Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Boss Me 70

Gitar Dersi Video
    Durumu: yalchina çevrimdışı
    Yer: İstanbul / Kartal
    Beğendiği Mesajlar: 8
    4 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

Exclamation Boss Me 70

arkadaşlar boss me 70 hakkındaki görüşleriniz neler. gt serilerinde var olan cosm teknolojisi bu alettede var.analog gibi kullanılabiliyor ve pratik almayı düşünüyorum orta seviye için yeterli bir alet hatta ilerki seviyler içinde yetebilir preamp özelliginin olması güzel.swich takarakta ayagınızın altına alabilyorsunuz aynı zamanda..deneyen bilen kullanan arkadaşlar artıları ve eksileri konusunda yorumlarınızı yazarsanız sevinirim..selim abi seninde yorumunu almak istiyorum bu konuda görüşlerin benim için değerli

Gitar Dersi Video
    Durumu: Korhan Kandil çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 77
    44 Mesajına 72 beğeni yapıldı.

Forumda aratırsan bununla ilgili bir arkadaş aynı soruyu sormuştu. Steelplectrum(Bertan) bu prosesöre sahip ve iyi bir açıklama yapmıştı.
    Selim Hocamıza Destek Verelim [url]http://www.millermusicfactory.com

3. Korhan Kandil adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Bertan KARAKAŞ (10.06.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Bertan KARAKAŞ çevrimdışı
    Yer: Antalya-Balıkesir
    Beğendiği Mesajlar: 544
    242 Mesajına 443 beğeni yapıldı.

Teşekkür ederim Korkikorhan.Yine yazayım dedim.Buarada benden daha önce almış olup daha tecrübeli arkadaşlar varsa onlarında görüşlerini bekleriz.Cihazdaki özelliklerden bilmediklerimiz böylelikle ortaya çıkmış olur.

Yaklaşık 2 hafta kadar önce aldım ben bu cihazı mydükkandan.Daha önce processor kullanmadığım için ve GT serilerinide bilmediğim için kıyaslama yapamayacağım.

Fakat benim görüşüm eğer 15-30 watt lık anfide,evde çalıp,çalışacaksanız bence fazlasıyla yeter diye düşünüyorum.Hatta gerçekten canlı müzik,konser vs. kaldırır.Yorumlarda okumuşsunuzdur yanlız wah pedalı gerçekten yetersiz.

Ben şuan DS-1 ve MT-2 ile beraber kullanıyorum ve gerçekten pedaldaki distortionun yerini hiç birşey tutmuyor.Yanlız biraz zaman geçirirseniz güzel ayarlamalar yaparsanız gerçekten üzerindeki overdrive olsun,distortion olsun veya diğer efektler olsun gerçeklerine çok yakın diyebilirim.Hatta yinede çoğuzaman kendi distortion efektlerini kullanıyorum.

Diğer efektlerde oldukca başarılı.Buarada aldığımdan beri wah pedalını devreye sokmayı başaramamıştım.Meğerse ayakla biraz bastırmak gerekiyormuş.Ondan sonra ışığı yanıyor ve devreye giriyor wah pedalı.Açamayanlar olursa diye belirtmek istedim.

Genel itibariyle boss gerçekten başarılı bir processor'e imza atmış.Hem efektlerdeki ton kaliteleri açısından,hemde cihazın sağlamlığı açısından.

Kimisi akustik similatörünün olmayışını eksıklik olarak belirtmişler.Doğrudur.Bende ihtiyaç duyduğum vakit akustik similatör eklemeyi düşüebilirm fakat ondan önce alırsam bir Cry baby wah pedalı takviye ederim.

İlerde yetersiz gelen özellikleri pedallarla takviye yapabilir ve güzel bir setup'a sahip olabilirsiniz.Birçok pedal öelliği üzerinde mevcut zaten.En önemlilerden birde bence Noise Gate nin üzerinde bulunması.Pedalların 2 side açık olsada zerre kadar fısıldama,cızırdama yok allette.Tavsiye ederim.
    Konu Bertan KARAKAŞ tarafından (10.06.10 Saat 12:23 AM ) değiştirilmiştir.
    steelplectrum

5. Bertan KARAKAŞ adlı üyemizin mesajı 3 defa beğenildi.

Cem Işık (02.07.10), Korhan Kandil (10.06.10), yalchina (11.06.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: yalchina çevrimdışı
    Yer: İstanbul / Kartal
    Beğendiği Mesajlar: 8
    4 Mesajına 6 beğeni yapıldı.

ben ürünün sesini beğendim fakat artı eksi neler var üründe sadece onları duymak istedim denedim de ürünü fakat benim 1 saat denememden bişeyler olmaz zaman ayıran ürünü kurcalayan arkadaşların yorumları önemli

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar