Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: video derslerindeki egzersizler hk.

Gitar Dersi Video
    Durumu: uinal çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 3
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Post video derslerindeki egzersizler hk.

selam arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım, selim hoca çok büyük bir iş çıkarmış süper bir oluşum bu. sizden rica edeceğim birşey var. selim hocanın video derslerindeki egzersizlerin guitar pro da yazılmış halleri var mı acaba? forumda aradığım kadarıyla bulamadım. eğer guitar pro da müzik yazmayı becerebilsem kendim yazıcam hepsini de ilk derstekinden son derse kadar, ama yapamıyorum. yardım ederseniz çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

selim hocam hakkınız ödenmez valla

Yasaklı
    Durumu: Burak Can Dönmez çevrimdışı
    Yer: Eskişehir
    Beğendiği Mesajlar: 52
    18 Mesajına 27 beğeni yapıldı.

Alıntı uinal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım, selim hoca çok büyük bir iş çıkarmış süper bir oluşum bu. sizden rica edeceğim birşey var. selim hocanın video derslerindeki egzersizlerin guitar pro da yazılmış halleri var mı acaba? forumda aradığım kadarıyla bulamadım. eğer guitar pro da müzik yazmayı becerebilsem kendim yazıcam hepsini de ilk derstekinden son derse kadar, ama yapamıyorum. yardım ederseniz çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

selim hocam hakkınız ödenmez valla
    egzersizler guitar proda yoktur.İstersen yapabilirsin.Bunun için hocanın 43 ve 44. derslerini izle...

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar