Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ibanez s520ex kore

Gitar Dersi Video
    Durumu: bilaltaskin1 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    12 Mesajına 16 beğeni yapıldı.

Standart Ibanez s520ex kore

ARKADASLAR GİTAR TAKAS YOLUYLA GECT İELİME HİÇ KULLANMADIM YANİİ. PARAYA İHTİYACIM OLDUGUNDAN DOLAYI SATISA CIKARTTIM.

MYDUKKAN FİYATI :1100 LİRA

BENDEKİ FİYATI 750 LİRA PAZARLIK SUNNET

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=636&gid=110

URUNU BURDAN GOREBİLİRSİNİZ.VURUK EZİK ÇİZİK VS YOK GİTARDA.İLGİLENEN ARKADSLARA RESİM ATABİLİRİM.
    Bilal TAŞKIN

Kocatepe Unıveristesi/klasik batı muzigi bolumu

Yasaklı
    Durumu: Burak Can Dönmez çevrimdışı
    Yer: Eskişehir
    Beğendiği Mesajlar: 52
    18 Mesajına 27 beğeni yapıldı.

Alıntı bilaltaskin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR GİTAR TAKAS YOLUYLA GECT İELİME HİÇ KULLANMADIM YANİİ. PARAYA İHTİYACIM OLDUGUNDAN DOLAYI SATISA CIKARTTIM.

MYDUKKAN FİYATI :1100 LİRA

BENDEKİ FİYATI 750 LİRA PAZARLIK SUNNET

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...id=636&gid=110

URUNU BURDAN GOREBİLİRSİNİZ.VURUK EZİK ÇİZİK VS YOK GİTARDA.İLGİLENEN ARKADSLARA RESİM ATABİLİRİM.
    arkadaşım 750 çok istiyosun ona bide sen de takas etmişsin yani az kullanılmış olsa neyse.fiyatta ciddi bir indirime gidersen ve yanında askı kılıf falan filan verirsen almayı düşünebilirim.

Gitar Dersi Video

kılıfı veririm fiyatta 700 olur. senin tercihin.
    Bilal TAŞKIN

Yasaklı

Alıntı bilaltaskin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kılıfı veririm fiyatta 700 olur. senin tercihin.
    bakıyorum 3 tane ilanın var birinde paraya ihtiyacım var demişsin birinde öğrenciyim demişsin birinde elektro çalmıyorum demişsin.var sende bi iş...

Gitar Dersi Video

sen çok biiliyosun be dostum.inş bi gun seninde bu kadar tesisatın olursa anlarsın.

simdi anlaman için soyle acıklayıyım..

motor almak icin bi miktar eksigim vardı. bi kaç aletimi satısa cıkarttım.
    elimde hayatında gormedigin tesisat var . e ne de olsa muzikle DOLU (forumlarda bosbos değil) gecen 10 sene.

sonracıma...ben klasik gitaristim elektro ihtisas alanım değil ama elimde js1200 elektro gitar vardı almanyadan hediye olarak geldi.3,5 4 bin liralık bi gitar o gitarı bu forumda fox07 isimli arkadasa sattım. meblaga buyuk oldugu icin abi bana s520ex artı nakit verdi . bu gitar takastan geldi yanii..

anladın mı . bu tip imalara devam etme.

soylediklerime elektro gitarı sattıgım arkadas olan fox07 nickli arkadasım da katılacaktır.

hee bu arada ********* numaram bi sorunun anlattıklarımla ilgili bi inanmamazlık sorunun varsa gelirsin bi cayımı icersin.hos herzaman musait olamıyorum.nede olsa ben senin gibi bilgisayar basında değil sahnede efor sarfediyorum.

daha once sahnesinde bulunguum kişileri gecmişimi sorarsan

ferhat guzel
    mustafa guleryuz
    mithat korler vs...

inş çalısırsan sende bi gun olursun.. sana da basarılar....

hem ogrenci olup hem elektro calmamnın neresi çelişki...

yinede uslubun hoş olmasa da cidii bi alıcı oldugunu dusunuyorum. eger ilgileniyorsdan aletle goruselim.zaten ben elden teslimat yanlısıyım alısverişlerde o yuzden icinde bi ukde kalmaz.
    Bilal TAŞKIN

Gitar Dersi Video
    Durumu: fox07 çevrimdışı
    Yer: Antalya
    Beğendiği Mesajlar: 45
    134 Mesajına 196 beğeni yapıldı.

Alıntı ayıboğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakıyorum 3 tane ilanın var birinde paraya ihtiyacım var demişsin birinde öğrenciyim demişsin birinde elektro çalmıyorum demişsin.var sende bi iş...
    Bilal arkadasimla bu forum vasitasi ile tanistik,soyledigi gibi ondan js1200 aldim.Ayni sekilde kendi caldigim s520 ex i de takasta kullanmak kosuluyla kendisine gonderdim.Sanirim gitari bir an once elinden cikarabilmek adina birkac farkli ilan acmis bu durumdan suphelendin galiba.Sandigin gibi durum yok,zaten olur da anlasma saglarsa herhangi biriyle,bana yaptigi gibi gitari istedigin sekilde denemene musade edecektir kendisi.
    1 adet Ibanez JS 1200 prestige+1 adet M audio Fast Track Pro+ 1 adet Guitar Rig 4 = Hayal edilemeyecek efekt zenginliği
    [B]

Gitar Dersi Video

Alıntı ayıboğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 750 çok istiyosun ona bide sen de takas etmişsin yani az kullanılmış olsa neyse.fiyatta ciddi bir indirime gidersen ve yanında askı kılıf falan filan verirsen almayı düşünebilirim.

yukardaki yorumunu simdi farkettim.simdi sunu soylıyeyim. gitarı fox07 isimli arkadas zaten askere gitmeden once almıs 2 3 ay 5 ay neyse kullanılmıs sonra case ine kapatıp askere gitmis 6 ay askerligini yapıp gelmiş.işte bizde onunla askerden yeni gelince yaklasık 3 hafta once bu forumda tanıstık.js1200e talipti ama bu kadar nakiti yoktu bende motor almaya heves etmistim biraz eksigim vardı. bu gitarı 750 lira sayarak ustune geri kalan parayı alıp aldım gitarı. ben zaten hiç calmadım bile gonderirlen arkadasımız tellerini sokup klavyeyi limon yagıyla temizleyerek gondermisti. ben yeni tel bile takmadım duruyor.

eger dusunuyosan temizlik konusunda rahat ol elden teslim yaparız zaten begenmessen katakulle varsa almazsın.bizde kırılma gucenme yok.kasasında klavyesinde tırnak izi bile yok.vuruk ezik cizik vs tertemiz yani.zaten saten boya parmak izi kalmıyo mat renk.
    Bilal TAŞKIN

Yasaklı

arkadaşlar inanmayın bu adama.bir sürü ilanı vardır ve hepsinde de farklı bir bahaneyle gitar satıyodur. yorumlarına falan baktıınızda da zaten hep başkalarına üstten bakan 'sen daha yenisin' havalarında olan birisidir.Bunu söylediğim için de özel mesajla bana küfretmiştir.Bu adama inanmayın.

Gitar Dersi Video

tamam bitane alısveriş yapıp da uckagıdımı goren birisi cıksın o zaman.

asıl sen kendine bak 300 lira parayla elinde s520ex i almaya calısıyosun biraz bi yerlere gelde oyle konus. 3 5 lirayla git de sen markete ordan bişiler bak.olur mu. yiyemiyecegin yemegin basına oturma.
    Bilal TAŞKIN

Gitar Dersi Video
    Durumu: Enes AKDEMİR çevrimdışı
    Yer: Mersin
    Beğendiği Mesajlar: 5
    2 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

Seside güzel parasıda

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar