Close
Giriş Bilgileriniz

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sebnem Ferah - Yanlız Cover ibanez rg350ex

Yasaklı
    Durumu: efsun çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Sebnem Ferah - Yanlız Cover ibanez rg350ex

yeni elime gecen manyetik modifiyesi mevcut ibanez rg350ex kore ile yaptığım bir kayıt.

saka biyana metin türkcan'dan daha basarılıyım sanki ya şebo duy sesimiii.d

http://www.sendspace.com/file/g7zc13

buda ibanez jem 555 kayıtı benim gitara göre berbat la bu gitar ama calan 8 aydır fln calıo gitar ölede düşünmek lazm admda ibz10g amfi var ama onuda düşünelim öle deyerlendirelim

http://www.sendspace.com/file/mo3ied
    Konu efsun tarafından (27.07.10 Saat 10:39 AM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
    Durumu: bilaltaskin1 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    12 Mesajına 16 beğeni yapıldı.

allah mutehakkını versin. biri allah rızası için senin elinden o gitarı alsın nasıl bi çalmaktır o.

saka bi yana guzel hoş olmus biraz daha ekipmanlı olursa daha orjınal bişiler cıkartabilirsin ortaya... durmak yok yola devam.
    Bilal TAŞKIN

Kocatepe Unıveristesi/klasik batı muzigi bolumu

Gitar Dersi Video
    Durumu: Judas çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 220
    258 Mesajına 382 beğeni yapıldı.

İyi çalmışsın ama ya kayıt aldığın mikrofon ya da amfi ayarın kötü. Treble çok yüksek geldi bana.

Yasaklı
    Durumu: efsun çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Alıntı bilaltaskin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah mutehakkını versin. biri allah rızası için senin elinden o gitarı alsın nasıl bi çalmaktır o.

saka bi yana guzel hoş olmus biraz daha ekipmanlı olursa daha orjınal bişiler cıkartabilirsin ortaya... durmak yok yola devam.
    saolasın kardesim devam edioz pedal kullanmadım hiç haberiniz olsn gitar süpermiş bu arada cok hosuma gitti daha öncede farkı gitarlarla coverlemiştim bu parcayı bukadar tatmin edici ses alamadım ama roland cube x20 amfiyle caldım onunda hakkını vermek lazım amfide iyi.

Alıntı Judas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi çalmışsın ama ya kayıt aldığın mikrofon ya da amfi ayarın kötü. Treble çok yüksek geldi bana.
    walla amfinin ayarı hepsi ortadaydı 0 ayarındaydı amfi ellemedimki kötü caldım yanlıs akorlar bastm biliormda idare edin
    Konu r00t tarafından (27.07.10 Saat 11:49 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: Arka arkaya mesaj atmak yasaktır.

Durumu: r00t çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 910
    806 Mesajına 2.176 beğeni yapıldı.

1)

2)

Kaç tane fake üyeliğin var senin?Ufak bir araştırmayla bulunan 10 adet ya bulunmayanlar?
    Deli etme beni bas git buradan bir daha da girme bu siteye.
    Konu kapatılmıştır ve ilgili kullanıcının bu dahil tüm üyelikleri banlanmıştır.

6. r00t adlı üyemizin mesajı 5 defa beğenildi.

Burhan (27.07.10), DarKPLuS (28.07.10), s.senem (27.07.10), ZeYN (27.07.10), | Selim IŞIK | (27.07.10)

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar