Close
Giriş Bilgileriniz

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 2. El KO Pedal Satılık

Gitar Dersi Video
    Durumu: Laxus çevrimdışı
    Yer: İstanbul
    Beğendiği Mesajlar: 6
    1 Mesajına 1 beğeni yapıldı.

Lightbulb 2. El KO Pedal Satılık

Knight Online Assasin Kral Pedal 1 ay kullandım bıraktım1 yıl garantisi kaldı. İstanbul içi elden satıyorum.

Ürün Kodu : AS-19
    Açıklama : Assasin'de R vuran, Pot, Minor ve Lightfeet basan pedal
    Fiyat : 70 TL

Avantajları ve Özellikleri:

Assasin Kral Pedal, KOPedal’ın efsanevi pedal sistemini BlackBOX’ın gücüyle birleştiren yeni nesil KOPedal ürünüdür. Klavyenizden de belirli özelliklerini kontrol edebileceğiniz ürünün temel fonksiyonunu artık ayağınızın altındaki pedal yardımıyla kolayca devreye sokabiliyorsunuz.

Assasin Kral Pedal, 1-7-8 veya 6-7-8 olarak çalışabildiğinden dolayı farklı skillbar kullanımlarına hitap edebilmektedir. Örneğin; Skill’lerini 23456 veya 12345 şeklinde kullananlar bu ürünü rahatlıkla kullanabilirler.

+Pedalın kolaylığı ile BlackBOX’ın gücünü birleştirerek, daha iyi oyun deneyimi sunar.
    +Çok seri şekilde Minor combo yapar.
    +Otomatik olarak Lightfeet basar.
    +İstenildiğinde otomatik "R" tuşu basarak elle RR+skill combosunu sadece skill vurarak düzenli bir şekilde yapabilmenizi sağlar.
    +EXP partilerinde "R" tuşu açıldığında sadece elle Z vererek yaratıklara atağa kalkmanızı sağlar.
    +Otomatik olarak Cure atar.
    +Ronark Land, Ronark Base ve Ardream'daki PK'larınızda ve VS'lerinizde hızınızı ve canınızı sürekli üst seviyelerde tutar.
    +Farklı skillbar kullanım alışkanlıklarına uyum sağlar.

Gitar Dersi Video
    Durumu: com3ws3 çevrimdışı
    Beğendiği Mesajlar: 0
    0 Mesajına 0 beğeni yapıldı.

kardeşim iletişime nasıl geçebilirim

Bu Konudaki Etiketler

Gitar Dersi Video
Selim IŞIK ile Gitar dersi videoları, gitar akorları, gitar tabları, gitar kursu ve müzik forumu.
Sosyal Platformlar