Close
Giriş Bilgileriniz

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: ibanez tbx30r mi behringer vintager ac108 mi ?

Gitar Dersi Video
    Durumu: bug5414 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

Standart ibanez tbx30r mi behringer vintager ac108 mi ?

merhaba amfi ve prosesör alacağım.prosesör olarak boss me-25 düşünüyorum ama amfiye daha karar veremedim.ac108 i kullananlar varsa nasıl bir amfidir öğrenmek istiyorum gidip deneme şansım yok.gitarım cort x custom ht h-h manyetikleri var.heavy metal, death metal ve slow rock türlerini seviyorum ama yeri gelince farklı şeylerde çalabilirim.max 300 usd (yaklaşık 450 tl) param var amfi için.mümkünse sizin yorumlarınızıda almak isterim ve farklı markalar varsa aklınızda.
    Müzik Market :: Behringer Vintager AC108 :: Elektro Gitar Amfisi
    Müzik Market :: Ibanez TBX30R :: Elektro Gitar Amfisi

yok mu cevap yazan?
    Konu r00t tarafından (04.09.10 Saat 02:41 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ARKA ARKAYA MESAJ ATMAK YASAKTIR...

Yasaklı
    Durumu: Şeytan İNCELİ çevrimdışı
    Yer: Üsküdar.. Bazen beyoğlu.d genelde Zincirli Kuyu mezarlığı teknik olarak Bicok yer.d Nerdeyim bennnn
    Beğendiği Mesajlar: 35
    8 Mesajına 8 beğeni yapıldı.

Behringer Vintager AC108 bana sorarsan bunu al behringer in kafa amfisini görmüştüm 6 yıldır kullanıyolar mütiş bişey tabi ben kafa amfisini gördüm 1 2 milyarlık bi amfi olabilir ama tercih senin ibanezde kötü iş cıkarmaz ibanezin 30wlik amfisini görmek daha nasip kısmet olmadı görürsem yardımcı olurum iyimi kötümü kullanıslımı

3. Şeytan İNCELİ adlı üyemizin mesajını beğenen kullanıcılarımız:

bug5414 (14.09.10)

Gitar Dersi Video
    Durumu: bug5414 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 1
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

aslında şimdi fikrimi değiştirdim. marshall mg30fx le ibanezin arasında pek fiyat farkı yok.ikisinden birini düşünüyorum.1-2 milyarlık kafa amfisinin performansını tahmin edebiliyorum ve 300 tl lik bir amfiyle pek benzer bir yanı olmadığını sizde biliyorsunuzdur bu arada cevap yazdığınız için çok teşekkürler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar