Close
Giriş Bilgileriniz

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: ds2-ge7-?

Gitar Dersi Video
    Durumu: LoVeRoCK çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 26
    3 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

Thumbs up

selam millet elimde bi ds2 bide ge7 var eğerki para bulabilirsem yeni bir pedal almayı düşünüyorum sizce ne olmalı ?? bide elimdekiler boss ben bunların yanına bi ibanez pedalı alsam pedallara yazık etmiş olurmuyum ???

Extreme XE 20
    marshall 10cd
    extreme akustik
    boss ds-2
    boss ge-7
    Konu r00t tarafından (19.07.10 Saat 05:26 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: Arka arkaya mesaj yazmak yasaktır.

Gitar Dersi Video
    Durumu: Erkan Gumus çevrimdışı
    Yer: istanbul/pendik
    Beğendiği Mesajlar: 20
    132 Mesajına 176 beğeni yapıldı.

tamamen senin yapmak istediğin şeyle alakalı ds-2 gibi bir distortion pedalın var ben olsam yanına birde overdrive pedalı alırdım ton yelpazemi genişletmek için ama dediğim gibi tamamen sana kalmış
    Gitar: Vintage V6
    Pedal : Boss Ds 2
    Program: Cubase studio 4 + Guitar rig 4

Gitar Dersi Video
    Durumu: rubiker çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 7
    25 Mesajına 32 beğeni yapıldı.

İbanez hangi pedal alacağına bağlı. İbanez ts9 çok iyi bir pedaldır mesela benim çok hoşuma giden tonları var. Ama yukarda arkadaşımın da belirttiği gibi yanına eklenecek pedal senin ne istediğine bağlı. Delay, overdrive, compressor gibi birçok seçenek gelebilir önüne. Tam olarak almak istediğin ton ne?
    Ali Can

Gitar Dersi Video

şöyle söyliyim sürekli türkçe alternative rock çalıyorum umut kayası haykosu kurbanı vs. almak istediğim tonu anlatabilmişimdir umarım bide extreme xe 20 var bende bu gitardan kurtulmalımıyım yoksa devammı etmeliyim ???

Gitar Dersi Video
    Durumu: rubiker çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 7
    25 Mesajına 32 beğeni yapıldı.

Alternatif için elindeki pedallar iyi bence. Ama bunların yanına pedal eklemeden önce gitarını ve amfini değiştirmeyi düşün. Çünkü o amfiye en kaliteli pedalları da dizsen verimli bir sonuç alınmaz. Bence önceliği amfi ve gitara ver. Pedal daha sonranın işi.
    Ali Can

6. rubiker adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

LoVeRoCK (20.07.10)

Gitar Dersi Video

Alıntı rubiker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alternatif için elindeki pedallar iyi bence. Ama bunların yanına pedal eklemeden önce gitarını ve amfini değiştirmeyi düşün. Çünkü o amfiye en kaliteli pedalları da dizsen verimli bir sonuç alınmaz. Bence önceliği amfi ve gitara ver. Pedal daha sonranın işi.
    bunu söyleyen ilk kişi değilsin o zaman ben gitar arayışına başlayayım ilgin için sağol

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar