Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: ie9 3.preview

Gitar Dersi Video
    Durumu: azarax çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 15
    21 Mesajına 267 beğeni yapıldı.

Standart ie9 3.preview

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1-2 gün önce ie9 3.preview versiyonu yayınlandı,adres çubuğu ne yazıkki yine yok bu yüzden sadece ie9'un anasayfasındaki microsoftun belirlediği test adreslerini görebiliyoruz.Ama çözümü var,ie9 3.preview versiyonu diğer web sitelerine girerekte test etmek için ufak bir sayfa hazırladım,html dosyası ekteki zipin içindedir,direk html olarak dosya eklememize izin vermediği için zip içine aldım,sayfayı notepad ile açıp bakabilirsiniz herhangi virüs tarzı birşey yoktur.index.html dosyasını ie9 ile açıp benim hazırladığım adres çubuğu ve arama bölümüyle rahat rahat test edebilirsiniz,umarım işinize yarar

Gitar Dersi Video
    Durumu: Erkan Gumus çevrimdışı
    Yer: istanbul/pendik
    Beğendiği Mesajlar: 20
    132 Mesajına 176 beğeni yapıldı.

hala internet explorer kullanan varmı Allah aşkına en temizi google chrome ie devri bitti artık
    Gitar: Vintage V6
    Pedal : Boss Ds 2
    Program: Cubase studio 4 + Guitar rig 4

Gitar Dersi Video
    Durumu: azarax çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 15
    21 Mesajına 267 beğeni yapıldı.

Ben işim gereği bütün tarayıcıları (ie6,ie7 dahil) bulundurup kullanmak zorundayım ama bende ağırlıklı olarak firefox kullanıyorum Bu dosyayı hani merak edenler olur belki diye hazırladım.İE9 chrome seviyesine geleceğini söylüyor ama chrome hızına hız katmaya devam ediyor,sanırım onlarında donanım hızlandırma özelliği koyacağı yalan değil.Firefox zaten 4.0 versiyonuyla donanım hızlandırmadan tut tamamen yeni ve çok hızlı bir javascript motoruyla gelicek.comphuterci hala ie kullanan varmı demişsin ama maalesef dünyada ie6 kullanımı %11 Buda bize eziyet oluyor her tarayıcıya uygun css yazayım diye

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar