Gitar Dersi Video
    Durumu: AlvinLee çevrimdışı
    Yer: Kadıköy
    Beğendiği Mesajlar: 19
    138 Mesajına 208 beğeni yapıldı.

Alıntı s.senem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ms kötü bir sinir hastalığı,Clive Burr'da da vardı.Yukardaki yazıyı görünce aklıma onun için düzenlenmiş bir İron Maiden konserinin tanıtımı geldi.Kötü gözüküyordu,umarım Murat İlkan için her şey daha yolunda gider.Gerçekten üzüntü verici bir haber.
    Bu konserden bahsediyorsun zannedersem.

Murat ilkana gelince karakterli bir insandı üzüldüm hastalığına.

Pentagrama gelirsek Pentagram kırma bir grup her türlü vokal uyum sağlayabilir bence pentagrama o kadar büyük sorun teşkil etmez vokal pentagram için. Öyleki 90 ların başında thrash yapan bir grup daha sonra murat ilkan gibi dolu bir sesi yani power metal söyleyebilecek bir vokali aldı hiçte sorun yaşamadı bugüne gelesiye kadar bundan sonraki vokalde yaşatmayacaktır.
    "Bilmeyen ve bilmediğini bilen, çocuktur : Ona öğretin
    Bilen ve bildiğini bilmeyen, uykudadır :Onu uyandırın
    Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen, aptaldır : Ondan sakının
    Bilen ve bildiğini bilen, liderdir :Onu izleyin"
    (K’ung-Fu-tzu)

Türler : Blues, Aor(Adult Oriented Rock), Heavy Metal

Gitar Dersi Video
    Durumu: ManOfTheMatch çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 127
    16 Mesajına 16 beğeni yapıldı.

Gerçekten ben de üzüldüm.Pentagram Tr'nin gelmiş geçmiş en iyi gruplarından biridir.(bana kalırsa birdir,tektir).Tek şanssızlıkları Avrupada bile zirve yapabilecek bi grupken dağılmaları ve fazla tanınmamaları(avrupada).Murat İlkan ın yerini doldurmak çok zor olucak bence.Ogün Sanlısoy'a ihtimal vermiyorum.Üyeler kendi yaş sınırında birini uygun görünceklerdir bekleyip görücez.
    Ibanez GRG170DX Elektro Gitar
    Ibanez IBZ10G Amfi
    Ibanez DS7 Distortion Pedal
    Ibanez RU10 Metronom
    Ibanez GS260 Askılık
    Ibanez CE20PICKS Pena

Gitar Dersi Video
    Durumu: gitgide çevrimdışı
    Yer: den sanane xD
    Beğendiği Mesajlar: 31
    8 Mesajına 17 beğeni yapıldı.

pentagram TÜRKİYE nin sayılı iyi gruplarındandır Murat İlkanın gitmesine çok üzüldüm gerçekten bnce pentagram Murat ın tarzında bir vokal bulamazsa bitmiş demektir Ogün Şanlısoy a gelince şahsen ben Ogünün pentagrama geçmesini istemezdim, çünkü ben pentagram ı Muratın tarzıyla sevmiştim Ogün geçerse pentagram dan soğurum hatta öf be akşam akşam canım sıkıldı
    Tehlikeli oyuncaklarla oynayan çocuklar çok dayak yer, aslanım!

Ayhan IŞIK

Gitar Dersi Video
    Durumu: Kazım Can KOCA çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 31
    27 Mesajına 45 beğeni yapıldı.

Neler oluyor bu rock alemine slipknot'ın da kurucusu ve basscısı paul otel odasında ölü bulunmuş

Gitar Dersi Video
    Durumu: emirhan95 çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 1
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

gerçekten kötü geçmiş olsun diyelim ama geçmeside zor benim annemde ms ve hastalığın tedavisi bulunamadı hala...İnşallah ilerleyen zamanlarda bulunur.

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar