Close
Giriş Bilgileriniz

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Amfi değişikliği

Gitar Dersi Video
    Durumu: anqer çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Amfi değişikliği

Merhaba beyler. Elimde Marshall mg15fx var. 30 wattlık bir amfi alacağım. Distortion bakımından sert bir amfi istiyorum. Müzik olarak Metalcore/Groove ağırlıklı dinliyorum. Tabi Clean tonlarıda çok berbat olmasın en azından idare eder birşey olsun.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Süleyman TÜRKAN çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 24
    37 Mesajına 43 beğeni yapıldı.

Ibanez Tbx30R alabilirsin oldukça iyidir fiyatı da fena değil. Sert tonları oldukça hoş
    Süleyman Türkan (A Rh -)
    Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü
    1 Mayıs 1993

"İnsanların hayatlarına müzik ve sevgi aşılarsan, onları tedavi edebilirsin."

Gitar Dersi Video

Alıntı DeathRock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ibanez Tbx30R alabilirsin oldukça iyidir fiyatı da fena değil. Sert tonları oldukça hoş
    Bende onu düşündüm. Denemiştimde zaten. Başka birşey önerirler mi acaba diye açtım konuyu da (:

Gitar Dersi Video
    Durumu: Süleyman TÜRKAN çevrimdışı
    Yer: İzmir
    Beğendiği Mesajlar: 24
    37 Mesajına 43 beğeni yapıldı.

Ben de denedim. Oldukça hoş geldi ses kulağıma. Marshall da denedim 30 watt ama onu pek önermem sert tonları pek iyi değil. Bazı arkadaşlar Cube30 falan önermişlerdi deneme fırsatım olmadı ama dijital sesler seviyorsan çok iyiymiş. Üzeri resmen processor gibi ama tonları benim sevdiğim şekilde değil kayıtlarda. Ama bulduğum an deneyeceğim. Randall, Laney gibi markalar da var kaliteli ama hiç denemişliğim yok o yüzden bir öneride bulunmam yersiz olur.
    Süleyman Türkan (A Rh -)
    Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü
    1 Mayıs 1993

"İnsanların hayatlarına müzik ve sevgi aşılarsan, onları tedavi edebilirsin."

Yasaklı
    Durumu: Live çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 69
    6 Mesajına 7 beğeni yapıldı.

kesinlikle katılıyorum.

Gitar Dersi Video

Ben de denedim. Oldukça hoş geldi ses kulağıma. Marshall da denedim 30 watt ama onu pek önermem sert tonları pek iyi değil. Bazı arkadaşlar Cube30 falan önermişlerdi deneme fırsatım olmadı ama dijital sesler seviyorsan çok iyiymiş. Üzeri resmen processor gibi ama tonları benim sevdiğim şekilde değil kayıtlarda. Ama bulduğum an deneyeceğim. Randall, Laney gibi markalar da var kaliteli ama hiç denemişliğim yok o yüzden bir öneride bulunmam yersiz olur.
    15 watt marshall bende var işte oldukca yumuşak kalıyor. Sert müzik için değilde daha yumuşak şeyler için daha çok bu marshallar(bence).

Rolan Cube 30 wattların hakkında bilgisi olan varmı peki?

Gitar Dersi Video
    Durumu: undercool çevrimdışı
    28 Mesajına 35 beğeni yapıldı.

BeNde var cok guzeL amfi RoLaNd cube 30 x.. alanlar koLay kolay satmadıkları için ikinci elini bulmak zor tabi

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar