Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: x

Gitar Dersi Video
    Durumu: gitgide çevrimdışı
    Yer: den sanane xD
    Beğendiği Mesajlar: 31
    8 Mesajına 17 beğeni yapıldı.

Standart x

Öncelikle bunu neden yazıyorum, onu açıklayayım;

______bu yazıyı birkaç yerde daha yayınlamıştım sonra burdada yayınlamak istedim. Biliyorum burası bir müzik gönüllüleri sitesi ancak bazı şeyler hakkında sizinde görüşünüzü bilmek isterim bunun için burdada yayımladım

______Türkiye nin son günlerde karabulutlar tepesinden eksik olmuyor, tabii bu bizim için yeni bir şey ama Filistin ve İran için yeni biirşey değil, siz şimdi benim lafımın sonunun Filistin veya İranda biteceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz, yazının sonu Türkiye dir.

_________Sıcak bir haber israil gazzeye giden yardım konvoyuna saldırdı, 10 şehit 30 yaralı var. Peki bu israil neden saldırdı gazzeye giden yardım için mi? HAYIR! israil gazzeye gidecek yardımı aslında hiç önemsemiyor,çünkü israilin derdi başka!

_________bugünkü Tevratta derki " yahudi olmayan öldürdüğün her insan Tanrıya adadığın bir kurbandır"
    _________bu alıntıyı neden yaptım açıklayayım <aslına bakarsanız yeterince açık> israfiloğulları öldürmeye açık bir topluluktur ve bu öldüreceği insanların tek farkı yahudi olmamalarıdır, bu insanlar ister filistinli ,ister arap ister çinli hatta Türk olsunlar farketmez yahudi değillerse ölmelidirler israilin politikası budur ve tanrılarına kurban vermelidirler

__________bir alıntı

__________İsrail Başbakan’ı Netanyahu operasyona tam destek verdiğini açıkladı
    İsrail'in Türk yardım gemilerine saldırması ile ilgili ilk kez konuşan Netanyahu, yaptığı açıklamasında geri adım atmayarak operasyonların arkasında olduğunu açıkladı..

İsrail'in Gazze'ye yardım götüren Mavi Marmara gemisine yaptığı kanlı baskın gündemi alt üst etti. Saldırının doğrudan hedefi olan Türkiye, İsrail büyükelçisini çekme kararı aldı.
    kaynak:http://www.ensonhaber.com/

__________bir alıntı daha

__________İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere düzenlediği operasyon dünyada büyük yankı uyandırdı. Dışişleri Bakanlığı, olayı en ağır şekilde protesto ettiğini duyurarak İsrail Büyükelçisi Gabi Levy'yi bakanlığa çağırırken, Avrupa Birliği de soruşturma talep etti. Dünya İsrail'in yaptıklarını şaşkınlıkla izlerken dünya medyası da olayı birinci haber olarak geçti.
    kaynak:http://www.ensonhaber.com/

_________gemiye saldırı olduğu gün Türkiye nin asker çıkartması için yapabileceği en kısa yol Hatay ve o gün orda teröristler 7 Askerimizi şehit ediyor ve yolu kesebiliyorlar.

_________bulgaristandan aşırı sağcı bir elçi gelip ileri geri Türk Toprağında ve yine bir TÜRK e hakaretler savunabiliyor.

_________alıntı:Gazze'ye insani yardım götüren gemilere yapılan operasyonun ardından, helikopterlerle Tel Aviv'e getirilen yaralılar İsrailli askerler tarafından ambulanslara taşındı. Yaralıların koluna plastik kelepçe takıldığı görüldü.

ŞİMDİ BURAYA DİKKAT EDİN ;

_____________batı cephesi müttefikleri yıllardır birbirine hizmet etmiş ve birbirlerinin topraklarının durumunda kısmen anlaşmış durumda, ve insan ırkı artıyorda artıyor....

____________doğu cephesinde çin ekonomiyi elinde tek başına tutmak üzere, almanya yı artık önemsemiyor.japonya teklonojiyi üretecek ki çinliler seriyi geçsin kiminle müttefik anladınız siz onu

____________rusya soğuktan affedersiniz kıçı donmuş bir durumda,

____________<İslam ve kardeşlik> arabistan bölgesindeki insanların arasına mossad< israil terör örgütü not: bu örgüt gerçekten çok önemli> tarafından sokulmuş teröristler ve onlar tarafından yetiştirilmiş ve benim de ülkemin içinde bulunan Kürtlerin <araplar da var >aklı çelinmiş bir durumda birkaçyüz teröristin dışında temiz ve sakin ve birkaç bölge nükleer tesisinin kontrolünü bile elinde bulunduramayan iran bölgesi kendince avunuyor.

___________Afrika sömürülmekten usanmış ama başka hiçbir çaresi olmayan yeni yüzyılın başta amerika ve ingilterenin sığınağı olacağı yer

_____________ve şimdi yüce önderim ATATÜRK' üm derki;

_________________“Türk Birliği'nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türklüğün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek. Hayatta yegâne varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdır."

_____________ve dinimi en güzel şekilde yorumlayan adam İmam-ı Azam derki;

________________"Kılıç Türkler in elinde bulunduğu sürece senin dinine zeval yoktur."

________beni faşist bir kişi olarak yorumlamayınız Önderim ATATÜRK derki;
    ____________"Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir."
    ______________ve ben onun izindeyim. . .

______________Peki ben bunu niye Yazdım dediklerime hiç şaşırmayın;

________________TÜRKLER kendi ülkesi için çaba harçamaz ise ve ülkemde başta duran veya en aşağıda duran benim halkım Türk olduğunu veya Ülkesinin yanında olduğunu unutur ise 3.DÜNYA SAVAŞI çok yakındadır
    _______________einstain ' a sormuşlar 3.DÜNYA SAVAŞI nasıl olur diye o da demiş ki 3.DÜNYA SAVAŞINI bilmem ama 4.DÜNYA SAVAŞI taş ve sopayla olur demiş

______________benim pek arkadaşım yoktur ancak çevremdeki insanlara bakıyorumda bilmem kaç kişi şehit olmuş hiçmi hiç ilgilenmiyorlar, artık o kadar sırpat olmuşlarki terör olaylarına kendi canları yanmadıkları sürece anlamayacaklar herhalde,

______________geçen gün burda yine bir şehit vardı, tam ben iş sırasında selasını işittim belki sizin bulunduğunuz yerdede bir kişi şehit oldu ama siz işlerden veya başka bir şeyden ötürü duymadınız belki artık önemsemiyorsunuz bile. belki Türk de değilsiniz banane ki dediniz , sizin için belki çok geç ama TÜRK ve onun dostları UYAN artık bu ülke sana emanet kaldı atalarından onlar bu toprağı sana kendi canlarını vererek emanet ettiler, atalarına ihanet etme bugün seni kim yönetiyor haberin varmı neden dünyada en çok parti sayısı senin ülkende ? neden senin ülkendeki hiçbir yönetici başkalarına karşı tavır koyamıyor?neden, yoksa içindeki ateşi söndürdünmü? Ecdadını ne kadar tanıdınki kulaktan doğma şeylerle avundun veya direk onları kötüledin

______________Bakın dostlar burda anlattıklarımı biraz vakit ayırıp okuyunuz belki bir çoğunu da biliyordunuz.Anca burdakiler tamamiyle gerçektir.Belki siz 3.DÜNYA SAVAŞIN a inanmıyorsunuz şuna inanınki
    BEN BURDA FELAKET TELLALIĞI YAPMIYORUM!

______ve diyorumki belki sizde ölmekten korkmuyorsunuz ama sevdiklerinizin öldüğünü görmek daha beter olur herhalde..

ve birlik olamayı öneriyorum arkadaşlar etrafımdaki komunist ve faşist arkadaşlarım varken ve onlarla bu konuyu görüşürkende bunu söylüyorum.

____________içimden geldiği gibi bir hışımla yazdım, gerçekten çok canım sıkılıyor artık telaşımı mazur görün lütfen

KALIN SAĞLICAKLA. . .

not:bu konuyu adminler okumadan direk silmesinler aslında silinecek hiçbirşey yok bu konuda, ülke içi bir siyaset söz konusu değildir bu konuda . Daha öncede yorum yaptığım bir yazı silinmişti de ondan söylemek istedim
    Konu gitgide tarafından (31.05.10 Saat 09:00 PM ) değiştirilmiştir.
    Tehlikeli oyuncaklarla oynayan çocuklar çok dayak yer, aslanım!

Ayhan IŞIK

2. gitgide adlı üyemizin mesajı 5 defa beğenildi.

BerkCan (31.05.10), FRoGKaTa (31.05.10), MetaLMaN (31.05.10), WildRose (31.05.10), ynx (31.05.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: MetaLMaN çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Samandıra
    Beğendiği Mesajlar: 138
    58 Mesajına 142 beğeni yapıldı.

_________gemiye saldırı olduğu gün Türkiye nin asker çıkartması için yapabileceği en kısa yol Hatay ve o gün orda teröristler 7 Askerimizi şehit ediyor ve yolu kesebiliyorlar.

bu çok doğru kardeşimm Türkiye kendi acısını dindirirken yapılan bir olay tamamıyla insanlık dışı bir olaydır çok iyi bir noktaya değinmişsin
    Ekipman

LTD & ESP : EX-50
    BOSTON: GA 15 R AMFİ

4. MetaLMaN adlı üyemizin mesajı 2 defa beğenildi.

gitgide (31.05.10), ynx (31.05.10)

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar