Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: bu şarkı kimin:)?

Gitar Dersi Video
    Durumu: disposablehero çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 81
    42 Mesajına 50 beğeni yapıldı.

şöyle ki aradığım ve bulamadığım şarkının tek belirgin özelliği vokalist hatun kişinin şarkı sonunda dakikalarca çığlık atması.ama bildiğimiz scream vokal havasında değil,güpegündüz çığlık.bi tarafını yırtarcasına,kavga edercesine çığlıklar atıyor şarkı sonunda.çığlık atıyor müzik kesiliyor şarkı bitti sanıyorsun tekrar çığlık atmaya başlıyor,yine bi kaç saniye sessizlik oluyor hatun yine çığlık atmaya başlıyor yine müzik geliyor yine kesiliyor filan bi kaç kez oluyor bu olay şarkıyı tanımlayabileceğim tek şey bu ha bi de şarkı böyle gothic rock olmaya çalışmış ama daha çok alternative rock olmuş lan inşallah şarkıyı bilen birisi vardır ya kurtarın abi beni bu dertten.iki saattir arıyorum şarkıyı doğal olarak samanlıkta iğne aramaktan daha zor.hatta başlık en iyi çığlık atılan şarkılar,vakalistler(bayan vokalşstler tabi) filan havasında da gidebilir.ben buraya yazılan grupların şarkılarını filan dinlerim bulurum belki hadi bakalım rastgele

arkadaşlar yok mu yardım edecek biri, bi bakıverseniz..
    Konu r00t tarafından (19.07.10 Saat 11:11 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: Arka arkaya mesaj yazmak yasaktır.YASAK YASAK YASAK !!!!!

Gitar Dersi Video
    Durumu: disposablehero çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 81
    42 Mesajına 50 beğeni yapıldı.

arkadaşlar kimse bilmiyor mu? en azından aklınıza gelen şarkıları söyleyin

Durumu: r00t çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 910
    806 Mesajına 2.176 beğeni yapıldı.

1 kere Mesajı birleştirdim ve altına arka arkaya mesaj atmanın yasak olduğuna dair not düştüm.Ama yine ısrarla bir mesaj daha attınız.Yine birleştiremeyeceğim üzgünüm.1 hafta r00t Turizmden Ban kazandınız.
    Konu kapatılmıştır.

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar