Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Herkese Merhaba

Gitar Dersi Video
    Durumu: Barış Eğilli çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 48
    20 Mesajına 27 beğeni yapıldı.

Standart Hoşbuldum :P

Adım Barış 14 yaşındayım lise 1 e geçtim Adem tolunay anadolu lisesine gidicem inş. =) neyse geçelim bunları şimdi

Müzik hayatım benim çok çok küçükken babamın aldığı bebekler için orgla başlamış \babamın bana çaldığı parçaları kulaktan çıakrtabiliyormuşum ve bir iki kez gösterdiği paraçalrı hemen çıkartabiliyormuşum öğreniyormuşum/ (\.../ arası anne ve babamın baan anlattıkları olay sonra ilkokul 5 gibi babamın bana bir Cort G110 almasıyla gitar hayatım başlamadı tabi çünkü o yaşta birşey yapamayınca (daha doğrusu benim eşşekliğim ve o yaşta kendimi eğitecek kadar araştıramam yüzünden) bıraktım yıllarca güzelim gitar o siyah kılıfında kaldı arada bir açtım baktım geri koydum.Yıllar geçti 13 yaşıma geldim ve okula giderken bir gitar kursunun oılduğunu gördüm hemde bizim okulda ! müzik hocamız veriyordu.Bu fırsat kaçmaz deyip kaydoldum.Müzik Hocamız (Mustafa Özsökmen) benle özel olarak ilgilendi çıkışta ekstra kurslar verdi sağolsun ve bende bir gitar aşkı başladı ilk kurstan beri böyle zaten.Okul zamanı diye boş bulduğum her vakitte çalıştım boş buşduğum her vakitte bide sbs vardı bizim başımızda hocalarda çok sıkıyordu ama yılmadım yinede boş bulduğum zamanlar çalıştım.Arkadaşlarım bana "oğlum sen çalamıyorsun o kadar ay gittin bi b*k yok " gibi heves kırıcı sözlerini takmadım ve yıl sonuna kadar çalıştım (bu durumdan 1 ay tellerimin olmamasını ve son 1 ay neredeyse hiç gitar çalamamı çıkartın ) Bu arada hepsi okulda olmak üzere 2 kere sahneye çıktım gitarla ikisindede hiç heyecanlanmamıştım nedense.sonra mezuniyetimiz geldi tabikide bende gitar çalıcam orada sıra bana geldi müthiş bir heyecan dizlerde zaten deprem ver titremekten neyse aldım gitarımı çıktım sahneye heyecandan romantik bir şarkıyı heavy dist. te çaldım neyse fazla çakan da olmadı zaten sonra nirvanadan bir şarkı çaldım ve arkamdan konuşamıyor diyen arkadaşları susuturdum en azından böylece 3. sahne deneyimimde bitmiş oldu ondan sonra sıkı bir çalışma düzenine girdim ve kendimi baya geliştirdim şu anda ne yapıyorum derseniz neoklasik metal alıştırmalarını geçişlerini bulşmaya çalışıyorum (elinizde varsa lütfen özel mesajla linkini atın yada msn veririm oradan atarsınız)şu anda altarnate pickingimi geliştiriyorum trillimi geliştiriyorum parmaklarımı hızlandırıyorum ve Hammer On Pull off Falan çalışıyorum bunları biliyorum ama çok çalışmaktan bir zarar dokunmaz fazla şarkı bilmem neden derseniz bence 9 aylık bir gitaristin ( 2 ay çalışmamış bile olsa) şarkı değil teknik çalışması lazım az bir ilgisi olan herkes birçok soloyu atabiliri ama iyi bir teknikle o atacağın soloların 10 kat 20 kat daha zorlarını zorlanmadan atabilirisin mantığım bu şimdi gelelim en sevdiğim sanatçılara hayatta en sevdiğim en çok değer verdiğim sanatçı Jason Becker'dir bence o hızda o duyguyu verebilen Jasondan başka bir insan bile yoktur saniyede bilmem kaç nota çalmayı marifet sanan gitaristlere virtüöz denildiği bu zamanda.Jason Becker bunların hepsinden kat kat daha üstündür Altitudes gibi bir parçayı 18 yaşında besteleyip çalabilen kaç kişi tanıyorsunuz? neyse 2. olarak steve vai severim o da güzeldir Eric Clapton,B.B king,Satriani de severim.Amacım ise çok büyük bir neoklasik metal gitaristi olmak.Hevesimi Kırmayın kötü birşey düşünüyorsanız içinizde kalsın hevesimde öyle kolay kolay kırılmaz hatta hiç.Milyon Dolarım olup mutsuz olcağıma sanat yaparım mutlu olurum daha iyi hayat prensibim bu bide hayallerimin peşinden koşmak zaten bu dünyaya bir daha ne zaman gelicez ne yapmak istiyorsak yapalım.Hmm Herhangi bir sorunuz varsa alabilirim.Bu arada Gitar haytmda bana çok yardımcı olan bana destek çıkan

Mustafa Özsökmen(Gitar Hocam)
    Behzat Cem Günenç(Kuzenim)
    Annem Babama çok teşekkürler =)

Çok Resmi mi oldu ne ya abarttım biraz galiba pardon
    Konu Barış Eğilli tarafından (25.07.10 Saat 07:22 AM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: ¿ÖzgüN¿ çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 10
    3 Mesajına 8 beğeni yapıldı.

inşallah bir gün ulaşırsın hedefine

Gitar Dersi Video
    Durumu: KingdomOfHeaven çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 78
    75 Mesajına 95 beğeni yapıldı.

Merhaba Barış Hoşgeldin

Music Soul!!!
    Ibanez RG 1570 (Japan)<-----Hastasıyız

Gitar Dersi Video

Alıntı ¿ÖzgüN¿ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah bir gün ulaşırsın hedefine
    İnşallah Hayatta En Çok İstediğim Şey.Neoklasik Metal Gitaristi Olmak =)

Gitar Dersi Video
    Durumu: aykutky90 çevrimdışı
    Yer: Ankara - İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 158
    86 Mesajına 97 beğeni yapıldı.

hoşgeldin kardeşim iyi forumlar. bizden de bi malmsteen çıksın artık
    Aykut KAYA

Gitar Dersi Video

Alıntı aykutky90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeşim iyi forumlar. bizden de bi malmsteen çıksın artık
    Malmsteeni Sevmem Fazla Tarzı Barok Falan Güzel Ama Bazen Şarkıyı Boğabilecek Kadar Hızlı çalıyor içine ediyor benim favori gitaristim jason beckerdir
    Ibanez RG350-EX BK
    Roland Cube 20x
    Cort G110
    Ampteq LG-10

Bir Gün Büyük Bir Gitarist Olucam Nokta.

Gitar Dersi Video

Alıntı KingdomOfHeaven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Barış Hoşgeldin
    Hoşbulduk =)
    Ibanez RG350-EX BK
    Roland Cube 20x
    Cort G110
    Ampteq LG-10

Bir Gün Büyük Bir Gitarist Olucam Nokta.

Gitar Dersi Video
    Durumu: lollol çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Beylikdüzü
    Beğendiği Mesajlar: 53
    39 Mesajına 51 beğeni yapıldı.

Ege'nin arkadaşısın değil mi sen? Avatar resminden tanıdım.

Gitar Dersi Video
    Durumu: EnTerSandman çevrimdışı
    Yer: Küçük İstanbul.
    Beğendiği Mesajlar: 56
    89 Mesajına 94 beğeni yapıldı.

Hoşgeldin.. İyi Forumlar..

Gitar Dersi Video
    Durumu: joelucifer çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 17
    3 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

aramıza hoşgeldin kardeşim

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar