Close
Giriş Bilgileriniz

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: İst satılık İbanez gitar Zoom g7.1 marshall

Gitar Dersi Video
    Durumu: bat_hu çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart İst satılık İbanez gitar Zoom g7.1 marshall

Öncelikle gitarı anlatmak istiyorm. 4 senedir elimde. ibanezin özel üretimlerinden. piyasada olmayan bir gitardır. hiç bir sorunu yoktur. 60 tl değerindeki ibanez kılıf , askı ve stand ile birlikte verilecektir. istediğim fiyat 460 tl dir.

ibanez arx 100 http://www.musicradar.com/gear/all/g...0-18994/review sadece 2 sitede bulabildim googl'da . yurtdışı fiyatı 250 yuro gürüldüğü üzere.

ikinci ürünüm zoom G7.1 gitar efek prosesörü . lambalı olduğundan gerçekten iyi performansı var. bilen aleti zaten bilir. 2 senedir kullanıyorm. bir tek çizik bile yoktur üzerinde. taşıma çantası ve adaptör ile birlikte verilecektir. istediğim fiyat 460 tl dir.

son ürünüm ise Marshall MG15. ev ortamıında kullanıldı . hiç bir sorunu ve çiziği yoktur. zuhal müzikten alındı. 1.5 sene filn kullandım. kutusu ve bir adet pedal ara kablosu ile birlikte verilecektir. istediğim fiyat 180 tl dir.

arkadaşlar şunu belirtmek isterim. hepsi ev ortamında kullanıldı. 1 seneden beri bu üç ürünüde kullanmıyorm. satma sebebim de bu kullanmıyorum çalmıyorum.hepsini gözüm gibi korudum almak isteyen arkadaşlar her ürünü deneyip öyle alabilrler.
    Konu Burhan tarafından (26.07.10 Saat 01:39 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: İletişim bilgisi vermek yasaktır.

Gitar Dersi Video
    Durumu: S.ALÇAY çevrimdışı
    Yer: İstanbul - Pendik
    Beğendiği Mesajlar: 71
    22 Mesajına 31 beğeni yapıldı.

gitarın çok güzel , durumum olsa hiç beklemezdim

Gitar Dersi Video
    Durumu: utku22 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 2
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

zoom G7.1' 400 weririm.

Gitar Dersi Video
    Durumu: LoVeRoCK çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 26
    3 Mesajına 3 beğeni yapıldı.

gitarına hasta oldum ustaa

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar