Close
Giriş Bilgileriniz

Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şu Ana Kadar Bildiğiniz En İyi Gitar Hangisi ?

Gitar Dersi Video
    Durumu: JrSoTaBoW çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 4
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Şu Ana Kadar Bildiğiniz En İyi Gitar Hangisi ?

Arkadaşlar herkez bilgiği en iyi gitarı ve fiyatını yazarsa güzel bir çalışma olur diye düşünüyorum (Y)

Gitar Dersi Video
    Durumu: mitov çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 63
    39 Mesajına 56 beğeni yapıldı.

Bildiğiniz en iyi gitar deyince burda gibsonlar fenderler havada uçusucak ama eğer kullandığımız gitarlardan hangileri kendi fiyat aralığına göre gerçekten üstün performans veriyorsa onları yazsak insanlara daha iyi fikir vermiş oluruz bence ben sürekli alıp satıyorum güzel oluyor farklı gitarlar kullanmak. aralarında memnun kaldıklarımı, daha doğrusu kendi fiyat aralığında gerçekten daha üstün performans verenleri yazayım..

ibanez s320 : çok kullanılan çok tercih edilen bir gitar değil. Benim elime takasla geçmişti çok net söylüyorum kendi fiyat aralığına göre MÜKEMMEL bir gitar. Neye göre mükemmel onuda yazayım. Çok sert müzik yapıyorsanız size uygun değil. Ama metal dışında heryola gelen bir gitar. Bakmayın maun gövde ve H-H olduğuna, gitar çok ince olduğu için maunun o tok sesi yok pek fazla, mükemmel bir kombinasyon olmuş yani, normalde sert karakterli olan bi ağacı çok ince tutmuşlar ve mükemmel tonlar elde etmişler. Bu arada 5 yollu switch var oldukça farklı tonlar alınıyor. köprüsüde rglerdeki arıza köprüden değil, edge 3 değil yani, köprüde gayet düzgün diyebilirim. Klavye inanılmaz ince ve çok rahat. Normal ibanezler gibi bile değil çok çok daha rahat, dediğim gibi çünkü çok ince. gitar manyetik modifiyesiyle çok daha iyi hale gelir tek zayıf halka manyetikler diyebilirim .gitarın resimlerine aldanmayın gerçeği çok daha güzel.

Dean custom zoone : bu gitarıda nerdeyse kimse bilmez çok yok zaten. Fiyatı aşağı yukarı 400 - 430 gibi bişe olması lazım. Başlangıç seviyesi için çok süper bir gitar kesinlikle..heryerde yzıyorum grg170dx e bin basar diye ama malesef markaya aldanıp ibanezi seçiyor birçok kişi.. Bu gitarında aynı yukarda bahsettiğim ibanez gibi çok tatlı tonlrı var. metale uygun değil. ama diğer türlerde başarılı bence. klavyesi aşırı rahat sap maple.. Kısacası marka takıntısı olmayan arkadaşlar ( ki dean bence mükemmel bir marka zaten ) gidip ibanez yerine bu gitarla başlayabilirler tabi bulabilirseniz. Kesinlikle kendi fiyatına göre süper bir gitar.

Fender stratocaster meksika : Bunun hakkında çok konuşmayacağım zaten anlatmaya gerek yok sadece şunu söyliyim ben alırken aklımda soru işareti vardı meksika acaba nasıldır falan diye gerçekten çok iyi bir gitar arkadaşlar tarzından tonlarından bahsetmeyeceğim zaten herkes az çok tanır stratları, diyeceğim şu ki fenderin kalitesi zaten tartışılmaz ama meksika yapımlarıda küçümsenmemeli kesinlikle fiyatlarına göre çok iyiler. Ama alacak kişilerin birde blade leri denemesi şiddetle tavsiye olunur fendere en iyi alternatif kesinlikle blade.

benden bu kadar umarım birilerine faydalı olur

3. mitov adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

Burhan (02.08.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

gibson les paul kasa...
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Yasaklı
    Durumu: serhaturtis çevrimdışı
    Yer: Eskişehir-Ankara
    Beğendiği Mesajlar: 5
    11 Mesajına 13 beğeni yapıldı.

Alıntı LİNKİNP@RK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gibson les paul kasa...
    O kadar çok var ki...

Gitar Dersi Video
    Durumu: selahattin53 çevrimdışı
    Yer: Rize
    Beğendiği Mesajlar: 19
    44 Mesajına 71 beğeni yapıldı.

iyi çalarsan iyisi seni bulur aramayla sormayla olmaz o iş

Yasaklı
    Durumu: rapidhacker çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

dk2t dinky

Gitar Dersi Video
    Durumu: Erkan Gumus çevrimdışı
    Yer: istanbul/pendik
    Beğendiği Mesajlar: 20
    132 Mesajına 176 beğeni yapıldı.

gibson les paul custom veya İbanez JEM7V direk hayalimdeki gitarlar yanında bide marshall jvm head olsun daha başka hiç bişiy istemiyorum ne pedal ne prosesör
    Gitar: Vintage V6
    Pedal : Boss Ds 2
    Program: Cubase studio 4 + Guitar rig 4

Gitar Dersi Video
    Durumu: mitov çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 63
    39 Mesajına 56 beğeni yapıldı.

Alıntı comphuterci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gibson les paul custom veya İbanez JEM7V direk hayalimdeki gitarlar yanında bide marshall jvm head olsun daha başka hiç bişiy istemiyorum ne pedal ne prosesör
    abi öyle deme her gitar sıkıyor bir süre sonra.. şimdi şu resmindeki gitarı almadan önce hayallerini nasıl süslediğini hatırla sahip olunca o duygulardan eser kaldımı bende kalmıyo valla

Gitar Dersi Video
    Durumu: Erkan Gumus çevrimdışı
    Yer: istanbul/pendik
    Beğendiği Mesajlar: 20
    132 Mesajına 176 beğeni yapıldı.

Alıntı mitov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi öyle deme her gitar sıkıyor bir süre sonra.. şimdi şu resmindeki gitarı almadan önce hayallerini nasıl süslediğini hatırla sahip olunca o duygulardan eser kaldımı bende kalmıyo valla
    ben gitara o gözle bakmıyorum o gitarın bana neler verebileceğini biliyorum yani bu hayal şu değil " ah şu gitar bende olsa varya ne iyi olurdu değil" daha öte bişiy
    Gitar: Vintage V6
    Pedal : Boss Ds 2
    Program: Cubase studio 4 + Guitar rig 4

Gitar Dersi Video
    Durumu: quentin çevrimdışı
    Yer: İstanbul/Asya
    Beğendiği Mesajlar: 219
    558 Mesajına 833 beğeni yapıldı.

Alıntı serhaturtis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar çok var ki...
    işi biliyorsan fark edermi ?? her türlü öter....
    Esp-Ltd Ec-1000 Deluxe - Ibanez AEG8E - hughes kettner tubemaister 18 head + cabinet + tc flashback delay-mxr zw44- boss ce-5 - mooer comp- crybaby wah

Sayfa 1/2 12 SonSon
Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar