Close
Giriş Bilgileriniz

1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Ankara:Dükkan Prestij Ürünler ( Shure , Randall , Tama, Boss)

Gitar Dersi Video
    Durumu: Dave Mustaine çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart Ankara:Dükkan Prestij Ürünler ( Shure , Randall , Tama, Boss)

Shure PGX-14 Guitar Wireless: Amerikadan getirilmiştir, kutusu kitapçıkları herşey dahildir.Her anlamda sıfırdan farksızdır. Yalnızca bir kez kullanma fırsatı buldum, yanında gelen pili bile hala dolu. Onun dışında kullanacak zaten yerim yok. Wireless kullanılacaksa bu ürünün üzerine gerçekten yok fiyat/performans olarak. Ha ''ben üç dört milyar verir daha üst modellerini alırım'' diyorsanız orası başka tabi. Nady,Samson,Akg vs bunun yanında hikaye resmen. Gerekli aparatı alıp mikrofon wireless olarakta kullanabiliyorsunuz. Frekans kaybı denen olay yok o derece bir alet. Orjinal adaptörünün yanında bir de kendi yaptırdığım adaptörü vereceğim.

Bulabildiğim tek link olan dobez.com fiyatı 1.825 TL yi baz alarak 1100 TL düşünüyorum.Ufak bir pazarlık olabilir.

Tama HP900PSWV Iron Cobra Power Glide Twin Pedal: Pedal arkadaşımındır, nasıl bişey olduğundan bahsetme ihtiyacı duymuyorum efsane zaten. Sıfır gibidir, az kullanılmıştır. Kutusu ve kağıtları dahildir.

Fiyat:700 TL

Randall RX75RG2: Forumdan Odisseas(Umur) arkadaşımdan almıştım. Birkaç tolex yırtılması hariç tertemiz ve mükemmel çalışmaktadır. Footswitch fiyata dahil olup kutusu durmaktadır. Hiç zorlanmadı.Jaguar Speaker'a sahiptir. Modern Hi-Gain tonlarına sahip bir alet olup clean tonları inanılmazdır.Amfinin en güzel özelliği her kanalın bağımsız level ve reverb'e sahip olmasıdır. Küçük ortamlar, barlar ve iyi bir mikrofonlamayla her yerde sizi rahatlıkla götürebilir. Effects Loop'a sahiptir.

Fiyat:700 TL

Boss ML-2 Metal Core: Forumdan _bazen_ (nick yanlış olabilir) Egemen abiden almıştım. Sıfır gibidir, kutusu bulunmaktadır. Tertemizdir, üstüne ayakkabıyla basılmamıştır. Shure ile birlikte bir kez kullanıp kaldırdım kutusuna bunu da. Her türlü metal türüne çok rahat gidebilecek bir pedal. Modern Hi-Gain tonları var. Fiyat : 160 TL.

Cort Evl X-4 Siyah- Yalnızca Takaslık
    Gitar 2007 Endonezya üretimidir. Üzerinde bir kaç tane vuruk bulunmaktaydı fakat Kenan usta tarafından en iyi şekilde onarılmıştır.Onun dışında hiç bir problemi yoktur.Aleti bilen biliyor hard rock ve çeşitli metal türevlerinde fiyatına göre çok başarılıdır.Ayrıca Coil-Tap özelliği sayesinde single manyetikle birlikte akustik bir ton elde edilebiliyor.Fiyat performans açısından çok iyi bir gitardır.

Gitarın yanında 52 TL değerinde DiMarzio kilitli askı ve mydukkandan aldığım kaliteli Gigbag ı hediye ediyorum.(Ayrıca Tremolo kolu ve yayları da dahildir.)

Takas durumu:7 telli bir gitar ile takas düşünüyorum.

J&D Brothers ARB 45F RDS Elektro - Akustik Gitar : Gitar arkadaşıma ait olup yaklaşık dört yada beş ay önce sıfır olarak alınmıştır. Hiç bir problemi olmayıp sıfırdan farksızdır.

Fiyat : 275 TL.

ADD+ Tek uçlu adaptör : 10 TL.

Ibanez RG 350 den çıkma INF Manyetik Tertemiz : 30 TL

Microsoft Sidewinder Precision Racing Wheel: Microsoft'un yarış konsolu. Direksiyon ve pedallarıyla. Yıllar önce alındı ve yıllardır kullanılmadı. Boş boş duracağına değerlensin. Sıfır kondüsyonda.: 55 TL

http://www.tweak3d.net/reviews/micro...l/images/4.gif

Logitech Extreme 3d Pro Joystick: Logitech'in konsolu. Alet kuzenimin 3 ay önce Media Markt' tan sıfır olarak alındı. 1kere kullanılıp kutusuna kaldırıldı. Herşeyi dahildir. 45 TL

http://images.tigerdirect.ca/itemdet...8-callout1.jpg

Adidas Garnett 3: Kevin Garnett'in 2007-2008 sezonundaki ayakkabısıydı yamulmuyorsam. 44.5 Numaradır. Alıp 2-3 kez giyip basketbolu bıraktım. Tertemizdir. Şuan üretilmiyor ancak ikinci el bulabiliyorsunuz. Ortalama bir fiyat olarak: 100 TL düşünüyorum.

http://di1.shopping.com/images1/pi/f..._Shoe_Mens.jpg

Fender California Ara Jack:8 TL Fiyatına göre uzak ara en kalitelisi kanımca.

Markasız Ara Jack :5TL Pan müzikten alınmıştır, sıfır gibidir. Boş boş duracağına değerlensin.

F1 Racing,Slam, Pivot Dergileri çeşitli sayıları: Dergi başı 2.5 TL Sayıları ö.m yoluyla sorunuz.

Pentagram,Slipknot T-Shirtleri ve Slipknot Kapşonlu Sweatshirt: Tişörtler 15 TL , Sweatshirt 30 TL . Pentagram ve Sweatshirt sıfırdır. Diğer T-shirtler bir iki kez giyilmiş olmasına rağmen sıfır kondüsyondadır.

Emre CEYHAN
    Forumda iletişim bilgisi vermek yasaktır. Lütfen kuralları okuyup, ürünlerin fotoğraflarını ekleyiniz!
    Ankara içi elden alışveriş imkanı mevcuttur,diğer şehirlere de alıcı ödemeli olarak kargo yapabilirim.

Teşekkürler.
    Konu Burhan tarafından (06.08.10 Saat 02:41 PM ) değiştirilmiştir.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar