Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Gibson USA 500t 496R Set Kargo Bedava !! 500 T 496 R 500-T 496-R

 1. #1
  Gitar Dersi Video
  Durumu: Rat_Dog çevrimdışı
  Üyelik tarihi: Aug 2015
  Mesajlar: 9
  Beğendiği Mesajlar: 0
  0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

  Standart Gibson USA 500t 496R Set Kargo Bedava !! 500 T 496 R 500-T 496-R

  Merhaba,
  Elimde artık kullanmadığım 2011 Gibson USA les paulden çıkma 500 t 496 r manyetik setleri mevcuttur. Fiziksel durumu fotoğraflardan da görüldüğü sorunsuzdur. Fotoğraflarda, arkasındaki metal plakaya basılı “Gibson USA” logosunu görebilirsiniz. Ayrıca manyetiklerin birçok açıdan fotoğrafını çektim. Manyetik kutup başlarında ya da herhangi bir yerinde en ufak korozyon-paslanma ve deformasyon yoktur. Fotoğraflar çekilirken Multimetre ile bobinler kontrol edilmiştir hiçbir sorunu bulunmamaktadır.
  İsteyene havale-kargo yoluyla, isteyene İstanbul’da tanıdıkla/bizzat elden teslim edebilirim. İster elden ister kargo ile kredi kartına taksitle almak isteyenler için çok uygun fiyata böyle bir opsiyonum mevcuttur yani, Neredeyse Havale parası+kargo parasına, kredi kartına taksitli+kargo bedava olacak şekilde gönderebiliyorum. Bir kısmını nakit bir kısmını kredi kartına taksitle de yapabiliriz.

  Fiyat:500 tl Her durumuda kargo bedava !

  Kargo bedava, 9-12 taksit, havale parası yok: 527 tl (sadece 27 tl farkla)

  Abd sıfır fiyatı 110+120=$230 Bir de abd'nin kendi vergisi var tabi ki. Kargo parası, gümrük parası, banka dolar kuru geldi gelmedi derdi vs vs.. Türkiye fiyatından bahsetmiyorum bile zaten birçok yerde satan görmedim. Başka gibson manyetiklerin set olarak fiyatı 820-850 tl arası değişiyor Türkiye sıfır fiyatları. Ayrıca Türkiye'de euro üstünden satılıyor. Türkiye'de hem sıfırı hem 2. eli nadir bulunuyor. Fiyatım abd sıfır fiyatından bile az. Bütün bunları düşünürsek fiyatımın oldukça makul olduğu kararındayım.

  İsteyen olursa ayrı ayrı da satabilirim ama daha çok set olarak satmak taraftarıyım.

  Elimdeki bütün manyetik ve gitarları satıyorum lütfen diğer ilanlarıma da bakın.
  Elimdeki Diğer Manyetikler: Emg 81 60 emg 81-81, sıfır emg 81 85, Charvel Jackson USA Custom Shop HSS set (j90c j 200 j 200), Çok uygun fiyata dimarzio USA ibanez neck single manyetik, 11 delikli sıfır HSS perloid (White tortoise) pickguard fender stili

  Ciddi alıcılar mesaj atsın telefon no verebilirim.

  Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Güven verecekse Doktorum şu an çalışmıyorum öğrenci sayılırım ama sağlık bakanlığında kaydım vardır yani Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.

  Teşekkürler.

 2. #2
  Gitar Dersi Video
  Durumu: Rat_Dog çevrimdışı
  Üyelik tarihi: Aug 2015
  Mesajlar: 9
  Beğendiği Mesajlar: 0
  0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

  Standart

  İlan günceldir. Teşekkürler.

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar