Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Alternate picking ve arpej ilişkisi hakkında

Yasaklı
    Durumu: Burak Can Dönmez çevrimdışı
    Yer: Eskişehir
    Beğendiği Mesajlar: 52
    18 Mesajına 27 beğeni yapıldı.

Standart Alternate picking ve arpej ilişkisi hakkında

Sevgili hocam ve arkadaşlar ben arpejleri öğrenmeye başladıktan sonra penaya nasıl vurulur kafam karıstı.Selim hocamın videolarına bakıyorum örneğin fade to black arpejini çalısına iki üstten vuruyor penayı sonra iki alttan vuruyor.Hocamız acaba pena vuruslarını standart mı yapıyor yoksa profesyonel olduundan dolayı kendi pena vurus tekniği mi var ben mi anlamadım acaba nasıl vurulacağını?Pena vuruş tekniğini falan bilmeden Selim hocanın caldıı gibi çalsak penayla olur mu?Teşekkürler...

Gitar Dersi Video
    Durumu: undercool çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    28 Mesajına 35 beğeni yapıldı.

izlemedim nasıl calıyo ama selim hoca nizami ve olması gerektiği gibi calıyodur diye tahmin ediyorum alternatif penalama olabilir yaptıgı

Gitar Dersi Video
    Durumu: | Selim IŞIK | çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 1.236
    1.057 Mesajına 5.376 beğeni yapıldı.

aşağı inerken üstten yukarı çıkarken alttan,arpej dersinde anlatmıştım gayet açıkça.
    https://www.youtube.com/watch?v=__-tXk2oGvw

Özel mesajla genel sorular sormayınız. Sorunuz daha önce cevaplanmış olabilir veya videolarda bahsedilmiş olabilir. Öncelikle araştırın. Eğer bulamazsanız ilgili bölüme yeni başlık açın. Açtığınız başlığın linkini özel mesaj olarak bana atın ki o cevaptan bütün G.D.V faydalansın.

NEDEN İSTERKEN DENİZSİNİZ VERİRKEN DAMLA.

Yasaklı
    Durumu: okan_alperen çevrimdışı
    Yer: Tekirdağ
    Beğendiği Mesajlar: 10
    16 Mesajına 19 beğeni yapıldı.

ewt selm hocamnda dediği gibi aşağı inerken üstten yukarı çıkarken alttan vurlması gerekyr.. hocam derslere ara verdm biraz bi repertuar çalışıym diorm . şuan fade to black in arpejine çalışıyrm hızlanmaya çalışıyrm onda . Grup arkdşlarmda aynı şarkıya çalışıyor güzl bşi çıkrsa foruma atabalrm =))

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar