Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
42 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sonisphere festival 2010 iptal edilsin

Yasaklı
    Durumu: FRoGKaTa çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 30
    14 Mesajına 33 beğeni yapıldı.

Thumbs down Sonisphere festival 2010 iptal edilsin

Gitar Dersi Video
    Durumu: murusoft çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 59
    71 Mesajına 85 beğeni yapıldı.

tek kelimeyle ohaaaaaaaa

bunların amacı şehitlerimizin üzerinden bu festivali iptal ettirtmek :S

" cuma günü İnönü Stadı'nda sahne alacak. Üstelik konserlerde yaş sınırı ve alkol yasağı da bulunmuyor. "

yaş sınırı yokmu :S bu kadarda olmaz ya

Vakit gazetesinin haberi ne beklenirki herzamnki gibi yine saçmalamışlar ...
    Konu murusoft tarafından (23.06.10 Saat 12:20 PM ) değiştirilmiştir.
    2x 12AX7 - 2x EL84

Gitar Dersi Video
    Durumu: BerkCan çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 153
    64 Mesajına 69 beğeni yapıldı.

Alıntı murusoft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek kelimeyle ohaaaaaaaa

bunların amacı şehitlerimizin üzerinden bu festivali iptal ettirtmek :S

" cuma günü İnönü Stadı'nda sahne alacak. Üstelik konserlerde yaş sınırı ve alkol yasağı da bulunmuyor. "

yaş sınırı yokmu :S bu kadarda olmaz ya
    +1905 arkadaşım aynen sana katılıyorum...
    Berkcan Kılıçaslan-Antalya
    --------------------------------------
    Ekipmanlar:
    Boss ce-5 -Behringer eq7- Boss md2- Zoom g1x - Özel yapım 100 watt kafa kabin - Özel yapım les paul kasa elektro gitar

Gitar Dersi Video
    Durumu: tanerrock çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 29
    10 Mesajına 10 beğeni yapıldı.

bazı metal karşıtları festivali engelemeye çalışıyo birde şehitlerimizin adı kulanıyo birde özerine yalan söylüyo ayıptır yapmayın böyle şeyler.

Gitar Dersi Video
    Durumu: s.senem çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 343
    204 Mesajına 546 beğeni yapıldı.

Vakit gazetesi hakkaten çok ayrı kafalara sahip adamların olduğu bir oluşum.Sanırım Rammstein'e takmışlar kafayı Bi süre geçsin de, bence haberin altındaki yorumları okuyup eğlenin.Genel olarak taraf ve vakit gazetelerinin haberleri için ben öyle yapıyorum.Çok eğlenceli oluyor
    Deliriyorum muntazaman...

Qui donc devant l'amour ose parler d'enfer ?
    http://www.youtube.com/watch?v=U0NHiZXpRVs

6. s.senem adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Claymore (23.06.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: murusoft çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 59
    71 Mesajına 85 beğeni yapıldı.

Alıntı s.senem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vakit gazetesi hakkaten çok ayrı kafalara sahip adamların olduğu bir oluşum.Sanırım Rammstein'e takmışlar kafayı Bi süre geçsin de, bence haberin altındaki yorumları okuyup eğlenin.Genel olarak taraf ve vakit gazetelerinin haberleri için ben öyle yapıyorum.Çok eğlenceli oluyor
    buyrun size bir yorum

Rammstein
    Yahudi oldugunu sandiginiz Rammstein Almandir. Bazilarina gore Nazidir de. Bunu bilmek belki hosunuza gider! Festivalin tek Israilli grubu Filistin'i desteklemesine ragmen programdan cikarildi. Bunlari da yazsaniza tarafsiz yazar arkadaslar. Azicik zeka, azicik beyin ihsan eylesin Rabbim size.

adam çok güzel söylemiş.

Bu arada gerçek şehitlerimiz olan askerlerden çok marmara gemisinde öldürülen sakallılar üzerinde durulmuş bunuda belirtmeden geçemedim
    Konu murusoft tarafından (23.06.10 Saat 12:29 PM ) değiştirilmiştir.
    2x 12AX7 - 2x EL84

Gitar Dersi Video
    Durumu: ZeYN çevrimdışı
    Yer: İstanbul - Kadıköy
    Beğendiği Mesajlar: 155
    294 Mesajına 1.011 beğeni yapıldı.

ey turkıye halkı hemen acılen akbank hesaplarınızı kapatın sabancı marka mal ve hızmet kullanmayın saygılar duyarlı mılletıme...

Ben burda koptum ya Haydin hep birlikte kapatıyoruz Akbank hesaplarımızı. Olmaz kardeşim. Ayıp.

bu nasıl rezalettir. hemen iptal edilmeli. sen aklımı imanımızı koru yarebbim, inşallah dinimiz amin.

Bu arada inşallah dinimiz amin kısmına gülmekteyim, olur da sen nasıl dalga geçersin falan diyen çıkar, aman diyim.
    Konu ZeYN tarafından (23.06.10 Saat 01:09 PM ) değiştirilmiştir.
    Gitar Teknikleri bölümüne yalnızca Gitar Teknikleri tarafından çekilen videolar için tarafımdan başlık açılmaktadır. Bu videoların haricinde açılan başlıklar yine tarafımdan çöpe taşınmaktadır.

Gitar Dersi Video
    Durumu: batu_solo çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 20
    5 Mesajına 5 beğeni yapıldı.

inşallah bide yorumları okumuşsunuzdur onlar hepten komedya

Gitar Dersi Video
    Durumu: cReeping çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 14
    23 Mesajına 54 beğeni yapıldı.

ne demeli azizim..son zamanlarda uçtu bu yeşilciler ...ucuz,komik ve acınası bir durum..giden arkadaşlar kendilerine dikkat etsinler

Gitar Dersi Video
    Durumu: s.senem çevrimdışı
    Yer: istanbul
    Beğendiği Mesajlar: 343
    204 Mesajına 546 beğeni yapıldı.

Ben anladım ya Mesela ben şu anda kötülüyorum sonisphere'i,hıh iyiki de gitmiyoruz falan diye.Bence vakit gazetesi yazarları da bilet bulamadı kesin,tükendi etti biletler hasetlerinden yapıyorlar bu haberleri

Haber kaynağı : (bkz: toto)

Yalnız şu yorumu tam anlayamadım,çevirebilen varsa bana özel mesajla ulaşsın istiyorum

tövbe
    çok tövde istiğfar edip allah(cc)ne sığnalım, hatalarımızdan işldiğimiz gunahı kebair,günahı segair den dolayı pişman olup nadim olarak ağlayan gönülile allaha sığınalım,kalplerimizi yoklayalım,islam diye israiliyatı yaşamakta olduğumuzu görelim,gözlerimizdeki perdeyi rbbülaleminden kaldırmasına iman ve islam şuurunu tekrar bize bağışlamasını isteyelim,dua edelim rabbimizin istediğiüzere bir hayat nefsi emmaremizin esaretinden uzak olmayı dileyelim,şeytan bu kadar cüretkar olamaz,mübarek üçaylar şeytanlar bağlanacağına adeta azmışlar,kusuru büyüğünü kendimizde arayalım,tebliğ ve cihada dönelim

Favori yorumum budur
    Bu mevsimde Peygamberimizin müjdelediği şehre yağmur mu yağar? Hep bu konser yüzünden. Biricik gençlerimiz zehirlenecek, alkol oluk oluk akacak İnönü Stadından kutsal Dolmabahçe Sarayımıza. Dedelerimiz Osmanlılar bugünleri iyiki görmediler bu rezalete dayanamazlardı. Cumhurbaşkanımızı göreve çağırıyorum, bugün birinci görevi bu rezalete son vermek olmalıdır.
    Deliriyorum muntazaman...

Qui donc devant l'amour ose parler d'enfer ?
    http://www.youtube.com/watch?v=U0NHiZXpRVs

12. s.senem adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar